Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
Kate, on jeszcze z seminarium nie wrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
To może minęłaś się z powołaniem? Może powinnaś zostac AKTORKĄ?!?!?!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Widzę, że Justynka na urlop sie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ostatnio gadamy sobie z kumpelą o facetach, ona mówi że jej wyjeżdża, ja mówię no nie wiem jak to będzie, jak sobie poradzisz... w tym momencie wchodzi gościówka, ja dopowiadam: no nie wiem jak sobie poradzisz, jak zaczną wnioski składać, tak, wiesz, plus dokumenty, no nie wiem :P Na szczęście zajarzyła, że tak należy ściemniać i łapie ściemę w lot ;) Uhhhhh, kiedy te L4. Kate, życzę Ci, żebyś też niedługo je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Nie, to po prostu lata praktyki w ściemnianiu nauczyły mnie tego, że z plotek bez mrugnięcia okiem przechodzę od razu na klepanie art z ustawy. Nie wiem jak to za drzwiami, może i słychać nasze pierd... o szopenie, ale jak drzwi się otwierają, to pełna kulturka - robię wykład na temat obowiązujących przepisów. Doszłam w tym do perfekcji, skromnie mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No tak - lata praktyki robia swoje - ja nie musze tak ściemniać bo nie pracuje w urzędzie tylko w prywatnej firmie :) DO nas jak ktos włazi to tylko listonosz albo kurier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Wiesz, ludzie jak ludzie. Chodzi mi bardziej o szefową i współpracownice z innych działów :o U nas niestety porozmawiać ze sobą nawet nie można. Wszystko ma uszy i oczy, więc aby przetrwać w tej dżungli nauczyłam się paru podstawowych zasad przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda w pracy
przeczytałam dzisiaj ten temat i powiem wam że ja również siedzę codziennie w pracy i dostaję szału. Czasem nie mam nic do roboty NIC!!!!! od 7.30 siedzę na necie i z tego nieróbstwa różne głupoty przychodzą mi do głowy. Czas dłuzy sieniesamowicie, zaczęłam więcej palić i jesć dla zabicia czasu ale to nic nie daje, już nie wiem co ze sobą zrobić. Czasem prawie zasypaim na siedząco, nie mam już ochoty przychodzić do pracy bo po co, skoro nic nie ma do zrobienia. I tak siedzę przy komputerze i udaję,że pracuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda w pracy
ostatnio przez kilka dni miałam zepsuty komputer to myślałam, że sie popłacze, siedziałam z twarzą w ścianie bo niewiedziałam co mam robić.... to była masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
DO NUDA W PRACY: Witamy Nową Znudzoną!!! no i teraz sobie jeszcze pomysl że jest nas więcej, a przychodzic trzeba żeby co miesiąc miec cos na koncie, nie? A to ze przez ten czas różne bzdury przychodzą do głowy to wiem z doświadczenia :) Ojejeje... A najgorsze sa zakupy przez internet! Masz kupe kasy a tu nagle..... oejjejejejej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate, gdzie masz kupę kasy? Ja to sorry, ale nie bardzo... więc jaka płaca, taka praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
BEZ KOMPUTERA TO JUZ W OGOLE MASAKRA!!! NA SZCZESCIE GDYBYM JA MIALA KOMPA ZEPSUTEGO TO BYM W OGOLE DO PRACY NIE PRZYSZLA, BO TO JEST PRZECIEZ MOJE NARZEDZIE PRACY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No i oczywiscie takie siedzenie i patrzenie w sciane to przeciez nawet zwykłe CZUBKI nie wytrzymuja a co dopiero MY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
Kate z nad rzeki -------------> miałem seminarium a potem lunch :-) ps. obiadek pyszny wczoraj niestety cały zjadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Praca mnie może nie nudzi, ale wchodzę bo jak nie macie aktualnie co robić, może was to zainteresuje. Właśnie teraz organizuje z gabinetem kosmetycznym der-med z Wrocławia akcje opiniotwórczą, gdzie do wygrania będą ekskluzywne masaże i peelingi. Jeśli ktoś jest z Wrocławia piszcie :) Zabiegi są super a wygrać można bardzo łatwo. piszcie na kwatera@usta-usta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
mój pomysł na nude poza kafeterią i GG to czytanie sobie ustaw , ostatnio odpaliłem jakiś kurs na CD .... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
I nic mi nie zostawiłes? Wstydz sie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez dołączam do znudzonych w pracy...... przychodzę na 7.30 i tak 8 godz przed kompem, forumy,allegro, gg......koszmar.....nie wiem jak długo dam radę, wazne że chociaż płacą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
14:00...........................16:00 Jak płaca to trzeba siedziec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
14.03---------------------15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja mam ruchomy czas pracy więc mogę wyjśc wczesniej ale wtedy mam minuty na minusie i musze je odrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
14.07.................15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja w sumie nie musze wychodzic rowno 16:00 tylko wczesniej, i nie mam zadnych minusów :)hehe :] 14:10..................................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
no ja mam karte magnetyczna i nikt mnie nie pilnuje ważne żeby na koniec miesiaca miec czyste konto lub na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja mam listę obecności i czujne oko kierowniczki, które wylicza czas do co sekundy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×