Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka z malborkaaa

dostałam kosza od faceta.

Polecane posty

Gość jolka z malborkaaa

Zrobilam sobie jakies złudna nadzieje ze podobam sie facetowi.Po spotkaniu z nim analizowalam wszystko krok po kroku a dzis wszystko sie wyjasnilo.Niedawno poszlam do nowej pracy, a tam pracuje on.Od 1 dnia zlapalismy kontakt i tak przez 2 tyg. codziennie rozmawialismy.Zawsze moglam isc do niego z pomoca bo sam powiedzial ze moge na jego pomoc liczyc.A dzis jak poszlam do niego niemial czasu bo mial klienta.A ja sie z tym strasznie poczulam.Zauroczyłam sie w tym facecie jak nastolatka a mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdannnnn
Oj biedna kobietka.... 30 lat a we łbie sianko... buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam kosza od faceta
dobrze ze nie gola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cokolwiek5
Pleciony ten kosz czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu onaa
a co,mial wywalic klienta,aby Toba sie zajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
Nie.Wiem ze niemogł mi posiwecic czasu bo był zajety ale ja to odebrałam jako "Mam cie gdzies"Moze to glupie.Mam 30 lat a 1 raz w zyciu tak sie w facecie zauroczylam.Mam nadzieje ze uda mi sie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdannnnn
A gdzie ty byłaś przez te 30 lat, skoro masz sposób rozumowania 18 latki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curculione
Jolka, może na początek zacznijmy skąd u ciebie taka niska samoocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
Dlaczego uwazasz ze mam sposob rozumowania 18 latki.K dlaczego wedlug ciebie mam niska samoocene??????Powiem tak ze on pozyczył mi płyte i chcialam mu ja oddac.W piatek powiedzialam ze niewiem czy w poniedzialek bede miala czas zajrzec do niego.A jednak chcwilke znalazlam i poszlam do niego.Powiedzial ze jest zajety i zebym potem zaszla.Powiedzialm ze pszyszlam mu tylko plyte oddac.To nachwilke do mnie wyszedl przed biurem , spytal sie czy ja przegralam powiedzialam ze nie.To powiedzial zebym zgrala i twedy mu mam mu przyniesc.Zapytalam sie kiedy przyjsc mam mu ja oddac.A on powiedzial ze w tygodniu i ze tak tutaj codziennie jestes.Powiedzialam ok.I on poszedł i powiedzial narazie.Co mam o tym myslecc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllaalalaallaalalall
Zachowujesz sie jak jakas malolata.Dziewczyno dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu onaa
No i normalnie sie zachowal.A Ty nie wymyslaj,ze Cie olal, tylko ladnie sie ubierz,wymaluj, usmiechnij sie i idz oddac mu te plyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
Ale ten facet tak mnie soba zauroczył.Super nam sie razem rozmawialo,nawet pytał sie mnie czy mam konto na nk.Powiedzialam ze niemam.Jeszcze w piatek bylo ok.A moze ja cos sobie ubzduralam.Ale nawet dzis patrzyl na mnie i zerkal tak ukradkiem.My pracujemy w tym samym biurze tylko w innych dzialach.Ja na X pietrze a on na Y.Spotkalismy sie przypadkiem w bufecie na przerwie i tak codziennie sie widywalismy.Ja koncze prace o 15 a on o 17.Wiec przypadkowe spotkanie po zakonczeniu pracy jest niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu onaa
bo Ty bys chciala juz tu teraz, aby kleknal; na kolanko i powiedzial,ze Ce kocha :D A tak sie nie da, widac,ze facet jest Toba zainteresowany,wiec dzialaj powoli a skutecznie, przeciez widziecie sie codziennie, kto wie, co sie wydarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
Ja wiem.Ze cchce od razu wiedziec co koles ma na mysli.Czy mu sie podobam czy nie.Nawet nieporpsil mnie o numer telefonu.A ni niezaproponowal spotkania.Za kilka dni dopiero pojde oddac mu ta plyte.Po dzisiejszym poczulam sie tak jagbym mu sie narzucala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"I on poszedł i powiedzial narazie.Co mam o tym myslecc??\" że załatwiliście sprawę płyty, jej przegrania i terminu oddania? bo niby co innego? :O \"a co,mial wywalic klienta,aby Toba sie zajac?\" z tym też sie należy w 100% zgodzić może jeszcze klient był fizycznie a nie rozmowa przez tel i ty byś mu tam za plecami stała? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde.......
Boze, co za idiotka, i to to ma 30 lat????? Dziewczyno, dorsnij, bo facet spieprzy jak najdalej widzac, jaka jestes durna i zakompleksiona. Najwyzej raz Cie przeleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
Wiem ze to jest gllupie ale ja krok po kroku analizuje jego zachowanie.Wiem dzis byl zajety a mialam do niego nieisc dzis ale poszlam i po co.Chyba po to zeby go zobaczyc.DWa dni go niewidzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
I wiem ze jednak juz z tego nic niebedzie.A tak pozatym wie gdzie jestem i gdyby chcial to by mnie odszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z malborkaaa
i zapomnialam dodac ten facet ma dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×