Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mój bank

pośrednictwo kredytowe

Polecane posty

Gość mój bank

kochani czy ktoś z was prowadzi osobiście lub pracował w pośrednictwie kredytowym.Byłabym wdzięczna za wszystkie uwagi .W czerwcu otworzyłam firme w dużym mieście klienci przychodzą wnioski się piszą a banki niechetnie lub wcale nie dają zgody na kredyty .Nie wiem co się dzieje ? może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monissss
ja pracuje w pośrednictwie kredytowym, wczoraj na 20 zapytań o kredyt miałam aż 0 zaakceptowanych, ale w sumie się nie dziwię,jak to byli sami zadłużeni na maxa emeryci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracuje
też pracuje w biurze kredytowym kilka lat. Otworzyłaś biznes w złym momencie bo teraz jest kryzys i Banki bardzo sprawdzają zdolność kredytową klienta. Inną rzeczą jest to , że dużo osób ma złą historię kredytową. Powinnaś w swojej ofercie mieć również Banki Spółdzielcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj bank
dzięki za radę postaram się rozejrzeć podobno Spółdzielczy Bank Mikołowski ma dużą przyznawalność .Jak ktoś będzie miał jeszcze jakąś radę to walcie śmiało .Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może lepiej
zajmij się doradztwem zarobkowym? Mogę pomóc w rozbudowie takiego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj bank
a co to jest drukowanie pieniędzy na małej drukarence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może lepiej
To było pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj bank
Do a może lepiej Tak to było pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica biura kredytowego
Pracuję w biurze kredytowym. Teraz nastał zły czas. Trzy, cztery lata temu banki dawały dosłownie wszystkim. Każdy dostawał ile chciał i teraz są tego skutki. Ludzie nie mają zdolności. Przychodzi taka babcia z 600 zł emerytury, a we wniosku wychodzi jej, że ma rat miesięcznych na 3 tysiące. Bierz się za coś innego:/ Chyba się zwolnię z tej pracy, bo mam już dość wysłuchiwania ciągłego opier... za małe obroty. Poza tym nie mam sumienia wciskać ludziom tych drogich kredytów ( klient bierze 5 tys., a musi dodatkowo oddać tyle samo:|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może lepiej
Możesz sobie się śmiać, ale ja na takim doradztwie mam minimum 20000 zł miesiąc w miesiąc. A skoro ty chcesz drukować pieniędzy na małej drukarcę, to życzę ci powodzenia. I na przyszłość zastanów się, czy warto obrażac ludzi, którzy mogą mieć dla ciebie coś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój bank
Do a może lepiej Co ty taki obraźliwy jesteś na żartach się nie znasz ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może lepiej
Kiedy rozmawiam o pieniądzach, to nie znam się na żartach. Wydawało mi się, że ty też chcesz rozmawiać poważnie. Pomyliłem się. Raz jeszcze życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracuje
Zgadzam się z koleżanką powyżej, która pracuje w biurze kredytowym, że większość klientów nie ma zdolności kredytowej. Do mnie klienci przychodzą czasami z płaczem, bo nie są wstanie oddłużyć się już nawet pod hipotekę. Do--->mój bank zostaw e-mail, napiszę do Ciebie, potem Ty odpiszesz jakie Banki masz w ofercie i przez jakie pośrednictwa( jakie prowizje). Wtedy doradzę z kim lepiej podpisać umowę o współpracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
teraz nikt kredytów nie sprzedaje ;/ banki odbnizyły przyznawalność do 0 ;/ Niestety trafiłaś na zły czas i nie ma perspektyw żeby w najbliższym czasie się to zmieniło. Lepiej szybko zmień branżę, ja właśnie zamierzam uciekać z bagienka zwanego pośrednictwem kredytowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do też pracuje
kattym@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję DomBank
