Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryna 27

dopiero zaczynam 38tc a juz chce urodzic

Polecane posty

dziewczyny ja juz kompletnie nie mam kondycji, az sie boje co bedzie poporodzie. Wina oczywiscie lezy w tym ze mialam zagrozoną ciąże :( teraz juz wychodze z domu, ale ledwo chodze! Boli mnie podbrzusze tzn. czuje taki ucisk nieprzyjemny, o plecach to nie wspomne... Jednym słowem masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze nie jestem sama ktora by chciala byc po....ja mam 36 i 3 dni tydzien i mam dosc...do 30 to byla sielanka ominiete wymioty mdlosci niz zadnych objawow a teraz masakra jakas krocze boli ciezko masakra. Mi tez wlasnie od ponad 2 tygodni odchodzi czop wiec mam nadzieje ze juz nie dlugo pojawi sie synek na swiecie i zrobi sie lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wlasnie za ciaze donoszona uwaza sie skonczony 37 tydzien. Chociaz ja bylam w srode u lekarza i moj maluszek jest juz gotowy i spokojnie moglby sie rodzic :) ale niech poczeka jeszcze tydzien i bedzie jako donoszony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypatruje oznak porodu ale wciąz nic. No jedynie brzuszek mam nisko ale to od dawna juz tak mam. Tak bardzo chciałabym juz urodzic, nawet nie boje sie bólu... chce przytulic mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak od dłuzszego czasu odchodzi czop to nie trzeba tego zgłaszać lekarzowi. Bo ja to rozumiem tak, że wtedy środowisko dziecka nie jest już jałowe, a więc nie jest już tez bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
jejku ja zaczynam 38 tc i ogólnie prócz czasem takich lekkich skurczów-ukłuć w podbrzuszu i czasem stawiania brzucha nie mam żadnych objawów przepowiadających. bardzo bolą mnie kości miednicy, przy każdym dosłownie ruchu mam wrażenie, że się rozlatuje i to mam tak od ok 30tc - lekarz mówi, że niektórzy tak odczuwają zmieniającą się elastyczność kości. jak brzuch opada to naprawde aż tak nisko, że to bardzo widać i czuć?? a jak czop odchodzi to czy on jest podbarwiony krwią, czy jak gdzieś wyczytałam może wyglądać jak śluz? pojutrze pójde do lekarza i mam nadzieje, że się dowiem już czegoś bliżej. mam już dość i jestem zmęczona i obolała, ale porodu też zaczynam się bać. echh to chyba ta końcowa huśtawka emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaPoznan
ja mam 38+2 dni i juz tez bym chciala urodzic ale zero objawow.Pytanie- czy jakies objawy musza zawsze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć żadnych objaw żeby czekać. Mi po prostu zaczęły się sączyć wody i tak się rozpoczęło. a mojej koleżance lekarz powiedział że tu nic nie widać żeby miało się wcześniej coś dziać i że może nawet do 2 tygodni przenosić a tu niespodzianka i dzień po terminie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaPoznan
no to swietnie :) nie ma obajawow a wszystko moze sie zdarzyc. moze namowie mojego ukochanego na trzeci punkt z metody 3S. spacer dzis juz byl, po schodach tez wchodzilam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha
narzekacie na 38 tydzien a ja mam 41 i zero objawow i co ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to mam ochote z jednej strony pomóc małemu przez sprzątanie, skes i takie metody ale z drugiej strony skoro sam nie chce to moze jeszcze nie jest gotowy na przyjscie na swiat. Wiec boje sie zaszkodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaPoznan
spoko, damy rade. jutro ide na KTG, zobaczymy moze cos sie ruszy. a teraz ide pobawic sie z synkiem. on po 23 ma najwieksze kopanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
ja tez 38 tydz. i 2 dni i chce juz urodzic;( Mialam dzis falszywy alarm, ze rodze... CZEMU NIE PRAWDZIWY:(((((( chcialbym miec poza soba... Skurcze co 5 min trwajace 60-70 sek... ale jakies takie za slabe byly wiec czekalam i czekalam no i przeszly mi;(((((((((((((( ehhhhh mam wielki brzuchol i chcialabym sie go juz pozbyc i miec wreszcie dzidziusia na rekach;( nie moge sie doczekac. Moglby mnie wreszcie przestac kopac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaPoznan
Pigula1111 a co ty tak po nocach piszesz? jak tam, bole nie wrocily? ja nie mam dzis weny na nic, wszystko gotowe, nic mi sie nie chce. poszlabym do kina ale mi duszno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w terminie...
Mam problem...otóż mam termin na 1 sierpnia 2009 roku na urodzenie,jakie jest prawdopodobieństwo ze urodzę później jeśli jest ono duże to co mogę zrobić aby urodzić w tym konkretnym terminie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę, bo też jestem w 38 t.c. (37 tydzień 2 dzień) i pragnę już urodzić. Czy któraś z Was starała się przyspieszyć poród? Lekarz zapewnia, że moje dziecko jest gotowe i na pewno urodzę wcześniej bo szyjka się otwiera, ale ja od tygodnia, nawet dwóch mam różne objawy (skurcze, ból w kroczu, ból w krzyżu, częste wizyty w ubikacji) i nic do tej pory :( Warto przyspieszać poród domowymi sposobami? Słyszałam, że i tak nie działają jak dziecko nie jest gotowe, ale chcę być pewna, że nie zaszkodzę maluszkowi. Chciałabym już go mieć przy sobie, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, napiszcie mi co sądzicie o próbach wywołania porodu w 38 t.c. Mogę tym skrzywdzić dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we wtorek zaczynam 38 oo już bym chciała rodzić. Mały waży jakieś 3340wiec spory i mogłabym już śmiało rodzić i już kombinuje jak to przyspieszyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam pytanie czy robiła któraś z was kiedyś zakupy w sklepie internetowym www.vanillafrog.pl ? Mają bardzo fajne rzeczy i chciałabym poznać opinię na ich temat? Wiem, że mają też sklep stacjonarny we Wrocławiu więc może ktoś stacjonarnie robił u nich zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero w 38 ttygodniu? Ja już w tym tygodniu byłam po cesarce mogłaś sobie zapłacić to już byś była po wszystkim a tak to będziesz chodzić jak ponton jeszcze dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby zrobiła tak jak ty to by chodziła jak smród po gaciach obolala od cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×