Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowe Anielisko

Jakie to zycie jest walniete..

Polecane posty

zgadzam sie ze slowami jednej z piosenek karramby : \"Moja panno bez imienia musisz znać prawdę zycie to nie bajka i nie zawsze bywa ładne ludzie jak psy, chorzy na sałatę nawet własny brat może stać się twoim katem gdy masz kasę, wszyscy cie szanują i kochają Kiedy szmal się kończy szybko spierdalają Wilkiem jeden na drugiego ciągle patrzy Każdy chce być lepszy piękniejszy i bogatszy To chory kraj pełen nie bezpiecznym świrów pełen psychopatów i innych skurwysynów bez pieniędzy człowiek staje się zwierzęciem Zycie na ulicy to droga przez mękę Naćpane dzieciaki kradną i dilują bezrobotni starzy się alkocholizują moja mała to nie zadna ściema to wysoka cena ludzkiego istnienia\" ajjj wlasciwie nic nie ma sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany...................
"bedzie dobrze dzieciak do gory glowa uwierz w to a tak bedzie" :)glowa do gory, mnie tez czasem jakas taka melancholia ogarnia ale nie ma co sie poddawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to miejsce gdzie nie potrzeba kart tarota by przewidziec przyszlosc patrz ludzim po oczach warszawski syf ktorego nie ma w wiadomosciach(...) umorusane dzieci nacpanych meneli charchaja pod nogi resztka nadziei(...)to nie jest wies gdzie dzieci glaszcza krowki tu dzieci czuja syf juz od podstawowki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×