Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felipe bejbe

zrobilibyście to dla dziewczyny?

Polecane posty

Gość felipe bejbe

jesteście w szczęśliwym związku, dziewczyna może miała bariery (może nie) przed spełnianiem waszych pragnień ale tak czy inaczej robi co chcecie (anal, wytrysk na różne miejsca, połykanie,lód w publicznym, lekki pissing, fisting itp itd).tylko bez trójkątów. czy byście pozwolili żeby spenetrowała was (facetów) sztucznym członkiem? bylibyście w stanie spełnić jej fantazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfeuiwehfui
Ja kocham mojego fac ale nigdy w zyciu bym mu takiego czegos nie zrobila, nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczekolada
no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mm.
pissing, fisting hmm ... :D kreci cie to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmik
khfeuiwehfui: piszesz tak jakby to gwałt był, podobno przez odbyt lepsza stymulacja prostaty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny stały się aż tak kreatywne? Wolne żarty zanim przyjdzie im to do głowy to muszą się uporać jeszcze z wieloma problemami, jak małe piersi, szeroka dupa, ogolona czy zarośnięta i chyba najgorsze, co mają w torebce. Więc nasuwa mi się tylko jedna myśl. Temat wymyślił jakiś desperat, któremu już walenie konia nie wystarczy i chce sam siebie wypierrdolić bo nie sądzę by zdrowy mężczyzna o skłonnościach heteroseksualnych dał się posuwać w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lethal___
nowy w mieście-genialnie ujęte! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzić o tych wszystkich desperatkach, które dają siebie posuwać w du*ę? I o ich facetach, którym ci*eczka już za ciasna? :O Każdego faceta, który by mi anal zaproponował, potraktowałabym najpierw wibratorem, zanim by spróbował. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruk
jak dziewczyna daje sie posuwać w drugi otworek to ok ale jak facet to już desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hulajnóżka
Masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdego faceta, który by mi anal zaproponował, potraktowałabym najpierw wibratorem, zanim by spróbował." Zapamiętajcie sobie jedną ważną rzecz . to wy jesteście do ruchania ,a nie facet. Rozpierdala mnie na atomy jak czytam te feministyczne posty o równości. kobieta spełnia inne funkcje ,a mężczyzna inne. Jak by miało być po równo to by była jedna płeć i byśmy się rozmnażali przez pączkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdego faceta, który by mi anal zaproponował, potraktowałabym najpierw wibratorem, zanim by spróbował." - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mnie nie wkurwiaj
"Rozpie**ala mnie na atomy jak czytam te feministyczne posty o równości. kobieta spełnia inne funkcje ,a mężczyzna inne. " A dupa jeszcze inne. Nią się zasadniczo defekuje, bez rozróżniania na płeć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabla
Jeżeli jest to szczery związek czemu nie.. Mi by to sprawiło przyjemność tak czy siak a jak jego to tez podnieca to nie widze probemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×