Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
U nas coś ostatnio pozmieniali i strasznie wolno idzie ładowanie youtuba, w sumie dawno nic nie ściągałam, ale pewnie z filmami też lipa. Na razie ładuję, ale na pewno przewinę tego gadającego jurora :D Tylko że też kicha, bo nie mam głośników u siebie i oglądam wszystko jak w niemym kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Koniecznie z głosnikami!!!! Inaczej nie ma efektu!!! Wkleje Wam jeszcze jeden filmik ze zwyciezcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
13:43 ha! Już czuję weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja jeszcze na zabicie nudy czytałam na kafe tematy: Duch Czy małe dziecko może widzieć ducha - w tych się też udzielałam, ale pod moim starym czarnym nickiem ;) Teściowie Śmieszne rzeczy, które zdarzyły się na porodówce i na muratorze kilka tematów typu co śmiesznego wam się zdarzyło i ryłam do kompa jak dzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
okeeeeeeej......... drukarka mi sie sama wlaczyla i wylaczyla:| tez chyba ma juz dosc nudy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Może duchy w biurze..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Pewnie chce ze mna pogadac;) Jak wroce do domu to koniecznie wskakuje na rowerek i cwicze.... kurde, chyba znowu przytylo mi sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A kto nie tyje kiedy sie siedzi i podjada z nudów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Nie chcę Cię dołować, ale być może rowerek niewiele tu pomoże... też to przeszłam. Po przyjściu do roboty zaczęłam systematycznie tyć, oczywiście z okresami chudnięcia. Rowerek w domu obowiązkowo, nawet po kilka serii (1 seria = 1 godzina). Ale i tak to wszystko było na nic, szkoda gadać. Teraz mogę sobie tyć ile chcę - uroki ciąży :) Jak będę biegać za dziećmi na pewno wszystko zgubię, jednak powrót do pracy będzie oznaczał jedno. Dupopłaskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
;( łeeeeeeeeeee jeszcze 1godzina i 50min! a mnie juz glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaaa - jestes niemozliwa!!! Skad znasz takie okreslenia?!?!?! :) A u mnie sie dzis szykuje piwko z okazji uodzin kolezanki ale nie wiem czy mnie mąż puści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Moje piwka się skończyły - na szczęście kumpela też jest w ciąży i teraz umawiamy się na soczek. Pizzę. Truskawki. Słodycze. Cokolwiek jest w lodówce :D Kate, nie zauważyłaś tego jeszcze? Tego, że ekhmm za przeproszeniem SIEDZENIE dopasowuje się do kształtu krzesła? Od kiedy tu przyszłam, zauważyłam zmiany: zrobiły mi się boczki dopasowane do oparcia w krześle. Za jakieś 10 lat zrobi mi się walizka na tyłku. (wersja optymistyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ja na DUPOPŁASKOPIE mam skuteczne cwiczenie. Po prostu jak sobie siedze to napinam ciagle posladki. Takze na tylek jeszcze nie narzekam, gorzej z brzuchem. Ogolnie jestem rasowym leniwcem, wiec u mnie nie ma systematycznosci i efekty tego sa widoczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
nie zauwazylam.... hm.... musze obserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
W sumie aż tak źle nie jest, ale nie są to czasy grania w siatkę plażową na samych majtkach od stroju. Teraz raczej zakładam spodenki. Z biegiem lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
umówiłam sie na piwko urodzinowe na wieczor z kolezankami :) ale mam fajowo :) w poniedzialek bylo spotkanie a teraz w piatek inne kolezanki :) hehe tylko ze ja chyba pic nie bede, bo jak a noz a widelec jestem w .........?!?!?!?! no nie? Coz..... w kazdym badz razie przynajmniej pojade autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Przez pierwsze 4 tygodnie zarodek nie pobiera substancji z organizmu matki, więc spokojnie. Mi też zdarzyło się cos wypić jak juz byłam zaciążona ale nieświadoma ;) Jeszcze 45 minut i WEEKEND! Hurraaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Oooo, no to chyba se wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunapambeluna
maaaaaaamoooooooooooo jeszcze 2 godziny i 15 minut niech mi ktos pomoze.. umre tu z nodow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
14:50.........................................16:00 niewiele zostalo,a le sie dluzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
U mnie jeszcze na koniec akcja w robocie, jedna na drugą naskoczyła. Jak to dobrze, że nie muszę w tym uczestniczyć :D Siedzę sobie wygodnie rozparta, marszczę czoło, że niby namiętnie pracuję - a kwoki niech się biją przy piątku. Jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Paaaaa... ja jeszcze posiedze z 45min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
no ja jeszcze posiedze 50 minut, ale nie jest zle, bo wlasnie sie udalo mi wcisnak komus do auta i wroce do domu autem a nie autobusem :) uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkar534
Hej dziewczyny od początku przyglądam się waszym rozmowa , ale niestety w nich nie uczestniczce bo brak czasu. Przeczytał wypowiedz kate i pozwolę zadać sobie pytanie jesteś w ciąży jeśli tak to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Fajnie masz, ja bede tluc sie autobusem;( Teraz to bede konczyc kurs prawa jazdy, zostalo mi jeszcze 10h do wyjezdzenia, mam nadzieje ze na pierwszym egzaminie trafie na milego egzaminatora i nie obleje z nerwow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ok dziewczyny, ja spadam :) Miłego weekendu, do poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×