Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlafrokowa lady

czy tez pociagaja was mlodsi?

Polecane posty

Gość szlafrokowa lady

ostatnio poznalam chlopaka, 5 lat mlodszego ode mnie, niby jeszcze gowniarz bo ja sama jakas stara nie jestem, ale jakos tak strasznie mi sie podoba i mnie pociaga i gdy probowalam z nim flirtowac czulam sie jak desperatka...a jednak nie umialam sie powstzymac. tez tak czasem macie dziewczyny? p.s. czy mlodym chlopakom podobaja sie starsze dziewczyny,czy preferuja dziewczyny w swoim wieku? wiem ze nie mozna generalizowac,ale moze ktos wie jak to jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ano Nimoffy
jakby mnie mlodszy pociagna to z lacza przyloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnnyBoy
Mam 21 lat i lubię dziewczyny starsze o 2-3 lata. Coś mnie do nich mocno ciągnie po prostu. Nie uważam ze dziewczyna flirtująca z młodszym to jakaś desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie starsze jako takie nie pociągają, ale ostatnio mam takie szczęście, że jak mi się jakaś dziewczyna zaczyna podobać, to potem dowiaduje się że jest ode mnie starsza o 2 lata ;-) nie wiem czy to odpowiedź na Twoje pytanie, ale chce powiedzieć, że ja nic przeciwko czemuś takiemu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRAAAAAAA
mnie nie:P-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafrokowa lady
dzieki chlopaki, to daje nadzieje, ze nie patrzycie na starsze dziewczyny jak desperatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafrokowa lady
37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimka i przyjaciele
myśałam że mniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dzieki chlopaki, to daje nadzieje, ze nie patrzycie na starsze dziewczyny jak desperatki Tak zupełnie serio i żeby nie dawać ci złudzeń - każda kobieta po 30. która nie ma faceta, to albo jakaś idiotka z pojeebanym charakterem i nikt jej nie chciał; albo rozchwiana emocjonalnie introwertyczka, która ma fobie społeczne, albo gruby wieprz, którego jedyną rozrywkę stanowi żarcie czipsów z kotem na kolanach i laptopem otwartym na kafeterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimka i przyjaciele
A ty ile masz facet lat?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham starsze kobiety
mnie tez bardziej ciągnie do starszych kobiet odemnie niz ruwiesniczek,niewiem czemu ale jednak tak jest,sam byłem w zwiazku ze starsza odemnie dziewczyna o 3 lata,ona ma teraz 27 wiosenek,a ja 24,ale jakos tak sie porobilo ze sie rozeszlismy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
absolutnie nie :) tzn. 2-3 lat różnicy niekiedy nawet nie widać - ale nie jestem w stanie zwrócić uwagi na powiedzmy 20-latka... zresztą ja czysto teoretyzuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimka i przyjaciele
Wstrząs - pytanie nie do ciebie,tylko do Generał Armata, ale że 20 to normalnie widać ta niedojrzałość:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIliii
hehe mi się podoba mój sąsiad. Ja juz studia kończę a on dopiero maturę ma przed sobą. Fajne 18letnie ciacho :D miło na niego popatrzeć. Widzę że on też miałby ochotę na coś więcej. Niech zostanie tak jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham starsze kobiety
Wstrząs,jesli sie mnie pytasz to ja mam 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna____28
Mój mąż ma 25 lat. razem jestesmy od 6 lat, małżenstwem od półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafrokowa lady
ten z moim wiekiem 32 to byl podszyw. ja mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafrokowa lady
Lilli ja to nie wiem co sie na tym swiecie porobilo ze ci 18latkowie sa tacy przystojni..niektorzy:) widze po waszych wypowiedziach, ze takie zwiazki sa mozliwe i istnieja:) co prawda w moim przypadku o zwiazku nie ma mowy bo pewnie juz nigdy mojego przystojniaka nie spotkam,bo drogi nam sie rozeszly to milo wiedziec ,ze to ze mi sie podobal nie jest jakism wielkim odchyleniem od normy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniol

Ja mam 29 lat i miałem romans w pracy z koleżanką 37 letnią. Było bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×