Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksldksdsd

BŁAGAM POWIEDZCIE CO MOŻE JEJ BYĆ??ŚMIERTLENIE SIE BOJE ZE TO RAK !!!

Polecane posty

Gość ksldksdsd

ZACZNE OD TEGO ZE CHODZI O MOJA SIOSTRE 24LETNIĄ :( ONA MA CHORE SERCE I CIERPI NA TAHIKARDIE I MA HIPERKINETYCZNE KRĄŻENIE..I ONA CIAGLE TE PROBLEMY TŁUMACZY SOBIE TYM ZE TO NA BANK OD SERCA I NIE IDZIE DO LEKARZA....A JA CZUJE ZE TO OD PRZEŁYKU MA..OD ROKU MA TAKIE OBJAWY ALE TERAZ NASILILO SIE TO BARDZO..i ona to lekcewazy :( gdzieś miesiąc temu nagle obudzila mnie i mówi zebym otwarła okno bo ma z sercem znowu cos..myslalam ze pogotowie trzeba wzywac ale jej przeszlo potem..opisala to jako straszny ból w mostku tak jakby przełyku i takie jakby go rozciąganie do bólu .. ma czesto bóle brzucha po jedzeniu i zgagi oraz najgorsze ze nie zawsze ale często jak cos zje to potem mówi ze ma uczucie bólu w przełyku i czuje jak to jedzenie jej nie chce tam przejsc i rozpycha jej przełyk w srodku ..tak jakby cos jej tam zawadzalo i wtedy ją tam boli jak przełka ale nie zawsze....:( CZY TO COŚ ZŁEGO ?TAK SIE MARTWIE O NIĄ ALE ONA JEST UPARTA..NIE WIEM CO ROBIC ZEBY SZLA DO LEKARZA..ONA WSZYSTO ZWALA NA SERCE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest od serca być może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwtte
ona chyba jakas nienormalna jest - bedzie się meczyć, ale do lekarza nie pójdzie Powiedz jej, ze skoro to od serca, to może pójsć do lekarza, bo i tak nic złego nie wykryje - poza oczywiscie tym, co juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksldksdsd
ale ona sie boj gastroskopii strasznie a ja podejrzewam ze trzeba gastroskopie skoro jak przełyka to ją tam boli ;( do lekarza na serce chodzi ciagle i bierze leki ale na gastroskopie sie boi jak każdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwtte
ale zanim dostanie skierowanie na gastroskopię, idzie normalnie do lekarza; i moze wcale gastroskopii nie trzeba bedzie robic, może lekarz bedzie znał przyczynę bez gastroskopii Nawet jak ja skieruje na badanie, to przeciez pod karabinem jej tam nie zaprowadzi - nie bedzie chciała to nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastroskopie spokojnie mozna
zrobic w znieczuleniu,wiec strach zbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale laska ale głos ale wygląd
to moglbyć zawał w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKASUJCIE TOP
PRZELYKU PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×