Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzika żżżżżmija

Delikatna przemoc w łóżku .Dominujący partner i problemy

Polecane posty

Gość dzika żżżżżmija

Jestem w związku z 4 letnim stażem. Sex jest normalny, bez żadnych udziwnień, a mnie się wydaje, że potrzebuję mocniejszych emocji. Chcę być na granicy. Wiązanie, krępowanie, wyuzdanie ... to czego nigdy nie robiłam, a wydaje mi się, że mnie podnieca...może tylko się wydaje? Z moim partnerem nie jesteśmy chyba do końca dobrani, on pragnie dominującej kobiety, ja dominującego mężczyzny. Jakoś dajemy sobie radę. Wcześniej odeszłam ze związku w którym sex był kosmiczny, ale gdzie ja grałam pierwsze skrzypce. Facet nie zauważał, że to tylko ja ciągle z nim coś robię, a w drugą stronę kiepsko. Jest tutaj ktoś kto kocha się trochę mocniej? Opiszcie jak to jest i jakie są wasze relacje w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznna
Mam dla ciebie rade, kup kajdanki i bicz, kiedy on wyjdzie z pokoju połż bicz w widocznym miejscu na łóżku, a ty rozbierz się i przykuj do łóżka. kiedy on przyjdzie powiedz że byłaś niegrzeczna i potrzebujesz lanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankauu
Cześć, niezła rada, profesjonalna, takie przywiązanie do łóżka z pewnością męża/chłopaka zaintryguje i doda mu odwagi. Myślałaś już o gadzetach, bo konieczne do takiego sexu są gadzety. Mój chłopak delikatnie mnie namawia na taki sexik, al ja nie jestem przekoanan a on na szczęście nie naciska. My skupiliśmy się tylko na oglądaniu stron z gadzetami do sado maso. Poszukaj obejrz i zastanów sie czy to jest to czego byś chciała w łóżku. Polecam stronę http://www.sex-shopy.com.pl/59-kajdanki Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×