Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

czy są jakieś nowoczesne pigułki będące w cenie najwyżej w okolicach 30 zł?

Polecane posty

Ja zazywam Novynette i maja najmniejsza ilosc hormonow a kosztuja 25 zl ;) pamietaj jednak ze to wylacznie lekarz decyduje jakie tabletki mozesz brac ale przy konsultacji mozesz powiedziec ze chcesz troche tansze i na pewno zwroci na to uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wiem. Ja brałam już Yasmin, Harmonet i Cilest, te ostatnie były moim zdaniem najlepsze i nie bardzo wiem, dlaczego mi je lekarz zmienił, no ale to on tu jest ginekologiem a nie ja :) Przepisał mi Femipol (to samo co Femoden, ale polskie) ale czuję sie beznadziejnie - mam pryszcze, plamienie, pochłaniam żarcie jak wieprz, wszystko mnie wk... a funkcja mojego libido zmierza do minus nieskończoności :O Jeżeli Novynette mają tak mało hormonów to zasugeruję je mojemu ginekologowi, aczkolwiek Harmonet też podobno mają bardzo mało, a u mnie się nie sprawdziły kompletnie (miałam plamienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz jak najszybciej i powiedz o skutkach i niech zmienia Ci te tabletki jak najszybciej bo to az strach. Moze jesli tabletki tak nie sluza to moze plastry?? W porownaniu do tabletek omijaja uklad pokarmowy i nie wywoluja niektorych skutkow ubocznych no ale sa troszke drozsze. Ja koncze 2 opakowanie Novynette i przez cale pierwsze opakowanie mialam plamienia i wieczorne bole glowy ale wraz z rozpoczeciem nowego blistra wszystko poszlo w niepamiec az do dzisiaj bo znowu pojawilo sie lekkie plamienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×