Witam! Zapraszam do współpracy wszystkie biura pośrednictwa finansowego, kredytowego, itp. Jestem przedstawicielem DomBanku. Jako jeden z niewielu banków w tej chwili mamy dużą przyznawalność kredytów. Ja koncentruję się przede wszystkim na HIPOTECZNYCH KONSOLIDACJACH. Jest to w tej chwili dla wielu klientów ostatnia deska ratunku! Jeśli tylko mają nieruchomość (dom, mieszkanie, działka), to być może jest to ostatnia szansa, by uratować się przed bankructwem i spłacić wszystkie drogie gotówki w jeden kredyt konsolidacyjny. Zalety kredytu: 1. minimalna kwota: 30.000zł 2. maksymalna kwota: do 90% wartości nieruchomości 3. okres spłat: 1 - 30 lat 4. Istnieje możliwość uzyskania kredytu na oświadczenie!!! 5. Jako JEDYNY bank w Polsce kredytujemy osoby z opóźnieniami w spłatach nawet do 90 dni! 6. Proste do spełnienia warunki - m.in. nie wymagamy wycen nieruchomości - ja tylko robię zdjęcia i wysyłam do analityka! 7. Zabezpieczamy się na nieruchomościach innych - tzn. kredyt np. bierze syn, a daje pod zabezpieczenie dom matki. 8. Uznajemy dochody za granicą! 9. Jedna rata zamiast 15!!! Są tacy, którym konsolidowałem nawet ponad 20 kredytów... Zapraszam do kontaktu! Dla zainteresowanych współpracą oferuję super prowizje sięgające nawet 3% wartości netto kredytu - czyli np. klient bierze 200.000 konsolidacji, to mój współpracownik otrzymuje 6.000zł!!! Za samo wskazanie klienta - nie musi robić nic więcej!!! W tych ciężkich czasach naprawdę można jeszcze świetnie zarabiać!!! Pozdrawiam! tel. 667 901 476, mail: idlaw@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzja
nie chwal się tak bo klientów ci ubędzie albo DomBank cofnie ci akredytację bo pajacujesz na forum DÓPAZCIEBIE JEST , A NIE POŚREDNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzja
PAJACUJESZ Z ZAROBKAMI A NAWET NA POCZTĘ MAILOWĄ CIĘ NIE STAĆ TYLKO JAKIEŚ o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzja
z czym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor Fiktor
fuzja-------> nie spodziewaj się logiki ... jeśli chodzi o tych tropicieli przekrętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj bank
oj chyba schodzicie z tematu czy ten Wiktor F opanował wszyskie tematy to już się robi nudne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrej555
Dobry doradca kredytowy i inwestycyjny to taki, kto będzie traktował nas jak przyjaciół a nasze pieniądze jak swoje. I właśnie panie i panowie z www.gettwo.pl  Bartosz Sarnowski tak do mnie podchodzą. Jest to zresztą opinia nie tylko moja, ale również i wielu znajomych, którzy obecnie mieszkają w domach zakupionych i ubezpieczonych dzięki tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Bardzo rzetelnie i z zaangażowaniem do swojej pracy podchodzą doradcy ze strony www.doradcykredytowi.pl . Miałem z nimi przyjemność się konsultować w temacie konsolidacji. Dobrali mi najlepszą ofertę na rynku. O wiele lepsze doradztwo, niż to co oferują domy kredytowe, czy banki. Tam nie ma miejsca na obiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiska78
Najlepiej to podjąć współpracę z nimi http://www.probitasfinance.pl . Mają dobre warunki i szybko wypłacają prowizję. Poza tym oferują wsparcie w procesie kredytowym. Można dzięki temu dostać oferty lepsze niż bezpośrednio w banku. Probitas Finance to firma warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawach kredytowych to już od wielu lat polegam na poradach Andrzeja Lewańskiego i jeszcze nie żałowałem. Już niejedną inwestycję sfinansowałem właśnie dzięki niemu i jego ofertom. Myśli przede wszystkim o kliencie, a nie o sobie, bo z drugiej strony wie doskonale, że jeśli klient będzie zadowolony to i on w konsekwencji na tym zarobi. Prosty układ. Co do kontaktu to komórkę mam do niego -502739445, biuro ma przy Manhatanie we Wrzeszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kredycie hipotecznym i całym załatwianiu to chyba z 3 noce pod rząd nie spałam...było trochę stresu, ale na szczęscie wychodzi na to, że dobrze wybraliśmy. Korzystaliśmy z mężem z pomocy pośrednika, chodzi o pana Lewańskiego. Sympatyczny człowiek i na szczęście też uczciwy, nie wpakował nas w jakieś ukryte koszty, prowizje i inne takie wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez korzystaliśmy z pomocy pośrednictwo kredytowego i wybraliśmy do tego firmę https://dfinance.pl/. Bardzo nam pomogli i na prawdę mieliśmy z czego wybierać ..tak się postarali. Warto wejść na ich stronę bo jest wszystko jasno i klarownie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×