Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokokoszanel

Nocleg w Kraku - Aston?

Polecane posty

Hej, Pisałam już w innej kategorii, ale chcę mieć pewność, że odpiszecie, więc odzywam się też w ogólnej:) mieszkam w Krakowie od 4 lat i zawsze nocowałam znajomych w domu. Teraz przyjeżdża \"większa partia\" znajomych z zagranicy naraz no i musiałam im zarezerwowac nocleg w hostelu. Wybrałam Aston, bo poleciła mi znajoma. Czy uważacie, że to dobre miejsce? Bo podobno wszystko ok, było też tanio (dali zniżkę jak zarezerwowałam dla większej grupy). No ale chciałabym też jakieś info dostać od tych, którzy tam spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kiedy jestem w Krakowie nocuje z akademiku Za Kolumnami, tanio i warunki jak w 3 gwiazdkowym hotelu,serio:) polecam na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no to chyba najlepszy pomysl ;) bardzo czesto bywam w Krakowie, nocowalam w wielu miejscach ale w sumie w Astonie najbardziej mi sie podobalo, jak dla mnie duzy plus to fakt, ze hostel miesci sie w centrum, przynajmniej wszedzie jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no to chyba najlepszy pomysl ;) bardzo czesto bywam w Krakowie, nocowalam w wielu miejscach ale w sumie w Astonie najbardziej mi sie podobalo, jak dla mnie duzy plus to fakt, ze hostel miesci sie w centrum, przynajmniej wszedzie jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×