Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 wiolkaaaa

wpadlam w depresje z powodu braku pracy

Polecane posty

Go艣膰 wiolkaaaa

nie mam juz sily szukac zalamalam sie 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciotka kootka
to rozwies ogloszenia na miescie, ze posprzatasz u kogos, zajmiesz sie dzieckiem stan pod przedszkolem, szkola z ulotkami-cokolwiek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zamotana sytuacja
no i dostala autorka rade idz rozdawaj ulotki i masz sie zadowolic taka gownaina praca ktora wykonuja dzieci ok 16-17 r.z :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciotka kootka
...a na tych ulotkach napisz, ze szukasz pracy i co mozesz robic.I nie zapomniej o telefonie do siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pipiiii
ja tez sie zalamalam, szukam juz 4 miesiac i nic nie ma :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malo ambitna
ja w koncu znalazlam- nic ambitnego ale zawsze jakas kasa jest. Pol roku bylam bez pracy i juz zaczynalam wariowac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malo ambitna
powodzenia dziewczyny!! pamietajcie, ze po 7 latach chudych, przychodzi 7 lat tlustych ;) czy tak jakos :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monikakaka
ja tez mam juz dosc zwlaszcza ze nawet jak bylam na rozmowie o staz to tez mnie nie chcieli. nic tylko sie pociac. zaluje ze nie skonczylam zawodowki, przynajmniej mialabym prace, doswiadczenie i zarabialabym tyle samo albo i wiecej niz to co moge zarobic bedac po studiach jakie skonczylam, a praca w tym zawodzie wiaze sie chyba z cudem. nic tylko ukladziki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiolkaaaa
ja jestem 7 mc bez pracy juz nie szukam bo mnie to dobija mam dosc modle sie aby mi ktos w leb stzrelil serio siedze i rycze zalamalam sie nawet na kelnerke sie nie dostalam:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nie tam szukasz
Ja od wielu lat zarabiam w internecie i ucze tego innych. Dam ci tylko jedn膮 szans臋. Zajrzyj tu - www.zarabiajwinternecie.u2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ciemnooka Panna
Tez mialam depreche A jak juz znalazlam prace to mam dla odmiany nerwice, bo moj dzial to gniazdo zmij. Kompletnie sobie nie radze z toksycznymi osobami, ktore klamia, donosza, kradna moje pomysly i wlaza w dupe przelozonym. Masakra...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A po co ci praca
Je艣li dla pieni臋dzy, to s膮 lepsze sposoby na ich zdobycie. Je艣li dla zabicja czasu, to te偶 mo偶na o wiele lepiej si臋 bawi膰. Mo偶esz mi odpowiedzie膰 szczerze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewelekaaaa
dzizas ciekawe jak mozna zdobyc pieniadze nie pracujac? lotto?kradziez? jaks debil jestes

