Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

water

Fałdki pod pachami, rozciągnięta skóra

Polecane posty

witam:) poradźcie mi proszę... od stycznia schudłam prawie 30 kg... prawie pozbyłam się zbędnego tłuszczu ,ale pozostała mi niesamowicie rozciągnięta skóra,o którą bardzo dbam(automasaże;) , balsamy, naprzemienne prysznice, odpowiednia dieta-dużo białka,itd... ) mimo tego nie mogę się pozbierać,martwię się,ze moja skóra już nigdy nie będzie jędrna,mimo że mam 22lata... i między biustem a pachą mam fałdki,ale nie tłuszczu tylko tej cholernej skóry... mimo ćwiczeń i pielęgnacji moja skóra jest w tragicznym stanie... są Panie ,które mają,miały podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Oh ! Fantastyczny temat ;) zapraszam na chwilke na forum diety na schudnac 40 kg i tam pogadamy ok? jako ze tam sie udzielam to bedziesz wiedziala ze nie jestem jakims zboczkiem a pomgam tam dziewczynom wlasnie w podobnym temacie;) a i jeszcze \" wisiory na plecach \" kasujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troszkę za szybko schudłaś i skóra nie nadążyła się wchłaniać.. jesteś młoda, ale i tak to za szybkie tempo.. moja mama miała zrzucić coś koło tego co Ty i jej to rozłożono na 2 lata.. a ty w pół roku taki skok.. może jakieś zabiegi wspomagające regenerację skóry..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto też wydaje mi się,że to wina szybkiego schudnięcia... na zabiegi raczej mnie nie stać... myślałam,że tu ktoś mi doradzi jak sobie z tym poradzić w domowy sposób... są jakieś ćwiczenia ujędrniające skórę? podnoszące biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na biust to
forum lobby biusciastych i dobry stanik, na fałdki skóry może też się to przyda (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234255
Z tego co czytałam, to fałdki pod pachami to nic innego jak migracja biustu- czyli twój biust. Odpowiednio dobrany stanik na pewno pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betak29
ma ktos jeszcze doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik nic ci nie pomoże, co najwyżej wizualnie, a gdy go zdejmiesz, problem nie zniknie. Tutaj powinna pomóc agrafka i pompki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasalk
a co mają pompki do skóry pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
Hej! ja mam taką niestety urodę, ze nadwagi nie mam, rozmiar 36 a spyrki pod pachami mam :/ Może basen będzie dobry? bo jeszcze mam straszliwe nożyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie pare pompek, a zobaczysz, jakie mięśnie ci ćwiczą;) Cały przód, ramiona i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfk
Mięśnie tak, ale mięśnie mają niewiele do skóry. Niestety - albo wygląd skóry poprawi się samoczynnie po jakimś czasie, albo tylko operacja plastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie chodzi o to, co daje ten ekspander gumowy, właśnie takie mięśnie a nie inne trzeba ćwiczyć. Innego sposobu nie ma, chyba że operacja plastyczna:) Mięśnie akurat dużo tutaj znaczą, wyćwizcone mięśnie to jędrniejsza skóra, mięśnie podtrzymują skórę i mają wpływ na jej kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jascvjhcv
dziewczyny jakie cwiczenia na to oby wyszzcuplic plecy!!!!!!!! Pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×