Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość coś z nią nie tak

nie cieszy mnie wizja bycia matką, COŚ JEST ZE MNĄ NIE TAK???

Polecane posty

Gość coś z nią nie tak

Witam, mamusie jak znosicie/ znosiłyście ciąże? Ja do końca nie byłam pewna czy chcem dziecka, postatnowiłam spróbowac, gdyż mąż bardzo chciał powiększyc rodzinę, po 2 miesiącach okazało się, że jestem w ciąży i wtedy sie zaczeło ( bo po I nie myślałam, ze tak szybko się uda, po II zasze miałam nadwagę i bardzo się bałam o dziecko, czytałam, ze mozę to źle wpływac na płód). Teraz jestem w 31 tygodniu ciązy i obawy związane z moją tuszą sie sprawdzają, przytyłam już 28,4 kg, jest mi bardzo ciężko z tym dodatkowym balastem, a do rozwiązania jeszcze jest sporo czasu. Mój doktor zapewnia, ze jeszcze przytyje i boje się jak sobie poradzę dalej. Co mnie zadziwiło powiekszył sie nie tylko brzuch, ale uda, bardzo piersi i ku mojej rozpaczy pupa, która jest naprawdę duża. Czy myślicie, ze to przez ciąze, czy poprsotu jem za dużo? Z dnia na dzień boję sie coraz bardziej, a ostatnio zaczełam załowac naszej decyzji, moje życie sie starsznie zmienia już przed porodem, maż nie traktuje mnie już jak swojej zony, kochanki i przyjaciółki tylko jak inkubator, nie wychodzimy nigdzie uważam ze sie mnie wstydzi, a bylismy fajną parą. Skoro mam takie watpliwosci to chyba coś ze mną nie halo, nie wiem jak uda mi sie wychowadz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×