Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekejns

Praca w urzędzie to najgorsza praca jaką mozna miec !

Polecane posty

Gość lekejns

Ja pracuję i nienawidzę jej ! Jedyny plus to kasa na czas, pozatym mało kasy, stres, nerwica i to że czlowiek głupieje i staje się bardzo zimny po etacie w urzędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekejns
Dział świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych. Ustawa jest nie za bardzo przemyślana, kasa na wypłaty dla klientów wpływa baaardzo późno, nawet ostatniego dnia, ludzie nie rozumieją że nie my nią rządzimy, że nie my pisałyśmy ustawę... Jest porażka. Gdybym miała tylko inną pracę natychmiast bym ta rzuciła ! Wolałabym nawet ulice zamiatac- byleby nie w swoim miescie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuję i lubię
:) Chociaż to prawda że kasa masakrycznie mała w stosunku do zaangażowania i za nadgodziny nie płacą :O Ale ja nie mam styczności z petentami,więc mam lepiej niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
Ludzie nie idzcie do urzedow. skonczylem prawo dostalem prace w urzedzie i po roku zakonczylem tam swoja przygode. Stare matrony traktuja cie jak g....., babsztyl pyta sie nieustannie czy wychodze do kibla:), nieustanne ogadywanie typu :wielki pan prawnik, kreslenie pism, ze niby zle a moj szef w kancelarii jest bardzo zadowolony, nieznajomosc prawa kpa , niekompetencja zenujacy poziom wiedzy a wlasciwie jej brak .teraz widze jak pracuje sie w normalnym srodowisku nikt nie pyta mnie jak ide do kibla, kobieta z ktora siedzialem lazila po pokojach i gadala ze mam balagan na biurku:) druga obgadywala inne i mowila mi ze zle o mnie mowia. czy to jest normalne. i jest to urzad w duzym miescie w Polscenad stolica:). teraz odetchnalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjj
ja się niezgodze - w małym mieście to najlepsza praca bo pewna, wypłata nie za duża ale w terminie i wszystkie świadczenia a nie że dziwna umowa, kasa jak się szefowi zamarzy i po roku zwolnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
mialam praktyke nie w urzedzie, ale w podobnej instytucji. no i prawda jest taka, ze praca taka jezeli ma sie do czynienia z przydzielaniem zasilkow itp. uniewrazliwia. z drgiej strony wiadmo ze urzedach pracuja kobiety juz od ho ho a moze i dluzej no wiec nowego pracownika traktja albo jak powietrze, albo znecaja sie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
jedyny plus to taki ze faktycznie jest to stala posada i raczej nie trzeba sie martwic o zwolnienie. tylko trzeba byc czasami cyborgiem zarowno w stosunku do petentow jak i wspolpracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×