Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LastMin

Biuro podróży TRAVEL Planet

Polecane posty

Gość LastMin

Czy ktoś był na wyciecze z biura podróży Travel Planet ??? Jak tak ogladam , to sa wczasy last minute za bardzo niską cenę , np. dziś jest oferta wczasy w Grecji 7 dni , przelot samolotem , hotel 3 *, z wyżywieniem za ... 450 zł ??!!!! - i tak się zastanawiam czy to możliwe by była tak tanie wczasy. Podzielcie się kto był z tego biura podrózy i jak to naprawdę wyglada cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LastMin
Nooo - własnie chcę , dlatego pytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
Bylam dwa razy, jestem zadowolona. Ale to nie jest biuro podróży tylko taki jakby zbiór różnych biur podróży typu orbis itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
ja bardzo dobrze wspominam wycieczki, do kraju wróciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LastMin
ale faktycznie cena wycieczki jest taka jak podana na stronie czyli jak np. Bułgaria kosztuje 799 zł - to tyle się płacic czy dochodzą jeszce jakieś ukryte koszty których na stronie nie podają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
ja nie załatwiałam tego przez neta, bo to nigdy nie wiadomo, tylko u nich w punkcie bezpośrednio. Powiedziałam ile mogę przeznaczyć na wakacje i poprosiłam żeby znaleźli mi coś w tej kwocie. Znaleźli mi parę ofert bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
na stronie powinno być podane co obejmuje cena. Tak czy inaczej radzę z nimi się skontaktować choćby telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie narobilam ochoty na takie wakacje;) ciekawa jestem jak to wyglada w praktyce, ja nigdy nie jechalam nigdzie z biurem, zawsze na wlasna reke... z takim podejsciem kazde wakacje spedze w kolobrzegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannikaa
a jak teraz jest z travel planet? komentarze w necie sa rózne ale chyba wiecej tych pozytywnych jak np .te : http://wczasyna6.pl/travelplanet-pl mam jednak ostatnio ograniczone zaufanie do biur podrózy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest stary, i przepraszam z góry za oswiezenie, ale moze ktoś mi pomoze :) Wiecie jak to jest z rezerwacją ?? Chciałam sie wybrac z rodzinką w świeta zagranicę, i nie wiem czy są jakieś oplaty za zerwanie rezerwacji ;/ Nigdzie nie moge nic znaleźć, tylko te opinie przykuły mą uwagę http://wczasyna6.pl/travelplanet-pl warto z nich skorzystac? Poradzicie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!! Byłem w Tunezji i wielka porażka!!! To jest zwykły posrednik, który nic nie może , a kasuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezerwuję u nich od dobrych 5 lat. W tym roku podobnie. To jest agent, a nie BP. U agenta widzicie oferty wszystkich znanych biur, a rezerwowanie w ten sposób jest bezpieczniejsze, bo zwyczajnie nie ma ryzyka bankructwa BP, tzn. u nich masz ubezpieczenie na taki przypadek. Oni na organizację samego wyjazdu nie mają żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze to jest posrednik kilku znanych biur podróży ceny ma takie same ;) ja od kilku lat z nimi latam na wakacje i jestem bardzo zadowolona bo w jednym miejscu sprawdzę oferty z kilku biur podróży ktoś wcześniej napisal ze nie był zadowolony ze nic nie mogą przecież nie jechal z samego travelplaneta tylko docelowo albo Itaka albo tui reinbow czy grecos (nigdy więcej z grekosem) osobiście podoba mi się podróżowanie z Reinbow ale to osobista sprawa każdego po to są opinie żeby się nimi sugerować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele rezerwacji u nich robiliśmy i zawsze wszystko było w porządku. Mają wszystkie istotne biura podróży, dają gwarancję na wypadek bankructwa biura, czyli po prostu nie ma ryzyka, że wakacje się nie odbędą. U nas zawsze wygląda to tak, że po rezerwacji za kilka minut mamy telefon i papiery trafiają na maila. Lubię ich bo mają sensowne sortowanie i po prostu przyjemnie przegląda się te oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosalka

no ja dlatego jeżdżę ze sprawdzonym biurem - Coral Travel jest rewelacyjny. Pewniak, wszystko jest dobrze zeorganizowane i bez problemu...ja lubię z nimi jeżdzić, bo mam odpoczynek na pełnym luzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaa

Jak jest z biletami jak zamawia się wycieczkę przez internet ??? Kiedy dostaje bilety ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze Coral Travel ? ja byłąm z nimi w wakacje i okazało się ze to idealne rozwiązanie! bardzo dobrze organizują i doskonale dbają o bezpieczeństwo! także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×