Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LocusT

Dla depeche

Polecane posty

hehe... nawet jednej tutaj sie podoba :) dante pochodzisz- dobranoc, slodkich snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piszcie cos. tak miło Was się czyta odrywając sie od nudnej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pracuje o tej godzinie?! przeciez to jest przestepstwo i niegodziwosc... wyzysk w dzisiejszych czasach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante pochodzisz
boże ludzie po nocy pracują ? o ja .... depeche- w szoku jestem, że z ciebie taka mądra i rozumna dziewczyna. tutaj na forum, to rzadkość ;) dobranoc wszystkim 🖐️ 🌻 ps. to jeden z niewielu miłych, fajnych i spokojnych topików na całej kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policja straz pozarna pogotowie stroz nocny..na statku plywasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stóż nocny :) hm... czasami pilnuje... zgaduj dalej a ja pracuje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ma teraz sesje a ktoś to potem po nocach sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo depeche. dlatego prosze mi tu ładnie i milo pisac zeby wszyscy zaliczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie. tysice sprawdzianow, lekcje nieprzygotowane na jutro.. :P na 100 procent nauczycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu taki malutki apel..student to jednak jakby na to nie patrzec to jednak istota ludzka i zasluguje na humanitarne traktowanie wiec lepiej pani mgr zaliczylaby im to choc beda wiedziec co to sa wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LocusT - humanitarne traktowanie :D niestety jestem za miekka dla studentów a to dlatego ze pamiętam jak mi sie nie chciało uczyć na studiach (nota bene raptem rok temu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontynuujac depeche...do mojego imienia oprocz daru powalania kobiet:D dolaczyl dar jak ja to nazywam "pieknego jezyka"..zreszta juz o tym sie przekonac mialas okazje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irytuje mnie bardzo. nie lubie cwiczyc przy innych a on specjalnie kazal mi biegac przy wszystkich dookola boiska bo raz zapomnialam stroju. ma facet szczescie ze nie mialam ze soba pistoletu , inaczej zle by z nim bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie ladnie..to juz nawet biegac sie nie chce:D:D:D..kobietom wojsko jest potrzebne i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. ja biegam. tylko nie lubie jak sie ludzie na to patrza, a szczegolnie faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielski..i tak od biedy niemiecki..ale wloskiego nie..bede mial czas niedlugo to sie poucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×