Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

co to za facet...

Polecane posty

poznałam faceta, który jest policjantem, ale z charakteru w ogóle policjanta nie przypomina...wg mnie policjant powinien byc zabdany, odwazny, pewny siebie, w koncu stróżprawa. a ten facet ja chyba jakas istna ciamajda. do niczego nie dązy, powiedział, ze do ubioru nie przywiazuje wagi, ze go lepiej na wesela nie zapraszać bo nie umie tańczyć...no ludzie, chyba sobie dam z nim spokój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niedawno posprzeczaliśmy sie o mieszkanie na wsi czy w dużym mieście, on stwierdził, że do dużego miasta sie nigdy nie przeprowadzi bo tam jest hałas...znów ja właśnie do dużego miatsa chce uciec, bo juz tez w nim mieszkałam i wiem ze zycie tam jest \" prostsze\" tłumaczyłam mu ze to nie chodzi o mnie ale np. w przyszłości o moje dzieci, bo nie chce aby sie po 40 km. turlały autobusami, pociagami w zime itp. poza tym praca, którą w dużym mieście też łatwiej znaleźć. On zachowuje sie troche jak taka zasiedziała stara baba na wsi:( dlaczego nie ulepszać sobie życia skoro jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to serio jest
co za roznica czy 40km autobusami, czy 10km w korku? w ogole dlaczego policjant od razu oznacza zeen byc zadbany? :D powini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurestwa nie usprawiedliwisz
hehehe dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 km nigdy w korku nie stałam:) sama dojeżdzałam i wiem co to znaczy i nie widze nic złego w tym, że chce sobie ulepszac życie i przyszłośc a same chyba byście nie chciały faceta który do swojego wygladu nie przywiązuje wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick Kerow
hahaahaha le sie usmialem. No to dziewczyno dzieki poznaniu Policjanta moze w koncu pojmiesz w jakim kraju zyjesz. Wiekszosc Policjantow takich jest, to nie Wielka Brytania gdzie Policja jest wyselekcjonowana, odpowiednio wyszkolona i bardzo powazna. U nas od czasow komuny jest degrengolada, za komuny policja lazila pijana, a teraz mamy POstKomune i wszsytko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle
ze się czepiasz. Facet mysli o przyszłosci na swój sposób. Chce mieszkać w małej miejscowości - ma do tego prawo. Nie lubi hałasu - też go nie lubie. A co do rozwijania się to wydaje mi się, że czy w mieście czy na wsi teraz wszystko jest w zasięgu ręki - można się tak samo rozwijać. Myślę, że się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Zwodzi
Z ta wsia to chlop ma oczywiscie racje i jestes glupia ze chcesz do miasta. Ozywiscie jezeli sie pracuje dla wygody jakies smieszne mieszkanie do sypiania nazywane niewiedziec czemu apartamentem mozna sobie kupic, zawsze to inwestycja na przyszlosc, ale co do zycia? 40 km od wielkiego miasta? rewelacyjna sprawa. Mieszczuchy sa slepe na przyrode i nei rozumieja roznicy bo nie zagladaja na wies, a wiesniacy zawsze moga zagladac do miasta. Super, tak sie naprawde fajnie mozna ustawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Cie autorko. tez tak miałam a skoro facet nie umie nawet zadbaćo siebie to potem bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że fajnie
mieszkac na zadupiu gdzie o 20 wszystko pozamykane i psy pospuszczane z łańcuchów a jak ci braknie fajek to trzeba auto odpalac i dymać 40 kilosów a w razie choroby pogotowie jedzie godzine no cyyymes faktycznie ale ja dziekuje nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano takich to mamy policjantów w Polsce. Tępych ochlaptusówm minimalistów bez krztyny poczucia przyzwoitości. Tylko anty-terrorka robi coś we właściwym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o czepianie sie. tylko mam być z kims skoro juz w tej chwili nas tyle dzieli. to jest ponad 30-sto letni facet który na siłe kogos szuka, tak przynajmniej czuje. jest taką ciepłą kluchą. jego siostra tezmu powtarza zeby o siebie zaczął dbać ale on ma to gdzieś. No wybaczcie ale kazdy ma jakiś obraz swojej drugiej połówki, nie każdy nas moze pociagac.. no ale widze, ze powtarza sie stara prawda, byle jaki chłop ale byle był...;) tak to tylko moga sobie myślec dziewczyny które nie chcą byc same, ja wle byćsama niz z kims kto nawet o siebie zadbać nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney yy