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A kto m贸wi 偶e nie pracuj膮c
???? Napisa艂em 偶e nie w pracy, ale 偶e nie pracuj膮c - tego nie by艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A je艣li rzeczywi艣cie ci臋
interesuje jak mo偶na zarabia膰 nie w pracy, to grzecznie zapytaj. Mo偶e ci wyt艂umacz臋. A jak b臋dziesz wyskakiwa艂a z "debilami" to nigdy niczego dobrego si臋 nie dowiesz i b臋dziesz do emerytury zapierdziela艂a na kogo艣.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 akbyr8
dziewczyny jestem z wami!! tez od 3 miesiecy jestem bez pracy, poprzedni膮 stracilam w wyniku kryzysu na rynku us艂ug finansowych-sprzedawalam malo kredyt贸w gdy偶 bank ograniczyl ich dost臋pno艣膰 wi臋c szefowa nie wychodzila na swoium i zamknela biuro...poroznosilam cv ciagle przegl膮dam gazety i grzebie w internecie ale oglosze艅 PO PROSTU NIE MA, powoli wpadam w czarn膮 otch艂a艅, i zaczynam sie do艂owa膰 nad przyszlo艣ci膮, nie u艣miecha mi sie siedziec w domu i by膰 na czyjej艣 艂asce....:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sny koszmary zycie koszmar
Jestem za艂amana szukaniem pracy ,a najgorsze jest to ze obecnie nie pracuje od 8 miesiecy wczesniej 10 lat tez nie bo nie mia艂 kto przy dziecku byc i musia艂am zrezygnowac z jakiejkolwiek pracy .Mam napisac cv i co niby mam tam umiescic puste luki , brak doswiadczenia , brak stazu wiek po 30 .. kiedy dziecko mia艂o 6 lat kryzys , kryzys brak pracy i tak wko艂o kryzys .Teraz tez kryzys , kryzys , kryzys . Spotykam ludzi po skonczonej podstaw贸wce tylko a oni m贸wia ze prace maja i to za nie lada pieniadze szlak mnie juz .... Po co sie uczyc skoro i tak na jedno wychodzi .Jak jest praca to wymagaja doswiadczenia , stazu a skad ja go ma wziasc. A jak bez doswiadczenia to sto zmian i 200km odemnie praca . Najlepsze jest to ze rencisci , emeryci i grupy inwalickie , studenci,....... itd maja wieksze szanse na znalezienie pracy niz ja .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewelekaaaa
ja mam mgr i pracy szukam juz od roku. pluje sobie w brode ze nie skonczylam zawodowki, bo przynajmniej mialabym prace i zarobilabym wiecej niz po kierunku jaki skonczylam. oczywiscie nie szkam tylko pracy w swoim zawodzie ale w kazdym, tylko co zrobic jak widzi sie tylko ogloszenia: doradca, przedstawiciel itp. i to w kolko te same nic nie warte ogloszenia, ukazujace sie od kilku lat. chyba to tylko darmowa reklama tych firm. luka w zyciorysie sie nie martwie bo zawsze mozna nazmyslac, ze np. zajmowalas sie czyims dzieckiem, dorabialas sobie - pracowalas na czarno, albo po prostu wychowywalas dziecko. zapisalam sie na staz do up no i co bylam na 2 rozmowach a ludzie maja takie wymaganie ze ho ho. a staz jest po to by sie czegos nauczyc, bo jesli chca pracownika z doswiadczeniem to niech go szukaja, a nie szukaja stazystow - czyli kogos kto bedzie odwalal za nich robote za darmo bez zadnego doswiadczenia. mnie tez to wkurza ze niby to osoby niepelnosprawne itp. sa takie biedne. tylko dlaczego w cholere jest ogloszen dla emerytow, rencistow, os. niepelnospr, a ja zdrowa, z wyksztalceniem, nie moge znalezc pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niestety jestem
witajcie, tez jestem bez pracy jakie艣 9 miesi臋cy, uko艅czy艂am studia mam porobione kilka kurs贸w. I co do dupy to wszystko. Wczesniej pracowa艂am g艂贸wnie w handlu ale juz mam tego dosyc od poniedzia艂ku do niedzieli zaperdziela膰, a potem szefostwo i tak pyskiem odp艂aci. szukam pracy biurowej ale bez do艣waidczenia b臋dzie trudno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cie偶ko teraz o dobr膮 prac臋臋臋臋臋
Polecam szuka膰 nawet pracy fizycznej teraz :( , wiem ze jest ci臋偶ko po艣wi臋ci膰 lata nauki, ale na chwile obecn膮 ci臋偶ko o prace rozwijaj膮c膮. Sam musia艂em w ko艅cu podj膮膰 decyzj臋 o takowej pracy, mimo uko艅czonych studi贸w na obecnie najlepszej w rankingach uczelni pa艅stwowej oraz sensownym kierunku. 4 miesi膮ce sk艂ada艂em aplikacje to wielu firm, urz臋d贸w itp, 艂膮cznie z ponad 150 cv, w 90% spe艂nia艂em wszystkie kryteria formalne, w urz臋dach jak sk艂ada艂em to wszystko spe艂nia艂em. Wynik poszukiwa艅 2 odpowiedz , jedna urz膮d i czysta fikcja bo osoba, kt贸ra mia艂a pracowa膰 ju偶 by艂a znana przed rozpocz臋ciem rekrutacji :( , druga firma zagraniczna, w kt贸rej g艂贸wnie si臋 pracuje fizycznie, szanse rozwoju bardzo teoretyczne. Zdecydowa艂em si臋 podj膮膰 prac臋, nie jest 艂atwo, rotacja ludzi m贸wi swoje, 偶e wytrzyma膰 d艂u偶ej ni偶 p贸艂 roku jest dane nielicznym, ca艂y czas staram si臋 szuka膰 pracy ale tylko ju偶 takiej, kt贸ra by mi odpowiada艂a i by艂a zgodna cho膰 troch臋 z uko艅czonymi studiami. Wyniki jak na razie fatalny, do tego zauwa偶y艂em, 偶e od czerwca znacz膮co spad艂a liczba ofert prac z normaln膮 p艂ac膮 czyli 2000 brutto i powy偶ej, prawie wsz臋dzie oczekuj膮 cud贸w za minimaln膮 p艂ace.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewelekaaaa
facetowi latwiej znalezc prace zwlaszcza fizyczna. bo kobieta raczej nie pojdzie rowow kopac. a co do pracy fizycznej po studiach to spotykam sie tylko z tym ze: w przypadku np. sprzedawcy trzeba miec doswiadczenie, ale jezeli nie to i tak pradodawca ci odmowi stwierdza ze skoro masz wyzsze wyksztalc, to zaraz pewnie sie zwolnisz bo bedziesz szukac czegos w swoim kierunku, no i trzeba placic wiecej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cie偶ko teraz o dobr膮 prac臋臋臋臋臋
polecam wysy艂a膰 cv gdzie si臋 da, szczeg贸lnie jak mo偶na przez poczt臋 elektroniczn膮, 5-10 minut na ka偶de og艂oszenie, najwa偶niejsze to si臋 nie za艂amywa膰. U mnie nast膮pi艂 taki problem i lekki d贸艂 po 3 miesi膮cach, pod艂o偶em tego nie by艂 brak wiary w siebie, ale ko艅cz膮ce si臋 pieni膮dze, a rachunki i jedzenie za co艣 trzeba kupi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dghjuu
takie ulotki s膮 zrywane sama dawa艂am i widzialam pozniej jak ze strazy miejskiej zrywali

