Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemat dylematow

Czy warto studiowac w Anglii? czy moze lepiej w pl, i wyjechac na erasmusa?

Polecane posty

Gość bzdury gadasz
no to moze dlatego wlasnie ze mial to stypendium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrażasz innych na tym forum
a sama robisz taki błąd jak "studii" no tu od razu człowiek zaczyna się zastanawiać z czym ty się chcesz dostać na studia, bo raczej nie z mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie ma co sie lubi
No przecież Erasmus to właśnie stypendium, każdy kto jedzie na Erasmusa dostaje kase :o po co piszecie bzdury jak nie macie pojęcia o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat dylematow
Zalozylam topic aby sie wlasnie dowiedziec, i zapytac kompetentne osoby o zdanie do obrazasz innych, kobieto wlaczasz sie nieczytajacy przeszlych postow, i myslisz ze swiecisz wiedza, po pierwsz nie obrazam tylko mnie obrazano, po drugie wielka polszczyzno, mam dysortografie odmiane dysleksji, po trzecie tak mam mozg, wiec swoim ublizaniem niz tu nie zdzialasz a po czwarte, nie wypowiadaj sie skoro nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej w Anglii
jeśli zostaniesz na studia w PL to zmarnujesz ogromną szansę jaką są studia w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa nie dysleksja
Piszac studii i ludzia czy tez wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Erasmusie nie dostaje sie duzych pieniedzy z tego co wiem, zeby sie utrzymac musisz tez ze swoich dolozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od kraju
i od uczelni, nie wszedzie trzeba dokładać, jak dostajesz np. 480 euro na miesiąc to starczy i na mieszkanie i na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erasmus to akurat kiepski pomysł - zwykle kojarzy się niestety rozrywkowo, nie naukowo. Ja przymierzam się do studiów poza granicami kraju, właśnie Anglia interesuje mnie najbardziej. Tutaj ciekawy, myślę że zachęcający artykuł, dotyczący właśnie studiów w Wielkiej Brytanii - studiazagranica24.pl/dlaczego-anglia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×