Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cream w pomarańczy

dlaczego wysokie dziewczyny wolą niskich facetów

Polecane posty

Gość gerbinsonqr
ale jaja!!! dziś na mieście widziałem takiego napakowanego kurdupla miał 165-170cm wzrostu no a jego dziewczyna tak 175-180 i do tego miała wysokie szpilki takie z 10-13cm wiecie jak oni łachowo wyglądali!!! ze 20cm różnicy bylo!! on przy niej jak krasnal wyglądał ale do tego jaki napakowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca 30 - stka
jestem wysoka i nie lubię niskich facetów... więc tak nie jest... śmiesznie wyglądam w szpilkach obok mężczyzny który mierzy całe 175 cm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekson818
ty sie idioto z tego śmiejesz?! to jest chore że laski lecą na takich małych napakowanych krasnali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz racje
teraz ciagle więcej takich par że kobieta jest wyższa no ale cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaaaaa
Co za denne komentarze.. Może to i śmiesznie wygląda jak facet jest niski, no ale że od razu to idiotyzm..? Mój facet jest ode mnie niższy prawie 10 cm. Fakt, nie wygląda to dobrze i ludzie czasem się za nami oglądają ale nam to nie przeszkadza bo SIĘ KOCHAMY. I nie uważam tago za CHORE że - jak tu ktoś napisał "posuwam niższego faceta" . w łóżku świetnie man się uklada, i tak- ma dużego penisa- to dla ciekawskich. Mi się zawsze podobali niscy faceci- nie wiem czemu. No a mojego kręci to że jestem wysoka, i jeszcze mi proponuje żebym w obcasach chodziła. Haha, wyglada to jak wygląda ale niech mi nikt nie wmawia że to chore!! Patrzeć na człowieka pod kątem ile ma wzrostu a nie jakim jest człowiekiem - to dopiero jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1414515tweafsa
jebać niskich facetów!!!! są do niczego jeżeli nie mają poniżej 180cm to są krasnalami, karłami,kurduplami,konusami,liliputami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wolą facetów z
mózgiem a ty się chłopcze nie łapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) ...... mowisz
tak wcale nie jest! to chyba jakis mit... , facet moze miec min. tyle wzrostu co kobieta, jak jest nizszy o wiecej niz 5 cm to to wyglada kiepsko... jakos tak nie pasuje... chyba jednak sie mysli ze chcialoby sie byc w objeciach faceta a nie czuc sie jak z 'mlodszym bratem' czy cos ;], ja mam 180 i nizszego bym nie chciala w zyciu - mialam wiec probowalam (zeby nie bylo ;P.. ) hehe ale to jednak dla mnie "nie to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszne..to ja cos powiem..ja jestem wyzsza mam 1,62 cm wzrostu a trafiam na nizszych ode mnie..beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wysoka i nie lubię
nie lubię niskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest raczej na odwrót
ja mam 177cm wzrostu więc zaliczam się do wysokich. I to niscy faceci wolą wysokie kobiety ;P wiem co mówię ;p za mną latają niżsi ale oni mówią,że mają 180 cm :D Tyle,że ja przecież widzę,że jest nieco niższy ;p nie robię z tego problemu. Jednak mam porównanie z facetem około 175 i z facetem 190kilka cm. Przy tym 190kilka jest z tym lepiej,że to on mnie przytula a nie ja jego ;p Wolimy wysokich ale żeby to wzrost kogoś skreślał to bez przesady ;p myślę,że jak różnica jest to ok 3 cm to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieda sie ukryc że coraz częsciej rodzi sie kurdupli ale nalezy pamietac ze dawne rycerstwo tez było kurduplowate a wysocy o niezle zbudowani faceci byli rodzynkiem tylko czasy sie jakos pozmieniały i sa wysocy ale za to wyglądają jak szczypa to kwestia naszej ery a matka natura walczy z tym genetycznym niepowodzeniem wiec niechce aby oni płodzili dzieci i wymarli wiec dlatego wysocy mają problem z poderwaniem fajnej dziewczyny z poważaniem wysoki i niezle zbudowany i ciesze sie ze matka natura nie żałowała mi sylwetki gdym był wysoki i szczypa to bym już niezył bo wolałbym sobie w łeb szczelic pozdrawiam wysokie szczypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że nie chcą być samotne. Wysokich facetów często zajmmują niskie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś stary temat. Czas mija a my nadal sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćog
Wzrost nie jest najważniejszy w doborze to prawda, ale pytanie wcale nie jest takie głupie, bo ja również to zauważam zwłaszcza że jestem jeszcze wyższy od założyciela tematu i zwracam uwagę na wysokie dziewczyny... Jeżeli zdarza się, że widzę u jakiejś kobiety zainteresowanie kimś takim jak ja to ma do 170 cm, wyższych wysocy w ogóle nie obchodzą. Ciągle widzę wysokie w towarzystwie niskich facetów, często o kilka a nawet kilkanaście cm niższych od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćog
