Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

pampers new baby 2

Polecane posty

niedawno kupilam pampersy dla dziecka- 1 opakowanie najmniejszych new born i 2 opakowania new baby 2. i stad moje pytanie- czy new baby 2 nadaja sie dla dziecka tuz po urodzeniu? new bornow bylo duzo mniej, a new baby 2 duzo wiecej, na opakowaniu bylo napisane, ze od 3 do 5 kg, wiec juz sama nie wiem, czy nie beda te pampersy za duze zaraz po urodzeniu sie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych najmniejszych pampersów
używałam przez 1 miesiąc a później używałam tych od 3 kg i było ok, między nimi jest bardzo mała różnica, więc myślę, że te od 3 kg też będą pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa mama
To zależy jak duży dzidziuś Ci się urodzi :) Mój synek ważył 3000gr i na początku dobre były tylko pieluszki new born ale wykorzystaliśmy tylko jedno opakowanie a później już tylko new baby , na początku były troszkę przy duże ale z dnia na dzień to się zmieniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak duże dziecko się urodzi. jak będziesz miała maleństwo to wiadomo ze większe będą za duże, ale jak urodzi sie maly klopsik to od razu w większe wskoczy :) nie rób teraz za dużych zapasów, bo pieluszki często uczulają dzieci i trzeba próbować innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O pampers new baby 2 mu pasowały. Fakt, że wizualnie miał je prawie pod pachy :) ale przy nóżkach wszystko pasowało i nic nie wyciekało. Teraz używamy huggies new born, są troszkę mniejsze i też pasują.Są przewiewniejsze i tańsze. A pampów zużyliśmy 2 paczki po 97 sztuk i nic nie uczuliło. Więc polecam obydwie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obecnie nie używamy żadnych pieluch typu pampers. po pampersach pupcia cała czerwona, huggisy i bella u nas przeciekają, dada biedronkowa wielkie ranki na pupie i w pachwinach, pieluchy babydream z rossmanna krostki wszedzie, z lidla uczulenie.......... teraz używam wielorazówek i jest SUPER!!! w końcu pupcia ładna, dziecko nie płacze, zadowolone, nic nie swędzi, nic nie piecze :) także ja radzę nie robić wielkich zapasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak cenowo te wielorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówia dziewczyny zależy jaka dzidzia duża moj młody mial 4060 i 2 były super :] zuzylismy 3 paczki i teraz juz trójeczki :] Mała_Agatka współczuje...z tymi pieluchami naszczescie u nas pampersy sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielorazowe to duzy jednorazowy wydatek, ale starczają na cały okres pieluchowania, poza tym mogasłużyć dla więcej niż jednego dziecka. ja mam takie: http://www.pieluszkarnia.pl/p257,bumgenius-pieluszka-onesize-v-3.html - na razie 8 sztuk, myślę ze jeszcze ze 2 kupię http://www.pieluszkarnia.pl/p295,bambinex-pieluszka-bambusowa.html - 6 sztuk, jeszcze 2-4 sztuk trzeba dokupić do tych bambusowych mam taki otulacz: http://www.pieluszkarnia.pl/p324,disana-welniany-otulacz-ze-sciagaczami.html i jeszcze jeden nie dokładnie ten, ale tego typu: http://www.pieluszkarnia.pl/p68,imse-vimse-otulacz-pul-bialy.html - taki muszę jeszcze 1 kupić, używam go na tetrę, bo na bambusa powoduje \"duzą pupę\" i jest niewygodny dla dziecka. te pierwsze wymieniam jak pampersy - co 3-4 godziny, w nocy śpi w nich od 20 do 6-7 rano i NIC NIE PRZECIEKA!!! tylko z e moje dziecko śpi bardzo spokojnie, jak czasem mocniej sie kręci to przeciekają, ale i tak mniej niż huggisy :P bambusowe co ok 2 godziny są do wymiany. a otulacz wełniany jest SUPRE! skóra naprawdę oddycha, nie jest dziecku gorąco w pupę i nic nie ma prawa wyciec :) wiem że coponiektórzy myślą ze \"nawiedzona\" jestem, ale naprawdę różnica w wyglądzie pupy jest zadziwiająca! moja lekarka nie może wyjść z podziwu jak ładnie i szybko wyleczyłam pośladki synka nie stosując praktycznie zadnych leków - mąka ziemniaczana i krem bambino, ewentualnie maść nagietkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×