Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
ccxxxx no cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
:-( nawet tutaj mnie nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ojejeje.......... :) Witaj ccxxx :) Miło Cie tu znowu widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Patryska NIe, nie uważam, że źle zrobiłaś - ja też zaczynałam od stażu. Tylko widzisz, w budżetówkach jest tak: przychodzisz na staż za marne pieniądze (no ja byłam jeszcze w tych czasach, gdy za 8 godzin dostawałaś m-cznie 400 zł), sprawdzasz się, dostajesz stanowisko urzędnika państwowego (po walce oczywiście), dokładają ci obowiązków i odpowiedzialności - a zarabiasz niewiele więcej :o Taka polska rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Ja odbywam ten staż ale nie wiem co będe po nim robiła :( może pomozecie mi i powiecie co można robic po stażu?? a Ty co robiłas na swoim stażu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
O pieniądzach co prawda się nie rozmawia, ale skoro jesteśmy tutaj anonimowo... Mam starszego referenta, skończone studia, na rękę niecałe 1300 zł :o Dobrze, że w państwówkach dają nagrody, trzynastki - zawsze to jakaś dodatkowa kasa i człowiek nie czuje, że jest dobijany. Dobrze, że mąż zarabia nieporównywalnie więcej, bo to jest śmiech na sali. Ludzie dostają miesięcznie większe zasiłki :o Ale niedługo idę na L4 i potem na macierzyński i będę to wszystko miała w d.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
800 zł to i tak nieźle.Jak ja robiłam staż to płacili mi chyba coś 400 może 450 zł.A obowiązków miałam jak normalny pracownik. Staż robiłam w sądzie.Teraz pracuję ostatecznie w budżetówce,kokosów nie mam,ale i tak nie mogę narzekać a co najważniejsze póki co mało robię:D Na Twoim miejscu już zaczęłabym składać podania do pracy jak jest gdzieś jakiś konkurs.A planujesz rozpocząć jakieś studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Czemu nikt nie odpowiada na moje pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Staż - jednostka budżetowa (bez szczegółów, powiedzmy urząd), byłam w księgowości. Robiłam wszystko to, co robi zwykły pracownik. Myślenie kierownika: skoro za darmo siedzi, niech robi! Robiłam dobrze, więc zostałam "na stałe". W "" dlatego, że zanim przeszłam na czas nieokreślony, tułałam się z określonymi umowami prawie 3 lata :o Taki urok... popeerelowskich rządów. A podwyżki - szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Dokładnie jedynym plusem jest trzynastka, jakieś grosze za urlop wypoczynkowy coś przed świętami i premia u mnie jest przydzielana co pół roku.No i dopłata do wymiany okularów (to mówi samo za siebie jakie szkody zdrowotne się w budżetówce ponosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
emo-80 - to możemy sobie piątkę przybić, podobna sytuacja ;) Patryska jeśli masz widoki na stałą pracę tam gdzie jesteś i jesteś w miarę zadowolona, staraj się o nią. Nigdzie więcej nie dostaniesz, chyba że w prywatnej firmie. Gdzie masz ten staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 tak planuje rozpoczać studium od pażdziernika :) staż mam do 30 listopada więc chyba za wcześnie skłasdac podania :) ale po stazu to do jakich ja prac moge skladac podania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja bym Ci radziła przede wszystkim zastanowić się co lubisz robić i podjąć kroki w zdobyciu stosownego wykształcenia, tymczasem byłabym na stażu i rozglądała się za jakąś pracą na "normalną"umowę jeżeli podejmiejsz studia w trybie zaocznym bo jak w dziennym to możesz liczyć jedynie na jakieś dodorbienie np.w pubie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Dziewczyny, ja was teraz przeproszę - idę na śniadanie ;) 30 minut zleci, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja pracuje w prywatnej firmie i mimo ze nie mam 13tki to widzę ze mam o wiele lepiej niz Wy w Państwowej firmie.... Co sie porobilo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaaa - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
A jakie studium planujesz rozpocząć w sensie kierunek?Jeżeli mogę spytać. A tak ogólnie to teraz jak są jakieś ogłoszenia o konkursach to piszą wymagania niezbędne i dodatkowe i jeżeli będą one odpowidały Twoim to składasz jeżeli nie będą to możesz próbować prawdopodobieństwo wezwania na rozmowę nie są duże ale są. Po stażu w urzędzie właśnie chyba składałabym do pracy biurowej.Najlepiej w budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........trutka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Staż odbywam w biurze :) ale w tym klopot że ja czekam żeby zakończyć ten staz i isc do innej pracy , ja tu nie chciałsabym zostać ponieważ tu pracują same starsze osoby i zanudziłabym sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Smacznego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........trutka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
No to szukaj po jakiś innych urzędach. możesz też szukać w prywatnych firmach najlepiej w takich o któych wiesz,że jest do przyjęcia.No i w grw chodzi praca typowo biurowa może obsługa sekretariatu.Musisz przeglądać strony internetowe Urzędów urzędu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-80 a co to jest budzetowka?? no ja musze czekac do 30 listopada zeby skonczyc ten staz . Myslalam zeby podania zaczac skladac na poczatku pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Generalnie Urzędy wszelkiego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
10:00..................................................16:00 Ja jak byłam na stazu to nie miałam dostepu do komputera i neta.... ale te czasy sie zmieniają :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
kierunke mojego studium byłby związany i praca biurowa :) myslalam zeby isc na studium administracyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........trutka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate znad rzeki Hudson 2 - ja gdybym nie miala komputera i neta to bym zwariowala :) a gdzie Ty pracujesz ?? opisz mi troche swoja prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ja jestem po Studium Administracyjnym :) mam technika administracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
budżetówka---------> nie tylko urzędy ale także uniwersytety , instytuty, szkoły publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×