Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jeszcze tylko 2 H :) TYLKO czy AZ? :) byle wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo!!!! Jest jeszcze ktos na naszym topiku? ;( Mam dobre wiesci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Hej. hej - ja jestem :-) Podczytuje ale mało pisze bo weny brak :-( :-( :-( Ach - te jesień , nic mi się nie chce..... Co to za wieści ??? - ciekawe czy dobrze się domyślam ;-)...... sa 2 kreski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Sa dwie kreski :) hehe Justtyska, fajnie ze wrocilas :) Wczoraj zrobilam AZ 3 testy zeby sie upewnic ze pierwszy nie klamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
hejka dziewczyny ,wróciłam z tego wesela z Gdańska, ale nudy wesele w stylu jazz-owym ,jedzenie słabe mało ciepłego tylko rozsół i drugie a potem zimne zakąski -ser pleśniawy,sałatka grecka,mozarella etc dziwnie jakoś ledwo dobrnęłam do 3.00 nad ranem, masakra jakaś...a dziś ledwo żyje i chce iść do domu a tu dopiero 11.10 i lipka :( nie wytańczyłam sie niestetyyyyyyyyyyyyyyyyy a tak na to liczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Skarbik, szkoda ze wesele lipa :( Czasem i tak bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbik
Kate znowu odliczamy czas do końca pracy gotowi do startu START znikam zostawiam hologram i juz mnie w pracy niew ma :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ket no to gratuluję Ci...Udało się:):):) Ja jestem w szkole,ale na chwilę udało mi się wejść na internet bo mam zajęcia w sali komputerowej...i troszkę się zmartwiłam bo nasz temat ucichł...Piszcie coś.Ja trzy dni w tygodniu się nie nudzę ale n9ie chciałabym stracić z Wami kontaktu...Kończę bo muszę iść podyżurować na przerwę:)Trzymajcie się papapa Kate jeszcze raz gratulacje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Emo-800 :) dziekuje :) Fajnie ze zagladasz mimo ze temat ucichł..... Skarbik: 12:20.............................................16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Kate - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻 Nie dałam rady wczesniej napisac - bo akurat wszyscy mi się tu kręcili za plecami - to wiecie jak jest :-) Skrabik - szkoda, ze wesele się nie udało. Z reguły tak jest, ze jak ktoś kombinuje z jakimis nowościami to poetm jest lipa !!! Nie ma to jak tradycyjne wesele z orkiestrą i wogóle :-) A co z Gumką - tak nic się nie odzywa ??? Ciekawi mnie jak tam te jej rzeczy do robienia tipsów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No właśnie a gdzie Patryska??Też jestem ciekawa co z jej tipsami bo też chę sobie kupić ten zestaw..Fajnie jest mieć lekcje w komputerowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Jezu - faktycznie to Patryska nie Gumka kupiła sobie zestaw do tipsów.... no to ładną gafe popełniłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
man pytanie co macie dzisiaj na obiadek bo ja mam pustal odówke i nie mam pomysłu co dziszrobić na obiadek moze jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja akurat nie musze sie juz zastanawiac nad obiadami, bo Tesciowa wrocila i Ona gotuje, i dzis chyba jest gulasz z łopatki ;) mam nadzieje ze nie z łopatki w łeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Kate4 gratulacje ???? i jakie masz teraz plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justtyska
Patryśka - opowiadaj jak te sprzciki do tipsów ??? Robiłaś już ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziekuje Patryska :) Plany? A jakie moge miec? W czerwcu urodze, w listopadzie sie przeprowadzimy i jakos zleci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a co z pracą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie pisalam, bo mam problemy. Zrezygnowalam z pracy, bo nie placili mi, nie chcieli podpisac ze mna umowy, wiec wkurzylam sie i odeszlam. Tylko niestety jeszcze kase mi wisza, nie mam pieniedzy nawet zeby zadzwonic do nich. A oni tacy sa ze jak najdluzej beda mnie zwodzic. To jest jeden problem. Kolejny to taki, ze ojciec po kilku latach po rozwodzie zlozyl wniosek o podzial majatku. Kombinujemy zeby jak najmniej na tym stracic, jest cien szansy, ze nie stracimy domu, musialybysmy zaciagnac kredyt i splacac przez 30lat... po 1000zl! Wiec czeka mnie zajebista przyszlosc. I na dodatek moj kochany kot mi zginal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
oj Gummka strasznie mi przykro. A masz przynajmniej jakas inna prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie... szukam caly czas, zalamana jestem strasznie. barkuje mi pieniedzy na wszystko. nie mam juz od kogo pozyczac:/ Gratuluje Kate, w koncu ci sie udalo:) Mnie jedyna mila rzecz jaka sie wydarzyla to zdany egzamin z prawka. Czekam tylko teraz na odbior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziekuje za gratulacje :) Ojeje Gummka, to niecieawie u Ciebie :( Przykro mi z tego powodu :( Fajnie ze udalo sie prawko zdac :) Pamietam jak wczesniej pisalas o Ojcu, co za HAM!!! Patryska, z praca jak z praca :) Bede chodzic przez te 9 miesiecy a potem pojde na macierzynski ktory wykorzystam razem z urlopem i potem wroce :) Mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ja dobrze zrozumialam ze twoj mezus byl w klubie go-go? Puscilas jego? Ja ide na meski striptiz w ta sobote, jakis nowy klub otworzyli w gdańsku, darmowy striptiz to trzeba sie bawic:P A Mackowi nic nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tak :) Puściłam go :) Na jego nieszczescie jak On to powiedzial: Byly tam same rodzynki :) Znaczy ze wszystkie mialy małe piersi :) A On lubi duze :) hehe No wrocil o 4 i cienko wygladal na drugi dzien. Spal pol dnia a potem go do porzadkow zagonilam bo Tescie wracali z wakacji i trzeba bylo chate ogarnąc :) Ja mialam babski wieczor u siebie i nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciązy wiec piłam i paliłam, no ale podobno w tym momencie jeszcze dziecku nie zaszkodzilam, bo 5 tygodnia zarodek nie pobiera nic z ciała matki, bo zarodka jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Kate nalogowo palisz, czy tylko bedac na imprezach? Bo jak naloogowo to ciezko ci bedzie z tego zrezygnowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gummka, ja nie pale w ogole. Zapilam tylko ze 4 papierosy na tej imprezie bo DAWNO NIE PALILAM - taka glupota mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
a ja ten weekend spedzilam wiekszosc czasu w szkole . a wieczoarem bylam z Tomiekiem na miescie . Gummka szkoda mi Ciebie naprawde masz nie ciakawa sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No to rzeczywiście Gummka nieciekawa sytuacja,współczuję Ci...może to taki chwilowy okres w życiu a potem już wszystko się odmieni na lepsze... Kate super że Ci się udało,ja byłam dzisiaj w szkole...przez tą pogodę strasznie jestem rozleniwiona i nic mi się nie chce a parę rzeczy jest do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patryska jak tam w szkole było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Emo-800 no jakos wytrzymalam :0 w sumie t6o szybko zlecialy mi zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×