Wzrost nie jest najważniejszy w doborze to prawda, ale pytanie wcale nie jest takie głupie, bo ja również to zauważam zwłaszcza że jestem jeszcze wyższy od założyciela tematu i zwracam uwagę na wysokie dziewczyny... Jeżeli zdarza się, że widzę u jakiejś kobiety zainteresowanie kimś takim jak ja to ma do 170 cm, wyższych wysocy w ogóle nie obchodzą. Ciągle widzę wysokie w towarzystwie niskich facetów, często o kilka a nawet kilkanaście cm niższych od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten niewysoki z poprzedniej strony to musi byc jakis karzel chyba, wnioskujac z tego, co pisze o stopach. Jestem wysoka i rozmiar buta mam odpowiednio duzy, ale nie spotkalam faceta, co mialby mnijesza stope niz ja, przynajmniej nikogo na tyle bliskiego, zeby o tym rozmawiac. Jaki ty noisz rozmiar, kolego, 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem w ogole o czym ci facec****sza, ze wysokie dziewczyny nie chca wysokich facetow? Ogromna wiekszosc wysokich dziewczym woli wyzszych facetow, tak jestesmy przyzwyczajeni ze to facet ma byc wiekszy od kobiety, na pewno sa wyjatki, ale wiekszosc dziewczyn wolalaby, by facet byl wyzszy od niej, a juz na pewno te wysokie. Pewnie panom latwiej przelknac porazke jak sobie wytlumacza, ze to przez wzrost, a nie dlatego, ze sa malo atrakcyjni z takich czy innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 24
wysoki czy niski bez znaczenia byle miał wysoki iloraz inteligencji , a tak na marginesie wielki strateg Napoleon był właśnie niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski właśnie
Dlatego Napoleon realizował się jako wielki strateg a nie wielki kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śćog
Osobiście nie mogę narzekać i niczego nie próbuje sobie tłumaczyć, ale faktycznie zacząłem zauważać, że wysokie kobiety częściej wybierają niskich partnerów a na wysokich jakoś nie zwracają uwagi... być może zwracają tylko są zbyt nieśmiałe żeby to okazywać, nie wiem ale ja jakoś tak to odbieram zresztą tak jak wspomniałem w około ciągle wysokie dosyć dziewczyny z facetami wzrostu... Napoleona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaWniższym
Mam 180 cm. Jestem wysoka - chcąc nie chcąc ;) Zawsze wolałam wyższych facetów, ale... Mój ukochany, którego nie wymienię za NIC na wyższego, jest ode mnie niższy - ma 164 cm. Mam to głęboko w poważaniu :) Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i nigdy nie czułam się tak kochana :) Ja nie potrafię żyć bez Niego - On nie potrafi żyć beze mnie :) Niech się ludzie gapią i dumają... ale mam frajdę z tego :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wysokich facetów podbierają niskie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze niscy faceci nie sa pozadani przez kobiety sa nieliczne wyjatki ze kobiety wybiora nizszego a dlatego tylko ze jest przystojny badz dobrze zarabia lub cos posiada , samochod mieszkanie ! Nawet karlica 140-150 cm bedzie chciala faceta 180 cm ! Takie niskie kobiety powinny brac facetow 150-170cm co najwyzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nawet niskie chcą wysokich powyżej 185/190 cm tak samo nawet brzydula chce przystojniaka i na kogoś swojego pokroju nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak sie dzieje ze : brzydka chce ladnego niska wysokiego porzadna zlego Bo kobieta zawsze wybiera towar lepszy od siebie ! Maja mnostwo kompleksow , sa zdesperowane dlatego zeby sie dowartosciowac i nie wstydzic przed znajomymi i rodzina by ludzie nie gadali wlasnie tak robia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost nie ma znaczenia mialem laski wyzsze i nizsze roochac sie da z kazdymi a to sie liczy:-D A Ci od dziwnych teorii niech nadal rozprawiaja podczas gdy inni beda sie parowac bez wzgledu na wzrost:-P Bo to jest tak,ze tacy jak wy netowi ludzie pierniczycie bzdury i klepiecie po klawiaturach a zwykli nie netowi ludzie nawet nie wiedza,ze wzrost, pipka, cyce i inne wasze problemy istnieja, nikt o takich pierdółkach nie myśli i nie mają problemów ze znalezieniem kogoś. Ale to trzeba być normalnym czlowiekiem z normalnej rodziny a wy netowi zawsze jakies wady macie. To rodzice pili, albo bili,w szkole sie wysmiewali, jestescie wycofani, niepewni siebie, malo ogarnieci, srednio inteligentni, nie macie kumpli, otworzyc umiecie sie tylko w sieci, boli was wasza osobowosc ale nic nie zrobicie bo czesto tylko uzalacie sie nad soba i w sieci kozaki obrazacie innych albo macho jestescie a w zyciu gdyby najwiekszy pasztet sie do was odezwal zdebielibyscie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram większość tych terii spiskowych nigdy by mi nie przeszla przez myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie kobiety lubią od 170cm
na niższego nawet nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wysocy są zajęci - żadna normalna wysoka zgrabna dziewczyna za knypa nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×