Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Gummka
To paaaa.... Ktos tu w ogole jeszcze siedzi oprocz mnie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ja jeszcze jestem :) Nie wiem czy jestem w ciąży - jutro zrobie TEST :) to sie dowiem :) moze..... bądzmy dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
To zycze powodzenia:) Ja jeszcze dopije kawe i bede sie szykowac do wyjscia w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ja tez pomału spadam. W sumie to czekam juz na znaka od mojego kierowcy :) Do Poniedzialku Znudzeni!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkar534
Pa! poinformuj nas w poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
I znowu poniedziałek...:(Ta radość piatkowa z okazji wyjścia z pracy o 13:30 wydaje się tak odległa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Hej wam, niestety tydzień od początku - ale to tydzień wypłaty, więc przez jeden dzień człowiekowi jakoś tak raźniej na duszy, wie za co się nudzi :P Ja miałam baaardzo pracowity weekend, dzisiaj zaczynamy malowanie pokoiku dziecięcego :) Kate, daj znać jak tam wyszedl test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Cześć Wszystkim :) No własnie... i znów poniedziałek... oby wytrwać do piątku! No niestety ale test nie wyszedł tak jak chciałam, ale mówi sie trudno, i w tym miesiącu będziemy sie bardziej starac :):):) Ide sobie zrobic herbate do kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate, wybacz że tak walnę prosto z mostu - ale robiłaś test w dniu spodziewanej miesiączki czy wcześniej? Ja już po pączku i kawie 3 w 1, zwykle nie piję, ale trzeba się było obudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie... powinnam dostac M w poniedzialek, wiec test robilam w sobote po kilku dniach spodziewanej M :) Coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pączków unikam jak ognia :) W week se pozwolilam na porcje lodów, ale w tygodniu słodyczom mówie NIE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Aaaa, no to wtedy tak. Ja też robiłam po terminie i krecha wyszła blada, normalnie cień cienia. Aż pod lupą sprawdzaliśmy :D Wydawałoby się, że to tak niedawno było - a ja już powoli czuję jak maluchy się ruszają, nie mogę się doczekać kopniaków. Pączki... mhmmmm uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No ale po tej przygodzie ze spóźniającą się M przynajmniej widzę, że mój mąż też juz by chciał baby :) Widac było, że był troche rozczarowany :) A to mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Mój też miał parcie na dziecko. Nastawiliśmy się na to, że robienie nam trochę zejdzie i jak się udało, to był oczywiście szaleńczo szczęśliwy, ale potem powiedział "trochę szkoda, bo najlepsze było to próbowanie" :D Teraz jest głównodowodzącym w urządzaniu pokoju dla maluchów i miło się patrzy, ile mu to radości sprawia. W weekend mogę skakać po suficie i nie mam ŻADNEJ dolegliwości zw. z ciążą, składaliśmy teraz meble i NIC mnie nie bolało. Ledwo przyjdę do roboty, to tu mnie kłuje, tam mnie boli - to chyba nerwobóle czy co :/ A tu jeszcze 2 miesiące buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to ta praca źle na Ciebie wpływa! Bo jesli pracowałas w domu i nic Ci nie było a teraz Cie cos kłuje to pewnie PRACA!!! 09:10........................................................16:00 Ciekawe gdzie sie podziała reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Dzien dobryyyyyy:) Zazdroszcze wam dziewczyny takich partnerow, oby moj sie kiedys zmienil, bo to jeszcze gowniarz, ja tez w sumie gowniara, ale przykro mi sie troche robi jak mi odpowiada ze nie chce miec dzieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Niestety praca - widzę to po tym weekendzie. czuję taki wewnętrzny niepokój (roztrzęsienie), serce mi jakoś tak dziwnie bije i codziennie w tamtym tyg. myślałam o mierzeniu ciśnienia, teraz w domu ani przez chwilę się tak nie czułam. Zrobiliśmy sobie w sobotę wycieczkę do ikei, wczoraj składalismy meble, pakowałam ciuchy do piwnicy - no ani razu nie poczułam się źle. Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witam wszystkich :) ja tez się strasznie nudzę :( tylko że ja mam 19 lat i odbywac staż w biurze masakra :( pracuje od 8:00 .... do 15:00 siedzę juz ponad godzine i nie wiem jak wytrzymam resztę dnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka - każdy do tego dorasta. Ja jeszcze rok temu tez nie chciałam, dopiero teraz już bym naprawde chciała :) Takze wszystko sie zmienia z czasem :) Na wszystko przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska - jesli masz tylko staż to się ciesz, bo sie kiedys skonczy, a jak bedziesz szukac pracy to bedziesz wiedziala co Cie czeka ;) NUDA< NUDA< NUDA!!! Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Dokładnie, gummka - u nas było odwrotnie, ja cały czas uparcie twierdziłam, że nigdy nie chcę dzieci itd itp. Powtarzałam to uporczywie i do znudzenia, aż teściowa zaczęła się bać :D Na szczęście mój chłop nie brał tego mojego gadania na poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
Cześc. najważniejsze to odwrócic swoją uwagę od zegara i sprawdzania godziny . trza zając czymś mysli więc polecam moze kurnik i gry ja jak odpale szachy to mi godzina zleci bardzo szybko . można tez skupic się na rozmowie w tym topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
W sumie ma on jeszcze czas, ma dopiero 23lata:) Tylko wlasnie nie wszyscy faceci dojrzewaja do dzieci, mam nadzieje ze na takiego typa nie trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no może powinnam sie cieszyć :) ale Wy zarabiacie o wiele więcej ode mnie macie większa motywacje żeby siedziec w tej pracy :) a mi za staż płacą 800 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Moze dzis mi czas zleci szybciej... bo fatalnie sie czuje i chyba sie zwolnie i pojde do domu.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Kate - i nas zostawisz? Patryska - nie tak znowu więcej. Ja mam zaledwie trochę więcej od ciebie (niech żyją budżetówki!), za to obowiązków i odpowiedzialności - bez porównania. I gdzie tu sprawiedliwość :o Za marny staż płacą prawie tyle ile urzędnikowi państwowemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Tez sie kiepsko czuje.... ale niestety szybciej nie wyjde, licze na to ze zostane sama i nikt ode mnie nic nie bedzie chcial. Najchetniej polozylabym sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
widzę że jak się ktoś kulturalnie przywita :-) to tego nikt nie zauważy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
A czemu uwazasz że to marny staż?? Uważasz że żle zrobiłam ze poszlam na staż?? to ile Ty zarabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×