Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akaiwo23

ZDRADZIŁAM

Polecane posty

Gość fazaaa
maxell, no cos ty, to nie bylo do ciebie, tylko do tej moherki "a ja mowie tak", pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
ja zdradzilam 2 razy... nie przyznalam sie i jakos sie zylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zawsze uważałam że
Kurde, nie wyświetliło mojego elaboratu. W każdym razie, ja też zawsze uważałm, że do zdrady trzeba się przyznać. Dziś już nie jestem tego taka pewna. Mam cudownego męża, przed nim się wyszalałam i teraz nie w głowie mi inni, w ogóle nie zwracam na nich uwagi, chociaż wiem że oni czasami na mnie tak... W każdym razie patrzę sobie na niego i myślę, że gdyby kiedyś nie daj Boże coś się wydarzyło, to nie wiem czy umialabym mu to powiedzieć. Wiem, że wtedy straciłabym go na bank i nieodwołalnie. On już kiedyś przeżył zdradę, bardzo to przeżył i był gotów jechać na drugi koniec Polski, żeby skuć kolesiowi mordę i zatruć życie. Autorko,, nie iwem co Ci poradzić. Może skoro to zrobiłaś, to nie jesteś jeszcze gotowa na związek? Może odejdź od swojego faceta, nawet niekoniecznie mu mówiąc dlaczego, tzn. że zdradziłaś. Wyszalejesz się, zastanowisz nad tym czego chcesz od życia. A przyjaciółce nic nie mów pod żadnym pozorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Każdy popełnia błędy. Jeżeli chcesz dalejbyc ze swoim mężczyzną, zerwij kontakt z tym drugim i trzymajcie buzie na kłódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zawsze uważałam że
o, jednak wyświetliło, więc sorki z apowtórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazaa pizda się pisze nie pisda!!!!!! ale musze przyznać że językiem polskim potrafisz pięknie operować!!! pewnie Ty zostałas zdradzona dlatego tak podchodzis do sprawy. Ale masz do tego prawo... kazdy ma prawo tu wyrazic swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam postaram się tak zrobić.... wiem że z jego strony też nic nie wyjdzie... dzęki za rady... te dobre , złe również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnn
fazaaa a Ty pewnie mialas wiecej chujow w cipie niz my wszyscy tutaj makaronu zjedlismy i ort sie klania....ahh,..no coz wakacje dzieci maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
autorko, przeciez cie popieralam, to nie bylo do ciebie!!! a napisalam pisda, bo "z" by mi gwiazki wstawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
tak wychodzi jak czyta sie z doskoku i za szybko sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwór dzieci
Dzieci! Używajcie słownika, a później na forum wypowiadajcie się bez "bykuf"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
nauczcie sie czytac ze zrozumieniem, ja juz sie nic nie wypowiadam. adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
na podwórko albo na pole :D Zależy , kto gdzie mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily Giffin
Zawsze byłam zdania, że jeżeli dochodzi do zdrady to nie ma mowy o prawdziwej miłości. Może przywiązanie, może przyzwyczajenie... sama nie wiem. Obecnie nie jestem już tego taka pewna. Życie niesie ze sobą wiele niespodzianek. Niekoniecznie przyjemnych w konsekwencjach. Z czasem albo zapomnisz albo wyrzuty sumienia będą gryzły Cię jeszcze bardziej. Ja Cię nie oceniam a tym bardziej nie potępiam. Radzę jednak się przyznać. Jeżeli to taki wspaniały facet to wybaczy chwilę zapomnienia. Pod warunkiem, że to był jedyny raz i nie chcesz by się powtórzył. Bo jeżeli chcesz, to znak, że powinnaś zrezygnować z tego mężczyzny. Pozdrawiam Cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnn
szkoda ze nie piszecie ile macie lat bo czytajac te postu wnioskuje ze same gowna***eria sie tu wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emily zrozumieć a wybaczyć to dwie różne rzeczy... może jestem tchórzem ale nie przyznam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazaaa
autorko, to ze dalas dupy to nic, a to ze jestes glupia i pojebana to inna sprawa, naucz sie czytac ze zrozumieniem i sama idz na podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxell
onnnnnnnnnnnnnnnnn jak masz poniżej 40 to możesz mi po zapalki skoczyc do kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily Giffin
Jasne, masz rację. Ja nie sama nie umiałabym żyć ze świadomością, że moja ukochana osoba była, nawet raz, z kimś innym. Łatwo mi mówić nie będąc w takiej sytuacji. Skoro więc nie powiesz to staraj się zapomnieć. O drugim mężczyźnie i o Waszym spotkaniu. Zapewne to świeża sprawa, ale za jakiś czas wrócisz do dawnego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazaa to ty nie czytasz!!!!!!!!!! ja pisze o podwórku?? masakra jak mieszacie :) dobra niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loody looody dla ochłody
Jak się kogoś kocha, do dupy się innemu nie daje. Dziwki tylko dają cipę komu popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Na Twoim miejscu też bym się nie przyznała. Sama zostałam zdradzona. Wierz mi - nic fajnego dowiedzieć się, żepartner kręci na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozzilka FG
Autorko co ciągnie cię do tego drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzilka to długa historia z tym drugim. a nie moge tu tego pisac. musze leciec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily Giffin
Miłego dnia i głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam - no tak, lepiej nie wiedzieć, że facet kogoś na boku zapina :] bo to takie przykre usłyszeć o tym... haha... śmieszni jesteście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Lepiej nie wiedzieć. Ja mogłabym żyć bez takiej informacji. I byłoby mi całkiem fajnie. A tak - jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×