Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuba2908

Zakochałem się w żonie swojego brata.!!

Polecane posty

Gość kuba2908

Witajcie!Mam taki problem iż zakochałem się w żonie swojego brata.Od tygodnia szaleje na jej punkcie..Wczesniej rozmawialiśmy ze sobą o wszystkim jak nam się układa itd. Ale nie czułem do niej tego co teraz..Oglądaliśmy filmy leżeliśmy w łóżku i w pewnej chwili powiedziałem że serce mi bije jak szalone a ona się uśmiechneła..Złapałem ją za ręke i zaczołem piescic jej dłonie..Ona mówiła żebym przestał a ja powiedziałem żeby się wyluzowała. Ona muwiła że tak nie może ale kiedy ją piesciłem uległa.Uprawialiśmy seks oralny przez dwie noce..Pojechała do domu bo ona przyjechała do nas tzn do moich rodziców na pare dni z dzieckiem..Kiedy pojechała do domu zadzwoniłem zapytałem co robi czy moge przyjechac po pracy ona sie zgodziła..Powiedziałem jej że życ bez niej nie umię że ale się porobiło zdradziłem dziewczyne z żoną swojego brata.:(Uprawialiśmy seks wręcz cudowny seks z moją dziewczyną tego tak nie przeżywam jak z nią:)) Wiem że źle zrobiłem bo to przecież żona mojego brata..I napewno będzie nas sumienie zrzerac ale to było śilniejsze od nas..Czy ktoś tak też ma??Jak ja mam z tym życ ??Proszę odpiszcie co o tym myślicie i czy ktoś z Was też to przeżywał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odette
Ona muwiła yc bez niej nie umię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup
ruchajcie się razem :( nie ma wyjscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne idiotyczne prowo,zacznijcie wymyslac coś nowego a nie tylko sex,zdrady i gwałty,smieszne Wam gimnazjum naprawde sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2908
Jakie gimnazjum ja mam 29 lat.I co mamy ciągnąc to dalej??Okłamywac nasze połówki ale to co jest między nami jest silniejsze!!!Nie wiem co robic ciągle o niej myślę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2908
Odpowie mi ktoś co ja mam zrobic??Czy ktoś też tak ma jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz bratu, że się z kurwą ożenił. I bierz się za nią. Poziom ten sam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam romans z bratem meza juz od 5 lat   do tego mamy 2 dzieci , mąż sie nie domysla nawet . nie mam wyrzutów sumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×