ja umiem o siebie zadbac - sam sobie robie loda z połykiem jestem samowystarczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz do miasta to ucieka masa ludzi, bo mieszkać w centrum duzego miasta to sama wygoda i nie musi oznaczać hałasu. ja na odludziu życ nie zamierzam i jeszcze biedy klepać, skoro można zyc lepiej. i tak jak pisałam wcześniej nie robiłabym tego tylko dla siebie. A dojeżdzac to sobie można wszędzie jeśli komuś wygodnie w zime dojeżdzac 40 km. dojazdy też nie są takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunkaa
Boże mieszkanie na wsi to najgorsze co moze być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
Gupia jestes maja12, to wszsytko co powtarzasz to stereotypy. najlepsze jest to jak laska ma wszsytko mieszka w miescie a potem po jakims czasie okazuej sie ze ten idealny facet to nie taki wcale idealny, np. nie tanczy na imprezach z nia, albo dochodzi do jakichs sytuacji ktore okazuje sie ze maska spadla i facet nie jest wcale taki jak sie nam wydawwal. To jest dziewczyno zycie a ty jestes nie dojrzala, widocznie te twoje leniwe kluski wiecej wie o zyciu i jest czlowiekiem juz ustatkowanym anie RYCZACYM 40 latkiem, ktorym z pewnoscia jeszcze bedziesz. Co to znaczy NIE UMIE ZADBAC O SIEBIE? pierniczysz dyrdymaly, jakies kwantyfikatory i sterotypy bez niczego konkretnego. Bo niczego nie napisalas. To tak jak gadanie do osoby majacej problemy o ktorych nie mozemy sobie nawet zdawac sprawy powiedziec WEZ SIE W GARSC! Sama sie wez w garsc. Skoro jestes taka pewna siebie, zdecydowna i zadbana to dlaczego jestes jednoczesnie tak ograniczona i nieporadana i w ogole zastanawiasz sie nad tym facetem? BOprawda jest taka ze widzisz w nim to czego sie boisz. Niestety moja droga zycie to nie jest bajka i to co tam sobie w glowce poukladalas to jakies glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga/drogi nie jestem ograniczona tylko wiem czego chce i nie bardzo rozumiem po co mam sie pakować w coś co mi nie odpowiada.... moze tez sie zwiąż z połówką, której przyzwyczajenia nie beda Ci odpowiadac a ja nie po to kończyłam studia , robie doktorat aby siedzieć na wsi. i moze uwazaj siebie za nieograniczoną, czy jakąś...bo po tym ze nie chce miszkać na wsi nie można stwierdzić ze jestem ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak rzeczywiście widze w nim to czego sie boje...każdy kogoś wybiera,kogoś unika i w kimś coś widzi..., a ja nie chce z tego powodu mieć w życiu konfliktów skoro widze ze juz teraz wiele rzeczy mi nie odpowiada. napewno nie bede sie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berette
Daj sobie z nim spokój. Tzn. bądź teraz póki fajnie, a gdy zacznie robić się niefajnie to powiedz "hasta la vista!" Nie sądze żeby ten facet był w Tobie zakochany. Bo zakochany facet zachowuje się zupełnie inaczej! Chce się pokazać kobiecie z jak najlepszej strony... Mówi Ci o swoich wadach bo mu to wisi i powiewa czy będziesz z nim, czy nie. A jeśli będziesz, to nie masz potem prawa narzekać że jest taki a taki, bo widziały gały co brały już od początku. Co więcej, takimi tekstami Cię tylko zniechęca... Chcesz sobie zmarnować życie, to proszę, droga wolna bierz ślub i miejscie dzieci :) Na tę chwilę jednak uważam, że nie pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze skoro juz mnie cosod niego odpycha, to nigdy juz nie przyciagnie. Sam powiedziałmi kiedys ze juz jego była dziewczyna , a miał tylko jedną próbowała w nim zmienić ubiór i pewne rzeczy. ja nie jestem od tego a by wychowywaci uczyć dorosłego mężczyzne. I tak samo uwazam ze każdy ma jakieś priorytety w swoim życiu.ale mając do wyboru duze miasto, jakim jest poznań a jakąś wioche z paroma domkami i klepać biede na gospodarstwie to mi sie nie podoba. i nie uwazam sie za gorszą i ograniczoną tylko dlatego ze ciagnie mnie do miasta z różnych przyczyn , wręcz przeciwnie. ograniczony to jest chyba człowiek, który nie chce zmian, nie otiwera sie na ludzi tylko chce sie zamknąć na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
