Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hsafd

Palcówka a ciąża

Polecane posty

Gość hsafd

Dziewczyna mi wlozyla rece majtek no i po kilku minutach był wytrysk. Troce zabrudzila swoja reke ale wytarla ja, potem poszedlem do toalety i oczywiscie jeszcze rece umyłem. Nie pamietam czy dotykalem potem tej reki ktora wytarla, a i palce mialem w jej "narzadach". Ciąża jest możliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdaf
prosze pilnie o odpowiedz to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralna 32
wiesz, zależy jak długo myłeś ręce i czym. Plemniki są w stanie przeżyć kilka minut poza organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsafd
a potem palca wkładałem sobie do doopy, czy ja mogę zajść w ciąże pozamaciczną? do jakiego lekarza się udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi91
myślę, że jesteś w ciąży... ;) jezeli Twoja dupa miala dni płoden to gratulacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
strasznie się boję ciąży więc wymyśliliśmy z mężem taką metodę że będziemy się kochać tylko jak on będzie w delegacji, jeździ co tydzień do Torunia, jak już jest w hotelu to zakłada prezerwatywe, dzwoni do mnie, ja oczywiście regularnie biore tabsy i używam środka plemnikobójczego do pochwy, nakładam też prezerwatywe na słuchawke i tak masturbujemy się świntusząc przez telefon, zdaje sobie sprawe że nie ma 100 procentowej pewności że takie działania uchronią nas przed ciążą ale prawdopodobieństwo jest chyba znikome prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×