Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo209

OKRES W CIĄŻY !!! CZY KTOŚ MIAŁ?

Polecane posty

Gość malenstwo209

Ja w poniedziałek byłam u ginekologa, który potwierdził ciąże. Jestem w piątym tygodniu. Wczoraj zaczęłam krwawić szybko pojechałam na pogotowie tam zrobiono mi usg - z dzidzią wszystko ok. Lekarz przepisał mi duphaston i powiedział, że czasami się zdarza coś podobnego do miesiączki w czasie ciąży. Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy sie zdarzyło. to nie okres tylko krwawienie z szyjki macicy ktora w ciazy jest nabrzmiała i bardzo ukrwiona. pod koniec ciazy mialam tez plamienia,ale nic złego sie nie działo z dzieckiem. urodziłam zdrowego chlopczyka:-) aha, i nie brałam leków poza luteina i byłam cały czas pod kontrola lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Ja mam w dodatku taki sam silny ból brzucha jak podczas okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dowiedzialam sie o ciazy w 7 tygodniu, a wlasnie w 5 myslalam, ze mam okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakajedna
agawerka a co cie podkusilo zeby zrobic test ( bo chyba zrobilas test skoro sie dowiedzialas ze jestes w ciazy ) skoro myslalas ze mialas okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakajedna
ten niby okres dostalas w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam przez 2 miesiace
w terminie miesiaczki, tylko nieco bardziej skąpy. Domyśliłam sie, że jestem w ciazy, bo mialam wszystkie inne objawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jedno mam
Do tej pory miałam sluz rzadki. Dziś zauważyłam że jest on gęsty (sorka że tak opisuje) czyli wychodzi na to że zaczął się okres niepłodny po owulacji. Pytanie moje czy jest możlwość że zaszałam w ciąże w czasie dni płodnych. Bo wyczytałam gdzieś że po jajeczkowaniu gdy komórka jajowa nie zostaje zapłodniona obumiera i wydziela się śluz gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Matka-Polka*
U mnie w pierwszym miesiącu ciąży wystąpiła normalna miesiączka, w terminie i taka jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Matka-Polka*
pytanko jedno mam=> zawsze jest taka możliwość gdy się współżyje, zwłaszcza w dni płodne bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jedno mam
tak bardzo bym chciała być w ciąży.Zmartwiło mnie to co wyczytałam a moze źle to zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jedno mam
próbowaliśmy z mężem codziennie wydaje mi się że napewno były to dni płodne, na początku czułam że się udało ale teraz wydaje mi się że to niemożliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie jest w pełni możliwe żeby mieć okres w ciąży, zdarza się to nawet do piątego miesiąca i nie jest anomalią. Owszem, teoria o krwawieniu o której wspomniała koleżanka powyżej również jest prawdziwa, co nie wyklucza możliwości posiadania normalnej miesiączki do 5-go miesiąca ciąży, nieszkodzącej płodowi. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Matka-Polka*
Jeżeli chcecie mieć dziecko, to radze nie współżyć codziennie a góra co dwa dni, dlatego, że plemniki potrzebują 24-48h na rozwinięcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jedno mam
wiem ale nie mogliśmy się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Matka-Polka*
A to już inna sprawa heh :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko jedno mam
a mogłabyś mi wytłumaczyć odnośnie tego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Matka-Polka*
Gęsty śluz nie jest oznaką, że nie jesteś w ciąży. normalna kolej rzeczy, najpierw jest rzadki, później gęsty. To dopiero początki, więc trudno się doszukiwać objawów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami rzeczywiście tak się zdarza, że kobiety mają okres w ciąży, ale wydaje mi się, że to są rzadkie przypadki. Przede wszystkim należy wybrać się do lekarza ginekologa i niech on potwierdzi. Ja mam bardzo dobrego ginekologa w Limanowej pania Beatę Chołys Duszyńską, to fachowiec z dużym doświadczeniem i zawsze mi doradzi w takich kłopotliwych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie pisać bzdety typu Tak to w pełni możliwe żeby mieć okres w ciąży nawet do 5 miesiąca (!!!) poczytajcie sobie co to jest okres, to tak jakbyście pisały że tankujecie benzynę do diesla :/ masakra kobiety a w ogóle nie wiedzą jak ich organizm funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży nie ma prawa być okresu ponieważ nie wydziela się hormon odpowiedzialny za złuszczanie ścian macicy. Wróćcie na lekcje biologii w szkole podstawowej zanim zaczniecie się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres w ciąży nie występuje. Kobiety często mylą go z plamieniem. Plamienie może się pojawić ale nie okres. Kobiety powinny większą wagę przykładać do wiedzy o swoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży nie mowi się o okresie ale o krwawieniu, tak krwawienie moze wystąpić, każde krwawienie w ciąży należy natychmiastowo skonsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciążach miałam krwawienie mniej więcej w terminie miesiączki przez pierwsze 2 miesiące. Tak w pierwszej jak i drugiej dwiedziałam się o ciąży i ją potwierdziłam w 9 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli w czasie ciąży pojawią się krwawienia to nie jest to okres… dziewczyny, no co wy :) poczytaj sobie o tym na http://www.bedziedziecko.pl/ciaza-a-okres/ Krwawienie na początku ciązy to zazwyczaj krwawienie implatacyjne, ale i tak należy iść do lekarza i to skonsultować ze specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika
Dnia 15.04.2018 o 14:06, Gość gość napisał:

W obu ciążach miałam krwawienie mniej więcej w terminie miesiączki przez pierwsze 2 miesiące. Tak w pierwszej jak i drugiej dwiedziałam się o ciąży i ją potwierdziłam w 9 tygodniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Hej witam mam pytanie a robilas test w dniu przewidywanej miesiaczki i jaki ci wyszedł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×