Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość masajkaaa
No baaaa :D Już prawie pół dnia wysiaduję na allegro i szukam ciekawych rzeczy, taka jestem podjarana tym sobotnim zakupem, że mózg staje. I co chwilę odświeżam pocztę, bo może gościu od dywanu odpisał - nie ma to jak ciężka praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Zgadzam się z ccxxx może to zależy od tego w jakiej części Polski się mieszka.U mnie nie ma stabilnych firm prywatnych z normalnym zarobkiem i mozliwością awansu,daletgo w tym rejonie budżetówka to coś super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
mi chodzi o sam fakt zwolnienia , a te 3 miechy mogą nic nie dac. w budżetówce rzadko przychodzi do głowy pracodawcy żeby kogoś zwolnic nawet słabych pracowników... kilka lat już pracuję w budż. i widzę co się dzieje - wiele osób co w prywatnych firmach zobaczyłoby wypowiedzenie , w budżetówce siedzi cicho na ciepłej posadce . więc nie chodziło mi o warunki zwolnienia i okres wypowiedzenia tylko o ryzyko samego zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz.24
...i tak dziewczyny macie dobrze.... chciałabym chociaż tak jak Wy. Ja jestem nauczycielką i od 21.06 do września wolne:( ja już bez pracy nie mogę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ano tak, u mnie też są takie przypadki. Dlatego nie dziwię się ludziom, że narzekają na niekompetentne panie w biurach - są takie, oj są. Książki można o nich napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
11:00....................................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
naucz.24 A dlaczego masz tak długo wolne? Wiadomo, że człowiek bez pracy głupieje, ale na dzień dzisiejszy chętnie bym się z Tobą zamieniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
Kate ja cie prosze :-) nie pokazuj która godzina to jest okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ło matko jako nauczycielka ma wakacje tak jak uczniowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
ccxxxx W poniedziałki zawsze szybciej leci, już jest 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz.24
no 21.06 zakończenie roku szkolnego i wakacje , do pracy dopiero od 1.09.... ja też bym się zamieniła......:). W domu można oszaleć, tym bardziej, że nie mam męża, dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ano tak, źle przeczytałam i mi wyszło, że ma wolne od 21.09, czyli od września tamtego roku :P NIby ma wolne, ale ten jeden miesiąc liczony jest jak urlop wypoczynkowy i potem cały rok nauczyciel nie ma prawa do urlopu - ew. musi szukać zastępstwa. Każdy kij ma dwa końce. naucz.24, ledwie tydzień masz wolne i już się nudzisz? Dobra jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
dooopieeerooo jedenaaasta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
własnie Masajkaa - dopiero 11:00 :) naucz 24 to poszukaj sobie męża w ten wolny czas co masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz.24
masajkaaa- w czasie roku szkolnego też mogę mieć wolne tzw. urlop bezpłatny, okolicznościowy lub coś takiego jak,, koleżeńskie". Tak tydzień a ja już się nudzę.... w domu wysprzątane zresztą robię takie generalki codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
nudzi sie Wam??? bo mi strasznie teraz przybijam pieczatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz.24
Kate... narzeczony jest.... ;) ale w przeciwieństwie do mnie on jest bardzo zapracowany i często widzimy się wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja tam jestem jeszcze podjarana weekendem, dlatego u mnie już 11 :D Ale jutro już nie będę taka do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
naucz.24 napisz coś o sobie, czego uczysz? Kiedyś chciałam być nauczycielką, nawet pedagogikę i socjoterapię zrobiłam, ale na szczęście nauczycielką nie zostałam, bo się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
aha :) No bo wiesz, mi sie tak nudzi, ze teraz z mężem bierzemy sie za dziecie to wtedy na bank nie bedzie nudno :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Na pewno nie będzie nudno... ja się zastanawiam, jak ze mnie te moje dwie stonki wyjdą i zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja też pracowałam w szkole, wiem jak to jest mieć wakacje znajomi w pracy, w domu wszystko porobione miasto schodzone od A do Z.Niby fajnie a jednak nie...Miałam tak samo jak miałam wakacje w ciągu tygodnia wszystko zrobiłam,załatwiłam i nie miałam co robić.A teraz jak pomysle,że miałabym wakacje to się mi smutno robi...:)Jak widać wszystko ma swoje plusy i minusy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
masajkaaa - szkoda ze nie mieszkamy w jednym miescie :) Juz ja bym Ci przyszla pomoc z tymi slicznymi blizniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ślicznymi - zależy, do kogo będą podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
A wy idziecie na jakiś urlop w te wakacje? Ostatnia szansa to chyba lipiec, bo później pogoda ma być kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80
Ja mam w planie wybrać się na dwa tygodnie na urlop w sierpniu w pierwszej połowie:)Ale jak to będzie to nie wiem bo na tym stanowisku jestem sama jedna nie ma nikogo kto by mnie mógł zastapić.I jak znam zycie teraz się nudzę a jak pójdę na urlop to coś nagle wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A ja słyszałam odwrotnie, ze lipiec ma byc kijowy a sierpien ma byc ładny :) Takze zobaczymy jak bedzie. Ja mam 2 tygodnie w sierpniu :) Jedziemy nad polskie morze bo mamy kwatere za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummka
Ja to planowalam piekny urlop we wrzesniu do turcji albo do Grecji, bo w Polsce nie mozna liczyc na pogode, ale niestety bedzie kiepsko z pieniedzmi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxxxx
ja za tydzień wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Ja teraz chodziłabym sobie po górach, bo mieliśmy jechać na 2 tygodnie do Zakopca, ale jeszcze nie wiedziałam, że będę w ciąży :) Morze mamy co weekend, bo bardzo blisko, na darmowej kwaterze u ciotki. E tam, w tym roku i tak nie będzie urlopu i nawet mi nie żal. ccxxx a Ty całe wakacje siedzisz w robocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×