Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooonnnnnnnnnn

...

Polecane posty

Gość ooooonnnnnnnnnn

Mam 23 lata i niedwno zostałem ojcem mam 3 tygodniowe maleńtwo i musiałem dzisiaj zostać z Majeczką w domu bo żona musiała jechać do miasto coś załatwić szło mi całkiem dobrze i nie wiedziałam że dam rade ale jak przyszła moja kochana to wtedy dostałem opierdal bo mała była bez skarpetek w samych bodach wydaje mi sie że w domu było dość ciepło dlaczego wszytskie młode matki sa tak przewrażliwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnnnnnnnnn
dzięki ale dużo to mi nie pomogłeś zapewne przez to co dzisiaj to już z Mają mnie samego nie zostawi... co za kobieta mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło mamo :):):):):):) gdy ja zostawiałam faceta samego z małą często zastawałam po powrocie do domu różne ekstremalne sytuacje ale waliło mnie to, cieszyłam się że mogłam wyjść a on z nią został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnnnnnnnnn
a moja jest przewrazliwiona i sie poklocilismy ale mam nadzieje ze przejdzie jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg. po porodzie? to hormony buzują :) Kochanieńki, przygotuj się na ekstremalne sytuacje... wiem, co mówię, bo tak obiektywnie patrząc, to ja też straszna zołza po porodzie byłam dla swojego... zresztą teraz też nie ma lekko ;) dużo cierpliwości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska111111
ekstremalne sytuacje? co ty masz na mysli? myslalem ze gorzej byc nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska111111
*myslalam poprawiam sie z drugiej strony czeka cie jeszcze duzo hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×