Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cream w pomarańczy

dlaczego wysokie dziewczyny wolą niskich facetów

Polecane posty

Gość cream w pomarańczy

czemu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak cie widza to wola
nizszych 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
zmienilem się ale pisze tak jak jest i gratulacje mistrzostwa wisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech Poznań to cioty wiadomo było że mistrzostwa nie zdobędą, skoro statystyczny poznaniak zachowuje się jak cream :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
tzn jak sie zachowuje bo teraz niewiem z kim pisze bo ciebire nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExiNos
zacznijmy od tego , ze tak nie jest a każda wysoka dziewczyna nie ma takich samych upodobań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
a jaka to jest dla Ciebie wysoka dziewczyna? I jacy to są niscy faceci? Konkretne liczby poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
wysoka dziewczyna to od 170 cm niski facet to do 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy, że niby jak?? Wysokie dziewczyny niskich facetów wolą?? Otóż oznajmiam Ci, że nie wolą! Mówię to, jakem wysoka (178cm) kobieta - NIE WOLĄ! A jako, że pojawił się tu jakiś off-topic to i ja się dostosuję: Wisła Kraków aeaeaooooo...! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
niski facet dla mnie to jest taki niższy ode mnie taki który ma już 171 jest w sam raz, bo ja 170. A poza tym nie przesadzaj, ze kobiety dobierają facetów po wzroście, tutaj raczej chodzi o charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja, kremik, wybierz się na siłownię (w końcu), po nowe ciuchy, złap trochę słońca (choćby dzisiaj) i ruszaj w miasto... same będą się do Ciebie garnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream zmierza do tego dlaczego wysokie kobiety nie rzucają sie na Niego tylko dlatego ze jest wysoki :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak cie widza to wola
bo jest beznadziejnym cieniasem i maruda i nigdy nie zamoczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
Sami ja bardzo dobrze wiem, do czego on zmierza, ale chyba prawdą jest, że nie z powodu wzrostu nie ma dziewczyny :P A tak w ogóle cream ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
no i cream nam zwiał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
mniejsza z tym topikiem :) i tak najlepsze są wysokie dziewczyny ❤️ tzn takie 170-178 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
cream ale ja pytam ile Ty masz wzrostu :Pa nie jakie dziewczyny lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
192 cm i podobają mi sie takie odos wysokie b z niską bym sie zle czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka dziewczynakkkk
o to faktycznie wysoki jesteś :) nie dziwię się więc że wolisz wysokie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki-mężczyzna
chyba żeczywiście wolą niskich facetów ostatnio byłem na mieście i jak 70% par dziewczyna była wyższa z czego większośc dziewczyn miało płaskie buty wieć jakby miały szpilki to różnica wzrostu by była conajmniej 10cm to jest szok co się teraz dzieje! dlaczego faceci sa teraz tacy niscy a dlaczego kobiety są coraz wyższe?! odpowie mi kotś na to pytanie??? według mnie kobiety powinny przestać już chodzic w szpilkach bo są coraz wyższe i już ich nie potrzebują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota_Lilia90
Często nie wolą tylko po prostu takich spotykają bo wokół jest wielu niskich chłopaków, a jak się zakochają to już wzrost przestaje się liczyć. Jednak niektóre może specjalnie szukają sobie "dobrych" genów. Tak jak niskie chcą wysokich facetów żeby ich dzieci nie były małe to może te wysokie z kolei nie chcą mieć wielkich dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, co za temat!!! Większej głupoty DAWNO tutaj nie czytałem!! Otóż na szczęście tak nie jest, wiem to z własnego doświadczenia!! Jestem bardzo niski, mam 169 cm i nie interesują się mną ŻADNE dziewczyny, nawet takie co mają 160 cm :( Po prostu nawet dla takiej jestem za niski i przy moim wzroście laska musiałaby mieć chyba 155 cm najwyżej!!! Z wyższą nigdy nie mógłbym być, chociażby ze względu na sex. Laski wysokie mają duże stopy, szerokie pochwy i po prostu fizycznie do kurdupli nie pasują!! Taka prawda. Jeszcze jak facet ma te 171 cm, ale 169 cm to już na serio bardzo nisko i aseksualnie!! Ten kto wymyślił i napisał ten wątek narzeka chyba na nadmiar czasu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46
większej głupoty to ja tutaj nie słyszałam. Mam faceta o wiele niższego ja 175m cm. SEX boskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak facet ma 169 cm to nie jest mu przyjemnie, kiedy posuwa go wyższa z większymi stopami niż on, wiem co mówię!! :( Jednak jak już to wolę się kochać z laską taką do 155 cm, a wysokim dziewczyną proponuję być w związkach i uprawiać sex z wyższymi od siebie a nie z kurduplami!! Bo jak laska 175 posuwa takiego co ma 169 cm to to jest CHORE i DENNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phurby
nie ma sprawy, kurdu_bydzia, ja mam 175cm i nigdy bym nie tkneła kurdupla :D wiec nie wiem skad temat topiku - czy niska, czy wysoka dziewczyna nie chce karakana. temat uwazam za wyczerpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×