Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1408

Alfabet Nicków Kafeterii

Polecane posty

Gość 1408
Sensual ma za dużo przeciwników, więc no place. A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik E jak...extinct F jak... G jak...gorącaaa25 H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
jarek, valdi, sensual - maja takie samo poparcie anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za dziwne maniery? sami siebie podają no :o :P z sensualem sie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
Podać każdy się może. Ale jeśli inni zgłoszą sprzeciw, mozna usunąć coś, co nie podbiega pod temat. A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik E jak...extinct F jak... G jak...gorącaaa25 H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks, o kurka P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik E jak...extinct F jak...furious and tired G jak...gorącaaa25 H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks, o kurka P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensual ma za dużo przeciwników, więc no place. A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, bum C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, ciekawska D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik, Deko E jak...extinct, Ewa 33 F jak... G jak...gorącaaa25, H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, MP, mmm757, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów,papierowe nożyczki R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta, retro,rewq S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jeszcze ktoś mnie tu pamięta? :-D Tak się wzruszyłem, że zaraz się podszyję pod kogoś. Tylko już to umiem... to Kafeteryjny Zanik Odruchów Wyższych, typowa przypadłość :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zauważyliście że literka
furious and tired jeszcze trza dodać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zauważyliście że literka
Sick Of It All też dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, bum C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka, ciekawska D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik, Deko E jak...extinct, Ewa 33 F jak... G jak...gorącaaa25, H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś, Lady_Baby Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, MP, mmm757, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów,papierowe nożyczki R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta, retro,rewq S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty Musialam uzupelnic:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
W czerwcowe popołudnia, mokre od wydzielin pochwowych muszek owocówek, przechadzam się dumnie po ulicy Kołłątaja w Suwałkach a napotkanym przechodniom prezentuję mój najnowszy numer - taniec kozacki w pudełku po sandałach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
Dodawajcie nicki oddzielnie, bo przepisując listę, zrobi się bałagan. A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik E jak...extinct F jak...furious and tired G jak...gorącaaa25 H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś, Lady_Baby Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks, o kurka P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia ** Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie desznik a desznik90
on zdaje sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
Dodawajcie nicki oddzielnie, bo przy przepisywaniu listy, zrobi się bałagan i niektóre nicki zostaną pominięte. A jak...abccda, aster290, Angelic Fruitcake, agawa1977, A mi kabel USB, Amaleta, ALiksandra, Amant Wszech Czasów k.Odwetowa, awe1, anioł i diabeł w jednym, Aganiok B jak...Brzydula30, biedronka sie poleca, bywalec1, burak ze spoconym ryjem, Bomba, bazienka, Bruce Willis, bum, brum brum, C jak...Carolyna, Ciam_, cały czas czytam, cymbałka D jak...Dziecko Ciemności, davelight, d**a nie kobieta, desznik90, dorisday, Deko E jak...extinct, Ewa 33 F jak...furious and tired G jak...gorącaaa25 H jak...Hinatka, Hernan I jak... ...Iwaa..., Iftar, ike J jak...jessienna, Juliusz Cezar, Julia Patera, jania wzór do naśladowania K jak...Kuraiko, kciukiem, ksenofaryna, kilka chwil L jak...Levviatan, Lucy Fair, Lusesita de Milagros Dolores, ladacznica, lubiś, Lady_Baby Ł jak... M jak...mawronka, Myrevin, Moja Fantazja, mistrz cientej riposty, Moderetta, Mod_K, Mod_erka, Mod_liszka, Modena, ModerMax, ModeaaaModeta, motyl we włosach,magnolia, MAUPKI, MAUPKI-podszyw, marco polo lajt, musztarda, monroe, mazda323j, mniam_mniam, mmm757 N jak...Najmądrzejsza Na Forume 0 jak...Ostroniks, o kurka P jak...persymona, przerwa miedzy palcami 90, pozdrawiam środkowym palcem, pijawka, Psychiczna Kafezdzira, Pani Cenzor, pomawiacz, przedłurzacz orgazmów, papierowe nożyczki R jak...Regres, River17, Rutowicz Jolanta S jak...setunia, ska..., Słowiczka, sałatka szpitalna, smęt, samanta lisiczka, Shatyn,Stevie Wonder, Szkotka, ** sugestia **, SUBSiku Ś jak...Śpiący Leniwiec T jak...to tylko ja *****, tesco dla ciebie dla rodziny, tzyniczna marysia, Tamari, Translate, Trawnik U jak...uk subs W jak...Wielbiciel 70b, wezwijcie lekarza, wieje nudą X jak... Y jak... Z jak...Z Każdym Dniem, ziutka, Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1408
Niniejszy alfabet mozna już chyba zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×