Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szine dekonor

jest w ciąży a miała 5 miesięcy okres- durna baba.

Polecane posty

Gość szine dekonor

Stara a durna baba. powiedziała,ze tyle czasu nie wiedziała ze bedzie miała dziecko poniewaz miała 5 razy okres. Rozmawiałam z lekarzami, czytałam o tym artykuły i okazuje się ,ze takie krwawienia moga byc , ale nie nazywa się ich okresem poniewaz jak jest okres to jest złuszczanie i wydalanie więc fizycznie nie dałoby sie być w ciązy. W ciązy mozna dojśc gdy jest owulacja, więc jak baba miałaby okres to znaczy ze wydalane jest wszystko i nie doszło do zapłodnienia. Te cykliczne plamienia zdarzaja sie kobietą, ale nie sa to okresy,miesiączki .Czasami kobieta na poczatku krwawi bo jest szyjka słaba, bo poroniła, albo inne zaburzenia, ale to tez nie jest okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakfapfkalskdf
a ta "durna baba" to skąd? nie rozumiem co mam jedno z drugim... o sobie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie o łożysko
tez znam takie kobiety. Niby dojrzałe a uważają i się wykłócają nawet ,że były w ciązy i miały miesiączkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mamaaa
tez krwawiła w ciąży ( nie było to plamienie, tylko kilkudniowe krwawienie). w 4 m-cu dostała takiego krwotoku i wtedy dowiedziała się o ciąży, dowiedziała się tez że ma marne szance na utrzymanie tej ciąży. urodziła wcześniaka, a teraz to już chłop jak dąb. różne dziwne rzeczy zdarzają się na tm świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie idiotkiiii
a to ci mało u nas takich durnych bab. Ja znam jedną co 12 miesięcy była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykwintnie...
a kogo to....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska12345
Do autorki. Moja mama doswiadczona (ja juz bylam na swiecie) przez 4miesiace nie wiedziala,ze jest w ciazy.Tata moj wyjechal do pracy za granice.MAma prze ponad trzy miesiace zle sie czua ciagle mdlala,miala normalnie okres,bardzo schudla,chodzila po lekarzach i odsylali ja do innych,az kazali zglosic sie jej do ginekologa,bo moze tam cos nie tak.I co lekarz mowi do niej,ze jest w ciazy a mama ze to nie mozliwe,bo meza nie ma od 4miesiecey,a lekarz na to ze to ciaza 4miesieczna.I co tez uwazaz ze jes z niej durna baba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-6 tydzień
tak ja uważam,że durna baba.O ciąży świadczy nie tylko zatrzymanie okresu ale wiele wiecej objawów.Jak twoja matka przez 4 m-ce się nie zorientowała no to sorry:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska12345
no sory,gdybys miala okres i zero objawow swiadczacych o tym,ze to moze byc ciaza to co tez bys pomyslala,ze jestes w ciazy???A poza tym po moim urodzeniu( ciezki porod z komplikacjami) lekarz powiedzial mojej mamie,ze juz nigdy nie zajdzie w ciaze. A tak poza tym ja jak bylam w pierwszej ciazy to gdyby to,ze nie mialam okresu w zyciu bym nie pomyslala,ze moge byc w ciazy bo nie mialam kompletnie zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie u mnie
też jedynym objawemm bylo zatrzymanie okresu, a innych objawow nie mialam , nawet piersi mi nie "urosły". takze, jesli ktoś co miesiąć krwawi, a nie ma objawów typowo ciążowych, to na cholerę ma sobie wkręcać ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzikowa8
moja babcia- 5 miesiecy "okres"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhguy8
mama ze to nie mozliwe,bo meza nie ma od 4miesiecey meza nie ma ale jest hydraulik, ogrodnik, listonosz..... nie mowiac o sasiadach, takie bajeczki ze mezusia nie ma to se moze wsadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mialam innych objawow jak tylko brak miesiaczki.a sa tez kobiety co maja baaaaaaaaardzo nieregularne cykle wiec nawet brak miesiaczki ich nie niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durne baby zrozumcie,ze kazda kobieta jest inna i sa kobiety ktore dosc,ze maja okres to jeszcze nie maja objawow a brzuch zaczyna im rosnac w 7 miesiacu.tak miala moja kolezanka kiedy byla w piatym miesiacu dowiedziala sie,ze jest w ciazy.absolutnie nie miala objawow chuda jak zawsze.a okres miala do 6 miesiaca.to znaczy plamienia.wiec madrale nie badzcie takie madre bo mozna przez jakis czas nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Priligy Dapoxetine 60 Mg Drug Amoxil 100mg Lasix No Prescription Levora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×