Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silll

...Szukam dziewicy

Polecane posty

Gość silll

Szukam dziewicy mającej ochotę na doświadczonego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silll
Doświadczonego przez los i babcię klozetową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie swego czasu
przyczepiła się pewna 17-latka. Mimo, ze byłem starszy od niej dwa razy uparła się, że ją podniecam, że tylko ze mną zrobi to pierwszy raz. No i po kilku tygodniach dałem sie skusić. Słowo daję nigdy nie miałem tak gorącej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak była taaaaak gorąca.. to dziewicą może była, ale jak miała 12 lat.. Komu Ty wciskasz bajki, pierwszy raz jest okropny dla każdej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
To się spiesz z każdym z każdym weekendem jest mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pierwszy raz nie był wcale
okropny i nie leżałam jak kłoda zaciskając zęby z bólu czyli nie zgodzę się, ze dla każdej ma być okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
Ale nam lat przecież nie ubywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
jak również pojawia się młodsza konkurencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
spontaniczność, ciekawość poznawania wtedy to seks w całej swojej jak najbardziej prymitywnej formie jest najczystrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
"najczystszy" oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami nie chodzi tyle o prostotę formy, co o jej efektywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
To w dużej mierze zależy od tego czego się szuka. Skoro autor szuka dziewicy, czegoś po takiej kobiecie się spodziewa, to samo można powiedzieć o osobie, która zaoferuje 200 zł z towarzystwo (powiedzmy w takim Gdańsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwerbalizowłą swoich innych oczekiwań. Moze satysfakcjonuje go samo dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
Nic dziwnego że każdy facet o tym marzy. W tedy to nie ważne czy byłeś dobry czy zły w te klocki. Byłeś pierwszy i laska, która oczywiście nie byla pijana zapamięta kto że to właśnie ON "zasłużył" sobie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam miałem
dwie dziewice i jakoś dla żadnej ten pierwszy raz nie był okropny. Obie miały wspaniały orgazm. Chodzi o to, że dziewica nie marzy, żeby ją "zerżnac". Ten pierwszy raz musi wyglądać trochę inaczej, trochę wyjątkowo. Ech osobiście chętnie bym to powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem..
dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frona
ja też jestem dziewicą i nie 18-latką i chciałabym to zrobić z kimś podobnym do mnie czyli z virgin boy, ale boje się , ze to się już nie spełni...takie miałam marzenie, ale moze nie wszystkie marzenia się spełniają...poza tym nie wiem czy dobrze jest długo czekać... moje dziewictwo juz mi ciąży, nie powiem ile mam lat, ale ciąży, mimo tego, ze jestem ładna ale czuję się taka jakby 'niepełna', tak jakby moja kobiecość się nie spełniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mirek_
Dziewica Orleańska żyła bardzo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frona
"Dziewica Orleańska żyła bardzo dawno " a ja żyję teraz w 2009 roku i jestem zwykłą-niezwykłą dziewicą. nie prześlę ci moich danych personalnych ani zdjęcia, bo nie po to piszę pod nickiem, zeby moi znajomi wiedzieli. Choc moja przyjaciolka wie. USG błony dziewiczej tez ci nie przesle, choc niedlugo ide wlasnie do lekarza (i to jest dowod jak dziewice mają obciach) bo musze zrobic USG jajnikow i co ? normalnie robi sie kobietom USG dopochwowe a ja muszę miec robione USG przez powloki brzuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkdckmkdcm
frona nie musisz mieć robionego przez powłoki brzuszne. Ja jestem starą, 24 letnią dziewicą, hehe, i miałam już robione 2 razy usg drogą tradycyjną. Najadłam się wstydu podczas ostatniego badania jak musiałam się do tego przyznać, ale mimo tego miałam robione normalnie oba badania. Widocznie nie mam błony, bo przy pierwszym usg lekarz się nawet nie zapytał o to czy jestem dziewicą, a przy drugim zapytał przed badaniem tylko dlatego, że myślał, że jestem dużo młodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×