Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marketka

Problemy z pamięcią i koncentracją

Polecane posty

Gość izorkka
U mnie zadziałała zmiana diety,******* napój energetyzujący BLACK. PO nim czuję się jak nowo narodzona, mam dużo energii , nie mam kłopotów z pamięcią i koncentracja, dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama3421
Moim skromnym zdaniem, to najlepiej udać się na wizytę do lekarza specjalisty, a konkretniej do psychiatry. Może to brzmi strasznie, ale nie ma się czego bać. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ jest namiar na klinikę, która ma świetnych specjalistów. Może to być bowiem początek depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voltinaaa
Ćwiczenia na pamięć przydadzą się szczególnie seniorom. Nie warto faszerować się suplementami, które niewiele mogą pomóc. Lepiej każdego dnia trenować zapamiętywanie i stosować odpowiednią dietę. Tutaj http://domrodzinny.pl/cwiczenia-pamieci-dla-seniorow/ dowiecie się więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnięta tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często przyczyną problemów z koncentracją jest stres. Być może za dużo na siebie bierzesz a organizm już po prostu nie daje rady i oznajmia Ci to w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej klasy nano srebro sprzedają na stronie proaktiv. Mi taki preparat pomaga na alergię na pyłki trawy, dużo lepiej mi się oddycha odkąd stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek888
ja polecam suplement Supermind. Przede wszystkim dobrze się po nim śpi, człowiek wstaje wypoczęty i zupełnie inaczej funkcjonuje ciało, a przed wszystkim umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sok z jagody, który kupuję dla swoich rodziców. Doradziła mi go znajoma, która zna się bardzo dobrze na naturalnych metodach leczenia i zna potencjał rozmaitych roślin i ziół. Wcześniej o tym nie wiedziałam, ale taki sok się stosuje w profilaktyce chorób takich jak Alzheimer czy Parkinson. Sok z jagód zawiera takie składniki, które przeciwdziałają pogarszaniu się sprawności umysłowej i pamięci. Na pewno przy problemach z pamięcią wesprze organizm :) Ja kupuję sok producenta Polska Róża, bo mają w 100% naturalne soki w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
IQooster radzi sobie doskonale z konsekwencjami stresu, redukuje napięcie nerwowe, zwiększa koncentrację i poprawia pamięć, co pomaga szybciej radzić sobie z obowiązkami, zwiększyć liczbę wykonanych zadań i pewniej rozwijać karierę. Unormowało się moje ciśnienie, które wcześniej było niestabilne, widocznie naturalne składniki dały pozytywny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larrypp
Szczerze powiedziawszy problemy z pamięcią i koncentracją mogą być wynikiem niedoboru magnezu także polecam sobie suplementować jednak dla mnie złotym środkiem okazał się suplemet Mind Up ze sklepu https://www.grinday.com - jego skład oparty jest na naturalnych składnikach i po krótkim czasie przyjmowania go moge smialo stwierdzic, ze jest poprawa z moja koncentracja i to znaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena B36
Moim zdaniem jeżeli chodzi o tego rodzaju problemy, to nie ma lepszego środka jak Mind Up. Może bym, przesadziła, gdybym napisał, ze pomogła już pierwsza tabletka, ale po tygodniu była juz znacząca poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia678
Bardzo fajne efekty mają coraz bardziej powszechne komory hiperbaryczne :) im wyższe ciśnienie tym lepiej, w Warszawie podobno jest jedno z wyższych (chyba 3.2 ata) ale to już zależy gdzie masz bliżej i tam poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8921
Mogę polecić Ci Ovobiovite- jest to ziołowy suplement diety, ja nabywam go na tej stronce :https://www.nowoczesneziola.pl/, bardzo mi pomógł, jest on przeznaczony dla osób które mają właśnie problemu m.in. z koncentracją i pamięcią. Możesz wejść na tą stronkę, masz tam wszystko rzeczowo opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam komory hipewrbaryczne. Korzystam z vimedu, najpierw z innego wskazania, ale zobserwowałam że organizm dużo lepiej się regeneruje czy to po intensywnym wysiłku czy po stresującym okresie walki z deadlinami. Efektywność pracy wzrosła dlatego regulanie korzystam z tego zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pamięć i koncentracje polecamy nasz suplement Active Mind. To preparat w formie kapsułek, który został przygotowany z myślą o osobach szczególnie narażonych na długotrwały stres lub intensywny wysiłek psychofizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×