Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
Kończę o 15:30, wychodzę z roboty, robię jakies zakupy i w domu jestem o 16, potem jakiś obiad, chwilę odsapnę, pogadam z mężem (jeśli nie śpi zmęczony), pogapię się w okno i już jest 19. Totalny bezsens :o Weekendy lecą jak ta lala, ani się obejrzę i już niedzielny wieczór. Przy zdrowych zmysłach trzyma mnie to, że od września ruszam na L4 i zaliczę kolejno macierzyński i wychowawczy, więc od roboty trochę odpocznę. Ale nie wyobrażam sobie zostawić dzieci opiekunce i siedzieć 8 h w nudnej robocie, ze śmierdzącymi klientami i pojjjj......... szefową :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
W Poznaniu pochmurno i ciemno, ale narazie nie pada. cvccv - masz narazie dobrze. ja tez jeszcze nie mam dzieci, ale jak wroce do domu robi sie 17, zje sie, posprząta po sobie 18. Potem patrze zeby spedzic czas z mężem no i robi sie wieczór i trzeba isc spac.... Jak bedzie dziecko to dopiero bedzie brakowalo czasu na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvv
Kate znad rzeki Hudson 2 -------------> ja też z Poznania :-) nie wiem mi jakos czas miedzy 16 a 24 wystarcza i nie leci szybko ale może dlatego że obiady mam gotowe , nie musze ich długo przygotowywac itp. ale zgodze sie ze czas leci szybko i weekendy , w ogóle zycie leci szybko .... kiedys np. w liceum rok to było naprawde dłuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Masajka - jest dokldanie tak jak piszesz. Paranoja... ja tez bede starala sie byc z dzieckiem jak najdluzej, najwyzej raz w tygodniu bede dojezdzac do pracy zeby zrobic porzadek z papierami, a tak to bede z dzieckiem :) No ale narazie dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
cvccv - punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.... zawsze tak było i bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Trzymajcie kciuki za dzidziusie, bo mam w brzuchu dwie stonki :) :) :) Ot tak, nam się trafiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
zazdroszcze ze masz juz brzuszek.... my sie staramy dopiero od tego miesiaca o dzidzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Dostałam od stycznia wreszcie umowę na czas nieokreślony (4 z kolei, baba złamała prawo wrr), w tamtym roku mieliśmy ślub i już był czas na dziecko. W I trymestrze byłam trochę na L4 bo kiepsko się czułam, ale naliczyli mi strasznie małą podstawę (dla kobiet w ciąży liczą 12 m-cy wstecz średnią :o) i teraz wróciłam na 3 m-ce się nudzić, żeby mieć więcej... ehhh ta Polska. I zamiast cieszyć się brzuszkiem, muszę wysłuchiwać tych popier... bab :o Nudzić się i zbijać bąki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Lekarz nie chciał zdradzić płci, mam nadzieję, że za 2 tygodnie się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
TO JEST WŁASNIE POLSKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Jeszcze słyszę teksty "po co siedzisz w tej pracy, przecież masz 100%" taaaaa 100% ale czego, tego to już nie wiedzą :o U nas w robocie same baby, przyjęło się tak, że wszystkie piją kawę o tej samej porze i ja tak sobie odliczam tymi przerwami kawowymi czas :D Dobrze, że jest gg, kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacq76
Jak lekarz nie chciał zdradzić płci - co to za lekarz. Ja jestem ojcem i moj synek bedzie mial w lipcu rok. I zaden lekarz tak nie mowil a zona chodzila nawet do trzech (troche przewrazliwiona ale moze to i dobrze) i zaden czego takiego nie powiedzial nawet ten na kase chorych. A ogolnie to nuda dzisiaj mam instalacje maszyny i wszyscy maja szkolenie aja siedze do gory i bimbam. A o pogodzie to lepiej nie wspominajcie odkad takie wiatry wieja i non stop pada mam depresje totalna i zero pozytywnego myslenia kloce sie ze wszystkimi i o byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
jacq, to jest 15 tc i lekarz na razie nie chciał mówić, bo wiadomo że może się pomylić. Za 2 tygodnie obiecał, że na pewno powie więcej. Tym bardziej, że to dwójka i jeden się za drugim chowa - nie wszystko więc widać. Ja i tak czuję, że to będą dwie kobiety, zresztą jest mi to obojętne - serio :) Nigdy nie miałam parcia na chłopca lub dziewczynkę, bo nie wiem jak to jest mieć którekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Mnie tez obojetnie co bede miec, byle zdrowe, natomiast moj Mąż chce SYNA! :) Jak na zamówienie :) hehe Ciekawe czy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pwoiem mu, powiem :) Za chwile 12:00 wiec półmetek za mna :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja jeszcze 3 i pół godziny, oby zleciało szybkooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gdzie sa wszyscy znudzeni???? Bylo nas tak duzo, a teraz? Chyba jednak duzo ludzi ma prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Gdzie tam... ja od godziny mam przed sobą jedno pismo i jak ktoś włazi to udaję, że rozwiązuję sprawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja raczje nie gram w gry, bo mogłoby to źle wyglądać... Dzis chyba po pracy wezme sie w garść i posprzątam mieszkanie :) to w sobote bede miala wolne od porzadków domowych :) Mąż dziś wychodzi więc przynajmniej nie bedzie mi sie plątał pod nogami :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No dostałam przydział zadań ale takich polegających na wykonaniu parę telefonów i zodbyciu informacji. Pech chce że nikt nie odbiera:DA tak to spokój pełny i ogólne nudy. U mnie pada pogoda fatalna.Ja kończę o 15 ale w domu jestem tak przed 16 czas tak szybko leci na niczym, prawie nie odczuwam, że jestem po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
......... a jak wróci to znowu ze zdumieniem powie: Znowu SAMO SIE POSPRZĄTAŁO! Zawsze porządki sie SAME robią... Ah, Ci facei.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja gram na kurniku teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
U mnie zacznie się sajgon gdzieś od połowy sierpnia, potem do końca roku non stop robota. Tylko że na początku września stąd spadam i siedzenie po godzinach mnie ominie :D Plecy mnie bolą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate, mój zawsze powtarza, że chętnie by te kurze ściereczką ładnie unicestwił... ale co z tego, skoro on NIE WIDZI KURZU. Nie wie, jak wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No ja czasami też siedzę na kurniku i namiętnie gram w chińczyka.W dni takie jak dzisiaj czyli deszcze, ciemno za oknem dopiero są nudy nawet nikt przez pomyłkę do pokoju nie wejdzie:D Chodziaż teraz przyniesiona pocztę, ale taką że nawet nie było co czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×