Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość zolzy...
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 na pocieszenie.... 🌼❤️🌼 nastepnym razem sie uda. 🌼 trzymam kciuki .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gina chodzilam rok straciłam kupe kasy niby wszystko ok dawal mi i zastrzyki i tablety i jakies plastry i nic!! w styczniu dalam sobie z lekarzami spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow tak zajdziesz tylko nie mysl o tym bo to blokuje i przeszkadza wyluzuj luchaj sa wakscje wyjedz gdzies z ukochanym na yurlop na urlopach latwiej sie zachodzi...jak czlowiek wyluzuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo moze za bardzo chcesz
pamietaj, ze stres jest wrogiem zajscia w ciążę. najlepiej dac na luz. wiele osób mowiło, że jak sobie odpuscili i juz o tym nie mysleli to wtedy sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak wszystko jest OK
to blokada jest w psychice, to niestety standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak wszystko jest OK
dziewczyno im bardziej bedziesz romyslec i przezywac tym mniejsze szanse na zajscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzy...
wiesz.... byc moze jak zapomnisz ze tak bardzo chcesz dzidzie to wtedy zdarzy sie ten szczesliwy dzien i zobaczysz upragnione DWIE KRESECZKI :) wszystko to dzieje sie w naszych glowach i pewnie ten stres i napiecie i oczekiwanie nie sprzyja temu... odpocznij wyluzuj i zrelaksuj sie a na spokojnej glowie to wszystko sie moze zdarzyc... zaszalej z mezem na maksa bez planowania ze dzis masz dni plodne to dzis musi nastapic zaplodnienie... nic z tych rzeczy... spontanicznosc i jeszcze raz spontanicznosc... daj sie poniesc i mysl pozytywnie... :) buzki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak wszystko jest OK
* rozmyślać po prostu blokujesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak wszystko jest OK
naprawdę, jak chcesz zajśc to musisz sie jakos odprezyć, zrelaksowac i postawić na spontanicznośc w seksie a nie "rutynę w celu zapłodnienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl podczas sexu o tym ze chcesz zajsc staraj sie w dni plodne nie kochac codziennie tylko np co 2 dni ...uwierz doswiadczonej kobitce dwie ciaze jedna za 2 razem druga za pierwszym :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz tylko wez sie w garsc ....wiem ze sytuacja jest stresujaca zrob sobie meliske i idz spac a jutro bedzie nowy lepszy dzien!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo autorkii
pytasz jak nie myśleć - zajmij się czymś bardzo intensywnie, wypełnij swój dzień od rana do wieczora. może jakis kurs? basen? siłownia? jeśli pracujesz to weź urlop, wyjedźcie gdzieś z facetem, pływajcie, zwiedzajcie, bawcie się... będąc w nieznanym miejscu (najlepiej jakimź wymarzonym i odbiegającym od znanych ci standardów, jeśli możesz sobie pozwolić oczywiście) będziesz tak pochłonięta tym co się dzieje dookoła, nowymi widokami, rozrywakmi, że gwarantuje zapomnisz, że musisz zajść w ciążę:D dodając do tego romantyczne wieczory i upojne noce tylko we dwoje - nie ma szans, aby się nie udało!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 32 tc
Nawet nie wiesz jak bardzo cie rozumiem. Sama staralam sie 9 miesiecy. Zaden lekarz nie chcial mnie leczy, bo od kazdego slyszalam, ze o problemach z plodnoscia mozna mowic po 2 latach ciaglych staran i braku maluszka, takze postanowilam wziac sprawy w swoje rece. Wyczytalam w internecie, ze olej z wiesiolka poprwia sluz plodny kobiety, a do tego lek ziolowy o nazwie Castagnus pomaga na uregulowanie miesiaczek, PMS i obniza prolaktyne, ktore moze hamowac zagniezdzanie, takze kupialm sobie oba te specyfiki, zaczelam je brac bez zadnych wstepnych badan i wrzucilam na luz. W ciaze zaszlam w listopadzie, w pierwszym cyklu brania i wiesoilka i castagnusa kiedy naprawde chyba po raz pierwszy wrzucilam na luz. Bralam wiesiolek i Castagnus, w pracy mialam urwanie glowy, do tego bylam pare dni na targach, gdzie moglam wieczorem sie wyluzowac i wyskoczyc na dsytkoteke z kolegami z pracy, pozniej mielismy wesele bratowej. Krotko mowiac byl to piewszy miesiac, w ktorym naprawde dalam na luz, przestalam myslec o dzidzi i zajelam glowe zupelnie innymi sprawami. Pomoglo. Castagnus powinno sie brac 3 cykle bez przerwy, a ja zaszlam juz w 1 cyklu. Nie wiem czy to zalsuga wiesiolka i castagnusa, czy nie, ale ja poleca ona, bo sa to leki ziolowe, ktore na pewno nie zaszkodza. Poza tym jak dziewczyny juz napisaly bardzo wazne jest zajecie mysli czyms innym. To pomaga jak nic innego, choc z drugiej strony swietnie wiem jakie to trudne, ale musisz sie postarac. Trzymaj sie i wierz, ze bedzie dobrze, a na pewno bedzie!Moze zdecydujesz sie na wiesiolek czy castagnus. Jesli wrzucisz w google obie nazwy to pokaze ci sie duzo informacji. Poczytaj,.Warto. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×