Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garnierrka

Co za dół, nie stac mnie na implanty zębów, nie mam 3-ech, a dopiero mam 23 lata

Polecane posty

Gość koresa3
zależy ile jest punktów pomnożyć przez 800zł,most to na 10 lat ale podobno noektorzy mają i po 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
A czy ząb piłowany, a ubytek liczy sie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Tak. Ząb piłowany, to punkt, ząb brakujący, to też punkt. U Ciebie to praca czteropunktowa. Na wschodzie Polski ok. 500 zł za punkt. Czasami na "szyldzie" masz napisane specjalista protetyk. Tam idź, bo ktoś ze specjalizacją protetyczną zrobi Ci to tak, że kilkadziesiąt lat wytrzyma. Nie rób półporcelan.To tak, jakbyś do drogiego ciucha ubrała buty za 20 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robicie implanty? Znacie dobrego stomatologa z Tych? Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrina
Garnierka nie mów że mostka się nie da, mi też tak mówili a potem znalazłam http://omnident.pl/ dr. Szczombrowska zrobiła a mówili że się nie da, spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientowałas sie dokładnie, w różnych klinikach? Mój kumpel jeżdził ostatnio do Wrocławia i to do znanej kliniki, Unident Union, i mówi, że wyszło dużo taniej niż się spodziewał. A jakość jest naprawdę ok, w końcu są znani na całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz gabinet gdzie zrobisz taki zabieg wstawiania implantow taniej, ja chodze tutaj do stomatologa www.stomatologkolobrzeg.com.pl i naprawde ceny sa nizsze niż w innych gabinetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, darmowa reklama ale może Ci pomogą. www.omnident.pl Mój facet chodził do nich a ma bardzo delikatne szkliwo i słabe zęby które mu się strasznie sypały z wiekiem i obyło się bez implantów a zrobili naprawdę ładne licówki które się trzymają już szósty rok chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do tego miejsca www.stomatologkolobrzeg.com.pl maja naprawde dobre ceny, moja znajoma robila sobie u nich implanty i bardzo chwalila wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o wrocławskim Omnidencie, ja akurat robiłam implanty w Krakowie u innego specjalisty. Jeśli nie stać Cię na implanty zębów to alternatywą jest mostek a jak nie ma miejsca na mostek to już tylko protezka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyyga
Osobiście mogę polecić implanty na stronie internetowej www.odzyskajusmiech.pl - sam z nich korzystam od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony. Za niewielkie pieniądze można pokonać kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzębionaaa
Wiem co czujesz bo też miałam kiedyś podobny problem!Prawie wpadłam w depresję!Na cale szczęście pieniądze na implant górnej dwójki(którą straciłam po wypadku na stoku) pożyczyli mi dziadkowie!!Oczywiście jak udało mi się odłożyć to od razu im oddałam ale kurcze implant to taka świetna "sprawa";D Nie wstydze się już mówić i uśmiechać i w ogóle jest super więc gdybyś się jednak zdecydowała to polecam ci wybrać się do dr Kołosowskiego(to własnie ten pan doktor przeprowadził zabieg wszczepienia mi implantu). Na prawdę super specjalista;) Bardzo dobrze wspominam wizyty u niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz pomocy we Wrocławiu w zakresie implantów to mogę Ci wskazać gabinet Maxdent przy Hallera w którym sama leżałam gdy straciłam zęby w wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×