Skoro wiesz to po co zadajesz pytania? Kto madry ten wie, kto glupi ten pyta. Proste. Brak logiki dziewczyno przede wszytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...to nie będe juz mówićo Twojej logice, skoro oceniasz kogośnie znająć. Ty sobie połówek nie wybierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
Jestes zdecydowanie ograniczona, i to jescze jak, czemu dajesz wyraz. Ale trudno polemizowac z kims kto nie ma zadnych pogladow tylko idzie na zywiol, jeszcze nie raz zdazysz sie przekonac ze gonisz za niczym, a madre podejscie do zycia to nie ciagle zmiany. Kiedys i tak trzeba bedzie sie ustatkowac, a byc szczescliwym to znaczy byc szczesliwym anie gonic za szczesciem aby sie pozniej przekonac ze sie go nie zlapalo. Moze rozni was filozofia zycia, ale pisanie ze zycie na wsi to porazka to jest umyslowa glupota. A ubieranie faceta to tez jakies nieporozumienie. No chyba ze chodzi w jakichs zadlugich portkach wyplowialych itp. Ale tak poza tym to jakas choroby glowy. Nie chesz, nie podoba ci sie to nie truj dooopy kolezanko, po co w ogole go krytykujesz? JEstes prymitywna i powierzchowna i tyle. I milosci to ty nie znajdziesz, tylko zludzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
maja12 ja sobie polowki wybieram, ale nie patrze na to czy ktos jest ze wsi, raczej na jego charkater, to ze nie skacze lata fruwa po scianach to jeszcze nie znaczy ze jest ten ktos niefajny. Wiadomo ze trzeba miec swiadomosc o co w tym wszytkim chodzi, ale bycie z kims nie polega na tym ze jak sie nam znudzi to sobie go wymieniamy. Zgadzam sie ze jezeli facet jest w niezbyt dobrej formie to nie bardzo nalezaloby sie z nim wiazac, ale skoro jestes taka inteligentna to pogadaj z nim o tym. Bo z tego co pisszesz to wyglada ze probujesz maskowac swoje kompleksy. Jak to mowia, garnitur dobrze lezy wdopiero w 3 pokoleniu i wyzej nerek nie podskoczysz. I tyle co moge wyciagnac z tego co napisalas, byc moze blednie opisujesz swoja sytuacje ale z tego co piszeszs wszsytko wskazuje na to ze jeszcze niewiele rozumiesz z zycia. Tobie wydaje sie ze przystosowanie sie do aktualnej mody, trendow to jest najwyzsze szczescie, a facet musi byc do ciebie dodatkiem. Nie tedy droga... moja droga. A jezeli taka masz ideologie w zyciu to ggratuluje ale nie czepiaj sie faceta i nie pokazuj palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ograniczona to jesteś Ty osoba oceniajac innych po dwóch informacjach które sie przeczytała, wyłacznie przeczytało. i nie wiem na jakiej podstawie sądzisz ze gonie za niczym...i skad uważasz ze ja wszytsko ciagle niby zmieniam, tutaj pisze tylko o jednym mężczyźnie. moze i jestem prymitywna i powierzchowna , ale nie Tobie to oceniać. i nie życze sobie Ciebie na moim temacie, skoro masz tylko takie swiństwa do napisania. rozumie, ze jak chce dużego miasta to jestem zła. widocznie to Ty jestes zakompleksionym/ zakompleksioną osobą, która tutaj siedzi i obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorny Nick
Powiedz po co o tym piszesz, skoro facet ci nie pasuje? To nie pisz o tym tylko idz do wielkiego miasta, tam masz setki facetow, kina, galerie, puby, imprezy, w tramwaju, w autobusie, w pociagu, na ulicy, na hcodniku, na orwerze, o cholere trujesz o jakims gosciu ze wsi i narzekasz? Kto tu wypisuje swinstwa? Chce zyc tak to niech zyje, jego sprawa, po co sie z tym obnosisz? Masz jakis konkretny problem? To napisz pewnie ktos zechce pomoc, a tak to tylko pierniczenie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum , ze napisałam również to jak on sie zachowuje i jak ktoś tu trafnie zauważył odpycha tym zachowaniem od siebie. poprostu facet nie chce zadnych zmian. zachowuje sie jakby tylko chciał tkwić w miejscu i tak wegetować. i nie chodzi o to ze ma sie ubierac jak gwiazdor mody, tylko o troche elegancji. a pisze o tym bo mam prawo jak każdy inny na tym forum. jak sie komuśnie podoba to niech nie wchodzi. ja ma prawo wysłuchac opini, czy sie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci uważać na policjantów. Wiem coś o tym bo tam pracuję. 90% facetów zdradza swoje kobiety i nie liczy sie czy są tylko zaręczeni czy mają żonę i dzieci. Przy żonach są kochającymi mężami a tylko znikną im z horyzontu pokazują różki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×