Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morska panienka

Ryby

Polecane posty

Gość morska panienka

Ktore z ryb sa najsmaczniejsze? Byłam wczoraj w smazalni i nie wiedziałam ktore wybrać :O a wybór był taki: karmazyn miruna kargulena flądra morszczuk sandacz dorsz halibut Wybrałam karmazyna tak ładnie się nazywa , niestety smakował jak przypalone białko jajka :O na szczeście było to bardzo malutkie moze z 100gr :P Jeszcze jedno pytanie ktore sa z bałtyku? dorsz napewno a reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska panienka
spadaj z taką radą :P a kafe to nie net :P a ja własnie tu chce przeczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp-opp
a ja fladre i halibuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszycielka
świeża z dobrej smażalni flądra jest pycha, takie delikatne mięsko, ale musi byc dośc duża bo z małą to więcej roboty z jedzenem niż samego jedzenia :P dorsz też mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla znawców
najlepszy jest sandacz-smakosze coś o tym wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię filet z Pangi. Często robię go na parze z ryżem i imbirem, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga ble sama chemia
ja nad morzem zawsze kupuje flądre. uwielbiam ją, ale musi być duża. z porannego połowu na obiadek :) a ogólnie to ryb nie znoszę, szczególnie tych ze sklepu mrożonych, szczególnie pangi po której brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaaca
Panga jest pyszna:P mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mastka2479
panga to syf w dodatu bez smaku , nie jedzcie tego :O zauwazyłam ze czesto ja sie daje dzieciom bo nie ma osci :O przeciez ona jest faszerowana hormonami z siuskow chinskich kobiet :O bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to jest tania
iciemny lud ją kupuje. Do tego jeszcze brzmi tak egzotycznie, więc jest bardzo atrakcyjna. A że nie niesie żadnych wartości, a wręcz może szkodzić, to już nieważne. Ja nad morzem najbardziej lubię flądrę ze smażalni. A w domu łososia, makrelę wędzoną, śledzie i niestety tuńczyka, który też podobno nie jest zbyt zdrowy... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo polecę kergulenę............niebo w gębie, tylko przyprawić solą i pieprzem obtoczyć w jajku i mące i na patelnię. Lubię też dorsza, sandacza i halibuta, ale halibut MUSI być świerzy a nie mrożony - jadłam takiego i takiego i różnica jest niebotyczna. Halibut mrożony traci wszystkie swoje walory smakowe.........poza tym po usmażeniu robią się z niego trociny. Ale naprawdę spróbujcie kerguleny............ A panga pyszna, ale co z tego skoro magazyn wszelkiego syfku:(, a szkoda..............wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×