Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość ccxxxx
ja w szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
. Na kurniku gram, ale tylko wtedy jak jestem sama. Czasem tak sie zdarza, ale rzadko. Natomiast u nas od lipca zacznie sie urlopowanie pracownikow to wtedy tez mozna sobie pozwolic na wiecej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacq76
A ja mam pomysl jakbysmy nasz potencjal wszystkich znudzonych w pracy połączyli i wykorzystali do "czegos" cos by z tego wyszlo. Jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Masajkaaa - kiedyś jak "koty" juz latały na podłodze to mu pokazałam, że własnie dlatego sie sprząta odurzaczem żeby tego nie bylo. I pokazałam mu takiego "kota" przed oczami, na co On otworzył usta, wiec włozyłam mu to do buzi i powiedziałam: Smacznego! hehehe Najgorsze bylo to ze On zeby mi zrobic na zlość zamiast wypluc tego "kota" to On go zjadł!!!! FACECI!!!!!!!!! Byle postawic na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
a nie lepiej się nadal pouzalac ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
jacq - no rzuć jakąś propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja tam mojemu mówię ze dwa dni wcześniej: jak wrócisz do pracy to mógłbyś odkurzyć, okkkk???? Dzisiaj jest ten dzień, jeszcze profilaktycznie zadzwonię i przypomnę :P Dobrze, że mój chłop uwielbia gotować i chociaż obiadki mam pyszne codziennie. Ja gram w kulki i mahjonga, ale nie na kurniku, bo wtedy muszę patrzeć na czas. Tutaj jak ktoś wejdzie mogę sobie szybko zminimalizować i udawać wielce zapracowaną, bez stresu, że na kurniku ktoś czeka na mój ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To zależy od tego w czym jestesmy dobrzy, wiec od siebie moge powiedziec ze jestem w dobra planowaniu wszystkiego do przodu, zeby wszystko miało ręcę i nogi, żeby nie było żadnych niedociągnięc. Lubie miec kontakt z ludzmi, jestem zawsze usmiechnieta i mam dosyc ciekawy akcent i ludzie są mnie ciekawi :) Idzie cos z tym zrobic? Do czego mi takie kwalifikcje? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Miało być, że jak chłop wróci PO pracy a nie do :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
PO ? dlaczego propagujesz ta partie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Słuchajcie, mam pytanko :) Ogólnie uwielbiam wszystko co pochodzi od buraka. Lubie buraczki tarte, w plastrach, barszczyk czy barszcz ukraiński, ale w zeszłym tygodniu spróbowałam CHŁODNIK i mi nie smakuje!!! Kto z Was lubi chłodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja nic nie propaguję, ja jestem w ciąży :D I nie powinnam już pracować :( Od tego gnicia bolą mnie plecy buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja nie lubię, ja ogólnie lubię tylko swojskie żarcie (wczoraj był temat co macie na obiad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
masajka, podrzuć te kulki nie z kurnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ten CHŁODNIK to zupa, no i on jest na zimno... brrr.... jak w ogóle zupa może byc na zimno? Bleee, teściowa widziała ze mi nie podeszło i w tym tygodniu Oni beda jedli Chłodnik a ja bede miała co innego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Lubię grać w kulki, gram tak z godzinę i wlepiam gały w monitor, potem odwracam wzrok i wszystko jest takie kwadratowe :D Ogólnie niby powinnam siedzieć przy kompie tylko 4 godziny dziennie. Dobra, ale co z resztą? Gapić się w okno? Grać w kółko i krzyżyk sama ze sobą? :o --- Chłodnik - racja, zupa to zupa. Nie jakieś zimne coś. Ja mam dzisiaj pomidorówkę hurraaaa zostało z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja mam kapuśniak lub fasolke po bretońsku - co wybrac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Uwielbiam pomidorówkę!!! :) Powiem Tesciowej żeby zrobiła w przyszłym tygodniu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ccxxx - Fasolka po bretoński brzmi smakowicie :) Za kapusniakiem nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja bym zjadła i kapuśniak i fasolkę :D Kate, mieszkasz z teściami? Współczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
dzięki a więc zjem kapusniak ;-) a na kolacje fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tylko chwilowo bo sie budujemy :) A poza tym moi tescie nie są tacy jak z kawałów :) To normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
PRZESTAŃCIE :) jestem na diecie :) katuję się warzywami a wy o takich smacznościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Nie wytrzymałam i zrobiłam sobie pomidorówkę do kubka "jaka to zupa? smaczna. ty to musisz wszystko wiedzieć" hehe Kate, to dobrze, ale do czasu zakończenia budowy na golasa raczej sobie nie pobiegacie ;) My też planujemy budowę, ale stawiamy na wynajem. Kasa leci, ale mieszkaliśmy dwa lata z moim rodzicami (nie było źle, są ok) - nie ma to jak na swoim. Choćby rodzice byli ze złota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja jestem na diecie MŻ :) Jem sniadanie, potem małe sniadanie i obiad. ZERO SLODYCZY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
A ja nie muszę się odchudzać, jem wszystko na co mam ochotę :) Będę się martwić po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja jestem na diecie wszystko wolno byle z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja sobie zawsze chwaliłam dietę niełączenia, jadłam wszystko i nie tyłam. A teraz wyglądam jak kalafior, ale to nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja wygladam jak jabłko mam mięsień piwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×