Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masajkaaa

Szafa z Ikei ANEBODA

Polecane posty

Gość masajkaaa

Hej, zastanawiam się nad kupnem szafy i komody z serii ANEBODA z Ikei. Mam do sklepu parę kilometrów, więc jeśli ktoś byłby pomocny, byłabym bardzo wdzięczna: chodzi mi o ocenę, czy to nie jest typowy ikeowski bubel, no niestety cena wskazuje na to, że za dużo nie ma się co spodziewać... jeśli ktoś posiada szafę bądź komodę tego typu bardzo proszę o oceny. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10121761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pokój umeblowany tą serią. Szafa jest ok, gorzej z komodami, jak montujesz, dobrze te prowadnice też potraktować klejem, bo lubią śrubki 'wychodzić'. To jedyny mankament. Może jeszcze, że ten plastik przezroczysty jest aż 'nadto' przezroczysty ;) Choć tylko w komodach to widać, w szafach w ogóle nie. Poza tym ok, jestem zadowolona, poza tym grosze zapłaciłam, a mają parę dobrych rzeczy, że ładnie skompletujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz problem kasiu
znajoma ta ta szafe juz pare lat i zadowolona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
O to super, ja mam komody i szafę z Ikei (ale dawno temu kupowałam, ale w skręcaniu mamy pewne doświadczenie). Teraz chcemy urządzić pokój dla dzieci i myślę nad czymś niedrogim ale ustawnym - tutaj akurat fajnie mi wszystko pasuje na szerokość. Jeszcze co do komody, te szuflady są dosyć głębokie? Też myślałam o tym "szkiełku", no ale za taką cenę nie będę wybrzydzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głębokość komody... jak składasz ubrania, bluzy, bluzeczki, nic się nie gniecie, akuratne są, i dobrze, bo dość głębokie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te \"szybki\" mozna ewentualnie podkleić od środka czy nawet z zewnatrz tapeta samoprzylepną mleczną - i nie będzie nic widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak zrobiłam, bo widać było dokładny wzór koronki na majteczkach :P Niegłupia seria, kolory takie neutralne mają, ławę dobrać można, czy stolik też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
No i mniech ktoś mi powie, że na kafe nie ma pomocy - super, dzięki dziewczyny :) Ten pomysł z podklejeniem dobry, co prawda wylądują tam dziecięce ciuszki, ale przez szybki zazwyczaj bałagan widać, więc... tapeta się przyda hehe. Zabieram męża w sobotę na wycieczkę do Ikei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masajkaaa
Mam też parę mebli w sypialni i przedpokoju z IMM, byłych zakładów meblowych w Elblągu (kupiłam okazyjnie, jak syndyk wlazł na magazyny). Ta firma robiła też meble do Ikei - standardowe kartony, samodzielny montaż itd. Wykonanie i jakość bardzo dobra, słyszałam od znajomej, że ta seria też była przez nich robiona, nawet te nóżki są takie same. Też mi się to podoba, bo dzięki nóżkom można zachować czystość, mebel jest stabilny. No ale wiecie, jak to jest, warto zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie szafa sama w sobie nie jest zła, trzeba być tylko przygotowanym na niespodzianki, między innymi brak kołków drewnianych. Parę razy mi się tak zdarzyło już i potem był klops przy składaniu. Dobrze, że miałem akurat kołeczki z http://kolkidrewniane.pl/, które zamawiałem, bo lubię mieć różne takie rzeczy w domu. Dopiero wtedy się udało złożyć szafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zwykłą komodę w ikei, a udekorowałam ją takimi gałkami www.regalka.pl :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×