Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alllllllllla

4 dzień tabletek

Polecane posty

Gość alllllllllla

biore dopiero 4 dzień po raz pierwszy w życiu tabletki anty Marvelon kochałam sie własnie w 4 dniu i teraz sie zastanawiam cyz ta tabletka juz dział czy bedzie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie działa, ale lekarze zalecają przez pierwsze 2 tygodnie stosowac dodatkowe zabezpieczenie twój ci o tym nie mowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllla
no niestety nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooo
meaaa, nie gadaj bzdur. Jest się zabezpieczonym od 1. tabletki, i lekarze i ulotka tak mówią. Więc nie stresuj innych nieuku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllla
kurcze zetresowąłam sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam w zyciu do 7 różnych ginekologów i każdy powtarzał mi to samo "pierwsze 2 tygodnie peirwszego opakowania dodatkowe zabezpieczenie" czy oni byli nieukami? czy jakiś debil z kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u trzech i żaden nie mówił, że trzeba się dodatkowo zabezpieczać. Jeśli weźmie się pierwszą tabletkę pierwszego dnia miesiączki, to zabezpieczenie jest od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooo
meaa, trzeba sie zabezpieczac przez tydzien jesli zaczynasz jakos brac 5. dnia okresu, a jesli 1. to nie. Dziwne ze tak ci mowili. Ja w swoim zyciu bylam u mniejszej liczby ginow, bo u 3. Kazdy mowil ze zabezpieczenie od 1. tak samo jest na ulotce. Autorko, nie ma zadnego ryzyka ze jestes w ciazy :) Badz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllla
uff dzięki troche mnie uspokoiłyście jakos w te tabsy niezbyt wierze wczesniej miałam spirale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×