Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sekretarka magda

Goście w firmie - do sekretarek

Polecane posty

Gość sekretarka magda

Jak u was wygląda podejmowanie gości? Ja np. jeżeli jest większa ilość to ustawiam filiżanki, na stole stoi talerzyk z herbatą eksperesową, dzbanuszek z mleczkiem do kawy, cukiernica, a w temosach - dzbankach parzę kawę oraz stoi wrzątek. A jak u was to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było tak (było - bo rzuciłą tę robotę): Wyżerka musiała być niczym na imieniny - taki był rozkaz szefa, mimo że często przez to papiery nie mieściły się na stole. Kawę i herbatę robiłam w szklankach (mój szef burak nie uznawał filiżanek), do tego na stole stały ciastka pełen talerz, winogronka i inne owocki, czekoladki, często także wędlina, chleb, ogórki, obowiązkowo soki w kartonach (musiał być pomidorowy - większość gości to byli skacowani kumple), później dochodziła wódka:) ewentualnie szampan, kieliszki na tacy, te sprawy. Nie wygladało to specjalnie profesjonalnie, ale taki był prikaz. Nigdy więcej nie chcę być sekretarką, chyba że ograniczy się to tylko do termosu z kawą i drugiego z herbatą. Po 8 godzinach takiej pracy (a goście przewijali się przez firmę nieustannie), czułam się jak kelnerka pod koniec wesela :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×