Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Scarletttttttt

uporczywy łupież

Polecane posty

Gość gość
Ja już straciłam nadzieję, że uda mi się pozbyć łupieżu. Ale ostatnio kupiłam w aptece szampon pirolam i widzę, że łupieżu jest o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek45
dla mnie sposobem na uporczywy łupież jest szampon Pirolam. kupiłem go w aptece i tak na rpawdę dopiero on pomógł mi się pozbyć tego problemu. inne specyfiki, dostępne w sklepach kosmetycznych załatwiały sprawę tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniśka89
Łupież potrafi mocno denerwować, mnie bardzo w pracy przeszkadza, bo mam wiele spotkań z klientami, obowiązują mnie ciemne marynarki na których niesamowicie widać te białe płatki. Sporo stresu mnie kosztu sprawdzanie co chwile, czy nic mi się nie osypało na ramiona. Dlatego po wypróbowaniu wielu drogeryjnych i aptecznych szamponów przyszedł czas na leczniczy pirolam. Zawiera cyklopiroksolaminę działająca przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie i po tygodniu stosowania go widzę, że jest zdecydowanie lepiej, łupież się zmniejszył - nareszcie. Jeśli tak dalej pójdzie to po miesiącu nie będzie śladu po problemie. Dodatkowo skóra głowy przestała mnie swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Największe znaczenie mają jakościowe kosmetyki i systematyczność. Tam macie wymienione produkty, które mogą pomóc. Ale to nigdy nie przyniesie efektów, jeśli walką z łupieżem zainteresujecie się raz na kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy jest szampon leczniczy pirolam. W ciągu kilku tygodni świetnie sobie poradził z łupieżem i poprawił kondycję moich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubikłupieżowy
U mnie bardzo dobrze się sprawdza apteczny szampon pirolam, kilka razy ratował moje włosy i skórę głowy. 2 tygodnie z tym szamponem i po problemie, ale teraz myję nim głowę jeszcze przez 3 miesiące profilaktycznie, po kuracji leczniczej, by łupież nie nawrócił zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgubikłupieżowy wczoraj A możesz mi powiedzieć po co przepłacać i dawać 25 zł za to coś, skoro ten sam składnik ma np. szampon babuszki agafii czy radical, i do tego mają jeszcze dużo lepszy skład? A kosztują 5-9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste metody, patrzcie - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Musicie pilnować odpowiedniej jakości kosmetyków i dopiero wtedy realne będą poważniejsze zmiany. Tutaj nie są potrzebne cuda, a jedynie systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie na problemy z łupieżem pomógł szampon kaminomoto jego tajemnicą jest skład, same naturalne składniki zawiera i dlatego jest skuteczny. Jak ktoś ma problem z gęstością włosów to też na to pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pente

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/blog/prawidlowa-pielegnacja-wlosow-lupiezem.html

Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, czy użyjecie odpowiednich kosmetyków.

Ale tak naprawdę prostymi krokami da się uzyskać naprawdę wiele - kwestia zaangażowania w działanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pirolam na mnie nie zadziałalal. Jest drogi a buteleczka mala. mam wrażenie że osoby które go tu polecają to marketingowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Ja bym na Twoim miejscu najpierw dowiedziała się, jaki masz rodzaj łupieżu. Wyróżniamy łupież suchy i mokry, inaczej tłusty. Suchy to takie złuszczające się płatki, a przy mokrym zaczopowane są ujścia mieszków włosowych. Mnie na tłusty łupież pomógł szampon KV-1 do kupienia w ich sklepie. Nie wiem, czy jest dostępny gdzieś jeszcze indziej, bo kupowałam tylko z tej strony z poleceniem dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego typu jest to łupież? Jeśli jest to łupiez tłusty, rozważ skorzystanie z Ducray Kelual DS - mi bardzo pomógł ten szampon uporać się z problemem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szampon OLAMI WAX PILOMAX. Tylko on skutecznie zadziałał, gdy inne markowe szampony zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×