Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yalis

cudownie /

Polecane posty

Gość yalis

Mój facet to zjebany hooooj i egoista!😡 mam sesje a on jaśnie pan NIE MA (pracuje), oczywiście jest weekend, a on biedactwo się strasznie nudzi!! i ma ochotę się spotkać i spędzić ze mną cały dzień najlepiej!!!!! nie potrafi zrozumieć z-je-ba-niec że mam NAUKĘ i egzaminy, że kurva nikt się tego za mnie nauczy!! jestem wściekła i rozczarowana... nie mam sił, straciłam całkowicie jakąkolwiek motywację:O wzbudza we mnie poczucie winy, powiedział mi : "nie wiesz co to znaczy mieć chłopaka" i parę innych textów.. i on chce się mi oświadczyć??? on mnie nie rozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yalis
wkurza mnie swoim durnym zachowaniem, zero zrozumienia , zero! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×