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewelekaaaa
fajnie jak sie mieszka w duzym miescie. ale w takim 30tys. to czesto rozne firmy nie maja swoich stron intertet, nie mowiac juz o tym ze pracuja tam cale rodziny. zas przeprowadzka samej do wiekszego miasta jest raczej niemozliwa, bo z wyplaty zapewne wystarczylo by mi na zaplacenie za mieszkanie, no a gdzie reszta?? nie mowiac juz o tym ze chcialo by sie w przyszlosci kupic wlasne mieszkanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polka polka
ja skonczylam ekonomie na Ae w poznaniu bylkam 2 lata w UK i zachcialo mi sie powrotu do kraju a mialam dosc dobra prace i co? rok jestem bez pracy szukam ale gdzie i jak szukac jak nie ma ogloszen do sklepu nie przyjma bo nie mam kasy na tasme tez nie bo mam studia niestety ale teksty szukaj byle jakiej pracy sie nie spr bo nikt nie zatrudni pani/pana mgr w sklepie bo wie ze ta osoba bedzie szukac czegos innego ja nawet na kelnerke sie juz nie nadaje jak sie dowiedzialam bo nie mam ...doswiadczenia pierdole to wszystko za 2 msc bede w innym kraju i nigdy juz tu nie wroce to byl blad!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym kraju docenie sie debili, nieukow, alski po zowodowce z tipsami i po solarkach a ludzi z mgr kopie sie w dupe!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cie偶ko teraz o dobr膮 prac臋臋臋臋臋
szukaj w du偶ych sieciach handlowych, gdzie premie s膮 po jakim艣 okresie pracy zwykle p贸艂 roku do roku sta偶u pracy, wtedy bior膮 jak leci, mgr nie magister 90% powinno si臋 zwolni膰 przed okresem uprawniaj膮cym ich do premii p贸艂rocznej, rocznej. Dostajesz tylko go艂膮 podstaw臋, kasa marna i m贸wi臋 tu wprost, wy偶y膰 za to idzie ledwo ledwo, na przyjemno艣ci nie ma mo偶liwo艣ci z takiej pensji. Traktuje to jako okres przej艣ciowy, mam nadziej臋, 偶e za kilka miesi臋cy b臋d臋 si臋 艣mia艂 i wspomina艂, 偶e kiedy艣 pracowa艂em w takim ko艂chozie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×