Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LocusT

Dla depeche

Polecane posty

słuchajcie ja uciekam spac bo zaczynają mi się coraz mniej podobać prace zaliczeniowe. Oczywiście zrzucam to na barki mojego zmeczenia przecież studenci przygotowali sie sumiennie na egzamin :) spokojnej nocy Wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie ide jeszcze spac, bo ostatnio mam klopty z zasypianiem. no ale tobie zycze slodkich snow no i milego , dlugiego rejsu a takze spelnienia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila chwila..:D..jeszcze spac nie uciekam..potowarzysze:D..skad te klopoty z zasypianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys 18 miala to piwo przed pojsciem spac bym polecil..albo faceta:D..obie rzeczy usypiaja jak malo co..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe piwo juz probowalam, ale nie jest to najlepsze dla mojego zdrowia wiec sobie odpuscilam. facet - jak gada tylko o pilce noznej i skokach narciarskich to zasnelabym na 100 procent. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to mnie tym tez mozna szybko ululac:D.....piwa nie odmawiam bo na sen wysmienite..ale tylko polskie niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh moj internet mnie doija dzisiaj. dial up :P piwo polskie jest najlepsze, masz racje ( chociaz nie powinnam tego glosno mowic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiadomo zakazu kary ustawy o wychowaniu w trzezwosci itp:D...wiesz tak patrze na to twoje zdjecie..masz kapitaly usmiech..i takie oczy..ciezko mi opisac je nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mam nadzieje ze w pozytywnym sensie. ludzie mowia ze sa dziwne... hehe. ale juz sie nie przejmuje, mam wazniejsze sprawy na glowie :P i zeby bylo jasne - NIGDY nie bylam pijana . po prostu probowalam z ciekawosci. a pozniej musialam dzwonic po mamy moich kolezanek bo te lezaly na podlodze kompletnie nieprzytomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dwie enigmy nie do rozszyfrowania..glebokie..widac w nich radosc,energie,zalotnosc i nute smutku..nieczesto takie sie widuje..trzymaj sie tak dalej..pijana dziewczyna to malo uroczy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe , ja tez malo sypiam ale jakos nie robi mi to roznicy. lepiej byc na Kafe niz sie zamartwiac godzinami w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda prawda...chyba mi sie ten twoj optymizm nawet udzielil...i wogole dziekuje za dzisiaj tego mi bylo trzeba..:D..niestety ja juz uciekac musze..powiedzialbym dobranoc ale o tej godzinie to juz nie pasuje..tak wiec do nastepnego razu... P.S badz dzisiaj na kafe o tej porze co dzis to moze przedyskutujemy problemy naszych malych swiatow:D i pokontynuujemy topik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za spoznienie:)....dzis masz bojowe zadanie..pocieszyc 2 nieszczesliwych facetow..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×