Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierwszorazowa30

Jak pokonać samotność w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość Pierwszorazowa30

Jestem po rozwodzie już kilka lat, po rozwodzie rozpoczęłam pracę i poznalam mężczyznę, ale jak się okazało oklamywał mnie i rozstaliśmy się. Pracę wkrótce straciłam, dostałam inną ale w innym mieście. Przeprowadzilam sie. Od półtora roku jestem sama, nie moge poznać tego właściwego, od roku w nowym mieście, a od tygodnie jestem zawiedziona koleżanką z którą pracuję. Dziś jest piatek i nie mam nawet z kim wyjśc na spacer...:( Chcę zmienić tą sytuacje, ale to nie jest prosta sparawa. Przykro mi, ze nie ułożyłam sobie życia po rozwodzie, bo posypało się w drobny mak... chcialam się wygadac i moze z kims porozmawiac, bo nie mam do kogo ust otworzyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszorazowa30
nikt mi miłego słowa nie napisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMOŻEJA
w jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ja
Czuję się bardzo podobnie jak ty. Siedzę w domu i nie mam nawet z kim pogadać :( smutne to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę, znam wielu, ktorzy to pokonalo, ale nie od razu, planuj sobie dobrze wolny czas, zeby miec wariant B. bedzie dobrze, potem bedziesz sie śmiala ze swoich smutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez jestem po przejsciach męzczyzni wykorzystuja te kobiety co sa po przejsciach latwym lupem jestesmy dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade
wiesz znajdx w tym mieście cos co cie interesuje.Dam przyklad w moim, w kinie w czwartki jest wieczór konesera chodzą tam zazwyczaj samotni na filmy ceny biletów ulgowe i czas jakos zleci.Inne rozwiązanie siłownia albo jakis fitness dla kobiet,zobaczysz ani sie obejzysz a nowe znajomosci nawiażesz(ja tak mam i biegam trzy razy w tygodniu choć mam 40 lat i spędzam miło czas)Zbaczysz dasz rade tylko n ie zamykaj sie w domu siedząc przd komputerem bo to najgorsze rozwiazanie i sama sie nie obejzysz jak bedziesz zgoszkniała .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie moge poznać tego właściwego" - jak większośc wolnych kobiet po 30. Dla nich pewnie ponad 90 proc. wolnych facetów to ci niewłaściwi. Więc stają się wiecznymi poszukiwaczkami. No cuż, wolny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie tego się boję
A ja mam faceta, ale czuje, że to nie to. Mimo to z nim jestem i wmawiam sobie, że coś się poprawi. Nie chcę zostać sama. I już sama nie wiem, co jest gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym czytała o sobie. Jestem w związku od bardzo długiego czasu i czasami się zastanawiam co ja tutaj robię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym czytała o sobie. Jestem w związku od bardzo długiego czasu i czasami się zastanawiam co ja tutaj robię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już 30 lat, więc najwyższy czas się ustatkować. Serwis randkowy Lamini.pl jest super. Na początku się trochę bałam… bo sami zobaczycie jak tam wejdziecie, ale warto Nawet wrzuciłam filmik Na Lamini można też reklamować swoje pokazy na wildshow tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×