Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palermo..

imię kesja- proszę o opinie

Polecane posty

W zasadzie wszystko dobrze, wolna wola, tylko dziecko to nie zabawka, moim zdaniem jest tyle ładnych polskich imion, że nie musimy tak wydziwiać, jak przegiąłem - przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxb
"Malo slyszalam dlatego,ze sie obracam wsrod ludzi o wiekszym zasobie slownictwa" To przykre, Brzydula. Rodzina i znajomi mają osiem klas? Wiesz, nigdy nie jest za późno na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
no mi się wydaje , ze lepiej Kesja niż Maryśka albo inna Antośka. co sądzisz Brzydulo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali alu
Był ostatno program o kobietach z dziećmi odsiadujących wyroki. I dosłownie każde z tych dzieci miało imię typu Dźesika, Krystel, Nikol i była tam także Kesja. Jak chcesz takich skojarzeń dla dzieciaka - wolan droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
gjef- słucham co ludzie mówią i widzę, ze większość jest na nie. cieszę się, ze poznałąm opinię innych i nie mam pretensji jak ktoś napisze- nie podoba mi się, ja bym tak dziecka nie nazwał/a. ale mam pretensje jak ktoś wyzywa mnie od idiotek dlatego, ze podoba mi się imię kesja. widzisz różnicę czy to jest za trudne? chciałam kulturalnej polemiki i z większością osób się to udaje. gorzej z prostakami, ale jak napisalam wcześniej-są wsród nas i trzeba ich zdzierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony z moimi dziećmi uczyły się osoby o dziwacznych imionach, mam wrażenie, że ich rodzicom zdawało się, że jak dadzą dziecku imię gwiazdy filmowej, to będzie miało łatwiejsze życie. No i potem kopie rowy taki Bryan, a w szkole sprząta Sandra. Niby nic, jednak śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
liho, przepraszam, ale zaraz pomyślę że jesteś prosty jak budowa cepa:( a czym się różni sprzątająca sandra od sprzątającej maryśki a kopiący rowy brajan od robiącego to samo staśka? naprawdę widzisz aż taką różnicę? rozumiem, ze osobą z pospoltymi imionami takie pospolite prace "przystoją" tak?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
Brzydula, nie odpowiedziałaś mi :P lepsze Kesja czy Maryśka? gdybyś miała do wyboru te dwa to które byś wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej palermo, Ja uważam, że imię bardzo ładne, jeszcze nie znam nikogo o takim imieniu. A co do zdrobnień to np. Kesi itp., zawsze się w trakcie coś wynajdzie. Bardzo oryginalne imię i niespotykane często a ja takie lubię. Ważne, że nie chcesz z niej zrobić Nikoli, Dżesiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym
Wolała miec na imie Maryska niz Kesja. Zrobisz jak zechcesz. Poza tym imie chyba mozna zmienic... Wiec jesli Twoje dziecko bedzie bardzo cierpiało z powodu takiego imienia to jest jakies rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palermo przepraszam nie zauwazylam Twojego pytania.Wiesz jak to jest jak kobieta kwiatka dostanie;) Kesja zdecydowanie.Marys jest teraz duzo Sama mam takie nieoklepane imie.W klasie bylo zawsze po kilka Agatek,Kasie,Ewek i innych Ja zawsze bylam jedna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
Fidżi- 🌻 no jessici i nikoli nie chcę tak samo jak nie nazwałabym syna brayan albo kevin-ale nie oceniam ludzi którzy tak swoje dzieci nazwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palermo, jednak coś w życiu do czegoś porównujemy, coś nam bardziej pasuje, a coś mniej. Pytasz o zdanie innych to je masz. Nie porównuj mnie do cepa bo pomyślę, że brakuje Ci dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie po co pytasz, jak i tak zrobisz co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
ja też wolałąbym kesja;) niby kesją skrzywdzę dziecko-a ja mam koleżanki któe nazywają się pospolicie ( jedna Maryśka, druda Zośka a trzecia Antonina) i wszystkie są wściekłe na rodziców za takie "piękne i polskie imiona". więc to czy się skrzywdzi dziecko to kwestia względna. można syna nazwać stas i też może miec za złe. tego się nie przewidzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie mam zamiaru nikogo oceniać,tylko po prostu teraz takich dziewczynek (noszących te imiona) jest strasznie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
iho- nie porównuję Cie do cepa, tylko napisałam, zę jeszcze tak pomyślę a to różnica:P pytam bo chcę znać zdanie innych-ale oczekuję też logicznej argumentacji a tekst, ze kopiący rowy bryan nie pasuje do Twojego obrazu robotnika to dość płytka argumentacja...nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
nie iho tylko liho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy no właśnie, nigdy się nie przewidzi czy dziecku się spodoba imię. Ja mam na imię Monika - ok, pasuje mi. rodzice zastanawiali się jeszcze nad Karoliną, Eweliną - te są jeszcze ok, lub Agnieszką-i tu bym się czułą pokrzywdzona, bo z jakiegoś powodu to imię mi się nie podoba. A niby takie zwykłe, ot normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kesja kojarzy mi sie z czym pozytywnym.Imie samo w sobie nie jest twarde W szkole mialam kolezanke o imieniu Inez-ale jej zazdroscilam.Dzisiaj nie wiem czego Ja mam twarde imie i mimo,ze jestem dorosla wszyscy je zdrabniaja-Kinia.Juz sie przyzwyczailam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No docierasz do sedna. Pamiętaj tylko, że jak imię jest wyróżniające się, dzieciak od razu trafia na tapetę. A wtedy z miejsca jest oceniany. Czasem dobrze, czasem źle. A łatka się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
Fidżi o to właśnie chodzi.ja np. czułabym się bardzo pokrzywdzona gdybym nazywałą się maryśka albo zośka bo te imiona mi się zwyczajnie nie podobają. za to za sandrę wcale bym się nie obraziła. imiona to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
liho, ale dziecko może mieć "łatkę" także dlatego że jest rude, ma wielkie uszy albo krzywy nos. i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palermo...
Brzydula mi też się kojarzy z czymś ozytywnym:) sama nie wiem z czym:) jak mówią Kinia to pewnie jesteś Kinga. fajne imię, ale zdrobnienie Kinia mi się nie podoba. niech mówią Kinga, po co zdrabniać ładne imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie czemu zdrabniaja to nie wiem:)Stara juz jestem:P Ale to prawda,ze z imienia wszyscy w szkole mnie pamietali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×