Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasieńka 111

profesjonalne kursy kosmetyczne śląsk

Polecane posty

Gość kasieńka 111

zapraszam na kursy z wizażu ,kosmetyki,paznokci,mezoterapiii,szkolenia prowadzą profesjonalisci z Polski i Austrii szkolenia zakończone certyfikatem.Masz pytania? Napisz daro.visage@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena k.
Gdzie na śląsku prowadzone są profesjonalne kursy i jeszcze przez specjalistów? Szukam takiego miejsca od kilku tygodni i tak naprawdę... nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Wydawało mi się, że w Katowicach na pewno coś znajdę, ale nie znalazłam... Trafiłam do Warszawy, do New Nails. Tam nauczyłam się wszystkiego co mi było potrzebne do pracy w salonie. Wiadomo, że duża była również rola praktyki jaką później poznawałam, ale bez szkolenia nikt by mnie na praktykę nie przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurata
W salonie bez umiejętności mogą cię przyjąć, ale jeśli chcesz pracować całkowicie za darmo. W przeciwnym wypadku nie ma na to najmniejszych szans, bo nikt nie będzie miał czasu cię uczyć. Salon musi zarabiać, a w momencie kiedy ktoś traci czas na uczenie ciebie, kasę traci właśnie sam salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta darska
W najbliższym czasie będę w Warszawie na szkoleniu, to wtedy napiszę wam dokładnie, jak wyglądają te szkolenia i czy faktycznie są wartościowe. Do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kursy w Lukomades. Posiadam już kilka certyfikatów z ich szkoleń i zdobyta wiedza na szkoleniu bardzo przydaje mi się w codziennej pracy. Mają  bardzo dobrych prowadzących, którzy są zawsze profesjonalnie przygotowani do szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×